• Neki tip
    19.2k
    Dobivamo danas i to u hendikepu.

    (A ja sam jedan od onih koji u ovakvim tekmama na Zoni kliknu na - X)

    Ništa x, ništa poraz, ma čak ništa ni od nekog velikog živciranja.

    Slavljenička atmosfera i pobjeda.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Mislim da nas danas prije ocekuje ludnica ispred ticketpointa pogotovo za sjever
    Na sjeveru rasprodan tek jedan od 6 sektora
    Znaci izmedu 1000 i 1500 ljudi max je za sad na sjeveru
  • bbb medimurje
    2.9k
    Popodne bude razvedravanje i dok ljudi skuze da nebude kise pocinju redovi
  • bbb medimurje
    2.9k
    Moja procjena 6-7 000
  • NitkoBitan
    12k
    Moja procjena 6-7 000bbb medimurje

    6000 ljudi je vec osiguralo karte do srijede navecer (ukljucujuci i pretplatnike)
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ovo je jedna od onih utakmica koje smo mi uredno gubili do prije par godina.
    Danas imam osjećaj da ćemo ih pregaziti. Ajde, ne moramo pregaziti, ali pobijediti ih u ovom dvomeču trebamo.
  • pencilneck
    639
    Rapid je puno opasniji nego što im ljudi daju kredita. Totalno su nas ubili u Beču i previše se naglašava da je to zato što mi nismo bili raspoloženi. Ima tu itekako njihove zasluge. Ovo je ključna utakmica i potencijalno prekretnica cijele sezone. S pobjedom je proljeće (bilo u EL, bilo u KL) 99% osigurano i nakon skidanja toga tereta ekipa mogla poletjeti kao lani nakon WAC-a i Atiemwena. Ali ako se ne pobijedi danas, nastavlja se cijela ova mučna atmosfera koja nas prati od Sheriffa nadalje, a Genk postaje utakmica biti ili ne biti gdje moraš pod svaku cijenu ganjati pobjedu, protiv dosta opasnijeg protivnika nego je to Rapid.

    Danas se lomi sezona.
  • vjeko1701
    5.9k
    Danas se lomi sezona.pencilneck

    Zadnjih sezona su nas naviknuli da takve dobivamo, desetljeća prije toga se takve gubilo...nadam se nastavku pozitivnog trenda a ne povratku na staro.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Rapid je puno opasniji nego što im ljudi daju kredita. Totalno su nas ubili u Beču i previše se naglašava da je to zato što mi nismo bili raspoloženi. Ima tu itekako njihove zasluge.pencilneck

    Slažem se da je Rapid kvalitetniji nego ga se predstavlja, ali Dinamo je po svemu još kvalitetniji i mora biti sposoban dobiti ovu utakmicu.
    Ne znam jel prekretnica sezone jer čak i u slučaju poraza ništa nije gotovo, ali je naravno jako bitna utakmica i mora se dati sve od sebe da se dobije.
  • pencilneck
    639
    Zadnjih sezona se nikada nisu gubile utakmice poput one u Beču, tako da je pozitivan trend već prekinut i vidljiva je silazna putanja u odnosu na period 2018-2021. Moramo se trgnuti i iščupati danas pobjedu kako god znamo i umijemo.
  • vjeko1701
    5.9k
    A gle, još stignu sve popraviti u ove tri utakmice. Malo je bilo teško očekivati da ćemo iz sezone u sezonu u EL osvajati grupu bez poraza, posebno u ovoj ojačanoj EL. Mada mi je onaj poraz u Beču jako sličan prošlogodišnjem proitv Huna. Ok, nije isto natjecanje niti faza ali...Neka oni za početak danas dobe pa ćemo dalje vidjet.
  • Gelipter
    3.4k
    Dočekali smo ovaj četvrtak, ali tko će dočekati utakmicu...
    Unatoč slaboj formi zadnjih tjedana, mislim da nemremo odigrati zaredom dvije onak loše utakmice. Nadam se da su igrači napokon ozbiljno shvatili Rapid i podršku koju su dobili jučer i koju će danas dobiti i da će to danas biti kak Bog zapovijeda i da ćemo zaokružiti cijelu ovu lijepu priču.
  • deda
    27.7k
    Momčad pod Krkijem jednostavno ne igra dobar nogomet kao što je igrala pod Bjelkanom i Kizom. S druge strane morala bi im se potrefiti jedna utakmica koja se dobija na mišiće i volju.
  • NitkoBitan
    12k
    Ak mi se moze netko javit u inbox tko se testirao u fan shopu bio bih zahvalan
  • marcio amoroso
    32.2k

    Ali čak i pod njim je bilo nekoliko jako dobrih utakmica kao Osijek ili Genk vani. Ovo se danas mora dobiti i točka. Kizo, Krki, Meho ili Pukki na klupi, svejedno. Pobijediti se mora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.