• reziser
    6.4k
    Vrijeme idealno, toplo, nema kiše, rođendan boysa, a bitna tekma, kaj više treba da ljudi dođu??
  • marcio amoroso
    32.5k
    kaj više treba da ljudi dođu??reziser

    Legalna uprava, bolji trener, atraktivniji protivnik, novi stadion, grijane sjedalice, besplatne kobasice i hladnije pive.
  • flexXy
    1.9k
    kaj više treba da ljudi dođu?reziser

    Svatko kom se neda i ko pomodarski prati nadje razlog da ne dode. Ja nervozan cijeli dan, ne znam tko ce docekat vecer.
  • deda
    28.1k
    Znači moglo bi biti 8 tisuća.
  • reziser
    6.4k

    Govorim o trenutnoj situaciji kakva je, s ovim stadion om, upravom...
  • deda
    28.1k
    Ja sam sve više uvjeren u svoju davnu tezu da je nama dosta stadio 17-18, top 20 keka
  • Nolifer
    6.7k
    Legalna uprava, bolji trener, atraktivniji protivnik, novi stadion, grijane sjedalice, besplatne kobasice i hladnije pive.marcio amoroso

    i lubrikanti...
  • Neki tip
    19.4k
    Ja sam sve više uvjeren u svoju davnu tezu da je nama dosta stadio 17-18, top 20 kekadeda

    Samo ako ono što smo sada želimo i ostati.

    Ja i dalje vjerujem da Dinamo može i (kao najveći klub u državi, u najvećem gradu kojem izravno gravitira milijun ljudi) mora imati veće ambicije u tom pogledu.

    Stadion od 25-30k (Rapid) nije nikakva megalomanija, već nešto što ovaj klub i grad trebaju ako ne danas, onda će trebati sutra.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Optimizam mi raste pa ću reći 10k :cool:
  • Dudu
    2.6k
    Ako gledamo situaciju danas, bez poklonjenih karata, dosta nam i Rujevica :nerd:
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj se tiče posjete, evo par postova s drugog foruma za one kojih nema tamo

    "Kaj se tiče Zagreba, niti ne treba većina Zagreba, realno, Dinamu bi čisto dosta dugoročno bio prosjek od 10k u HNL-u i 20k u europi a to je koliki postotak ljudi koji žive u Zagrebu, Zagorju, Prigorju i ostaloj bližoj okolici koja većinski gravitira prema Dinamu?

    Kao što sam rekao, izgubili smo cijelu generaciju navijača. Neki desetogodišnjak 2005.-2010. kojeg tata nikad nije doveo na ovaj "stadion" iz puno razloga bi danas imao između 21 i 26 godina i možda bi već doveo i svog sina a vjerojatno bi po navici i dalje išap s ocem. Samo tisuću-dvije takvih bi ti donijelo 2-3k navijača više u prosjek. Da me jebeš da nema u okolici 10k ljudi koji bi dolazili gledat Dinamo, protiv koga god igrao, ne vjerujem. Isto tako kaj se tiče BBB-a, ne može netko reći da je situacija bila drugačija da oni danas ne bi bili 5-6 puta brojniji.

    Jednostavno zatrovana atmosfera, ruglo od stadiona i uprava koja radi sve kaj god može da ne privuče previše ljudi na tribine i previše interesa oko kluba jer bi se onda mogla početi postavljati neugodna pitanja od strane previše glasova."

    Moderniji pristup mlađoj publici:

    "Kaj bi falilo klubu da ima neku aplikaciju za android/ios sa nekim bazičnim stvarima. Na vrhu odbrojavanje do iduće utakmice, sve infomacije o tome kako i gdje doći do karata.

    Neke manje nagradne igre tipa "pogodi strijelca, asistenta, razultat itd" nagrade neke simbolične stvari kao privjesci, šalice...pa sve do nekih ozbiljnijih poput potpisanih dresova. Možes staviti neke daily login bonuse gdje ako upališ app svaki dan u mjesecu dobiš 5% popusta na neke artikle u shopu ili na ulaznicu za utakmicu unutar sljedećih mjesec dana. Čak možeš i to sve povezati sa članovima i godišnjacima gdje oni imaju dodatne pogodnosti ili možda ekskluzivan pristup tom appu..."
  • marcio amoroso
    32.5k

    A ja govorim i da sa svim ovim mojim nabrojanim nebi napunili stadion.
  • reziser
    6.4k
    bi, ove 2 tribine kaj su nam preostale :rofl:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Bez gornjih etaža možda :grin:
  • BBB Sibenik
    4k
    SVI NA MAKSIMIR!
    Vrime je idealno ne može bolje, svi koji se misle za sve četiri i vadite ih iz domova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.