• Keyser Soze
    8.1k
    Neće biti kiše tako da očekujem navalu pred samu utakmicu za karte.
  • deda
    27.7k
    Mene osobno nije ni prezentacija u Genku oborila s nogu. I dan danas imam osjećaj da je sve moglo krenuti u obrnutom smjeru. Ne kažem da se to na bilo kojoj utakmici ne može dogoditi, ali da je to bio neki nadmoćni doktorski nogomet, to sigurno nije bio kao što smo ga znali odigrati prošlih sezona.
  • jp23
    2.2k
    Genk vani su oni sami sebe pobjedili, nismo mi ništa pokazali u toj utakmici da je takva prednost bila očekivana. Jedino je Petković pokazao da može izvest lijenije penal neg što je igrao
  • marcio amoroso
    32.2k

    Nije ni mene oborila s nogu, ali smo odigrali baš onako kako smo igrali zadnjih sezona. Jako nazad i bili smo opasni prema naprijed. To je bila odlika naše momčadi u zadnje 3 sezone. Mi realno nismo bili neka tiki taka momčad ni u zadnje 3 sezone.
    Igrali smo jako i odgovorno, to je i donijelo uspjeh. Genk je meni osobno bio na tom tragu.
  • xavier
    11.1k
    @marcio amoroso

    Rezultat protiv Genka je bio puno bolji od igre, Osijek smo dobili u periodu kad su stvarno bili loši i nisu mogli ništa protiv nikog.
  • NORTE
    9.1k
    Predivno vrijeme, dan je dobar čak i za stajat u redu pred ticket pointom.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Kad čovjek vas čita svi koje smo dobili su se ili sami pobijedili ili su bili strašno loši.

    Edit: evo naprimjer Osijek je prije te naše tekme imao pet pobjeda i jedan poraz u prvenstvu. Od tih pet pobjeda je pobjeda od 1-0 protiv Rijeke i pobjeda u Splitu.
    Genk je u tekmi prije nas ako se dobro sjećam također nekoga pregazio.
  • The Undertaker
    4k
    Atalanta i Tottenham su bile rapsodije. U usporedbi sa njima sve je loše. Međutim, Genk jest dobijen na mišiće i nije realno da se to ponavlja u EL.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Atalanta i Tottenham su bile rapsodije. U usporedbi sa njima sve je loše. Međutim, Genk jest dobijen na mišiće i nije realno da se to ponavlja u EL.The Undertaker

    A gle, svi smo se bili složili da se jedino na mišiće i može imati neki uspjeh. Sad nekima to ne valja jer eto nismo imali posjed 67 posto i 30 udaraca prema vratima. U Genku smo igrali pragmatično, upravo tako kako smo igrali pod Bjelicom i dosta pod Mamićem.
  • xavier
    11.1k
    Kad čovjek vas čita svi koje smo dobili su se ili sami pobijedili ili su bili strašno loši.marcio amoroso

    Nisam to rekao, dapače, ali činjenica je da je Osijek stvarno bio u lošoj fazi. Kolo prije toga su glatko izgubili 2:0 od Istre, a kolo nakon toga izjednačili protiv Lokomotive u sudačkoj nadoknadi. Mi smo se taman prebacili na 3-5-2 i svi su bili uvjereni da smo izdominirali zbog revolucionarnog novog sustava.

    Što se tiče Genka, kako sam više puta napisao, ja ne tražim neku ljepotu i pobjeda je sasvim legitimna i zaslužena, ali nije realno reći da smo "razbili Genk" kako taj rezultat sugerira.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Do kad danas radi bbb fan shop?
  • deda
    27.7k
    Ja tvrdim da momčad pod Krznarom igra slučajan nogomet. Dikod uđe, dikod ne uđe, nema tu filozofije pobjednika.
  • marcio amoroso
    32.2k
    ali nije realno reći da smo "razbili Genk" kako taj rezultat sugerira.xavier

    Ja nisam niti napisao da smo ga razbili. Napisao sam da smo odigrali dobru utakmicu tamo. Ustvari napisao sam da je pod Krznarom bilo i dobrih predstava kao pobjede u Genku i Osijeku.
    Vi ste na to napisali da se Genk sam pobijedio, a da je Osijek ionako bio u lošoj fazi.

    Vidi, mene za Krznara briga. Ja bi mu nakon Sheriffa dao otkaz, nakon West Hama bi mi letio milijun posto, a nakon Rapida mi nebi ušao u autobus, ali nije svaka Dinamova pobjeda zasluga prelošeg protivnika. Nekada je nešto i do nas, pa čak i do Krznara, koliko god ga mi svi pljuvali.
  • deda
    27.7k
    Ma ljudi moji, nije Krznar tele, nitko od nas nije pobogu. Stvar je da on nije trener za Dinamo. Dok god je on trener ja ne mogu biti siguran kakvu ćemo utakmicu odigrati. Ne govorim tu sad o pobjedi. Kod Bjelkana i Kize sam znao da ćemo izgledat kao momčad, bez obzira na ishod. I onda me ishod nije ni mučio. Kod ovog me muči što mi ove godine nismo više od 5 puta izgledali kao momčad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.