• bbb medimurje
    2.9k
    e6rbj0kb4thgidal.jpg

    Evo taman jedna prigodna nakon jucerasnje rasprave o modricu i dinamu :razz:
  • Captain America
    13.3k
    Ako se nekim čudom odluči vratit, nemamo što razmišljat unatoč grijesima iz prošlosti koje mu neki ne zaboravljaju. Govorimo o zlatnoj lopti, što bi njegov dolazak učinio za imidž našeg kluba.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Po meni jedini i najbolji nacin za pomirenje je da se vrati i na prvi gol skine dres i pokaze majicu "oprostite mi moju ruznu proslost".. :grin:
  • Fanboy
    2.1k
    Je, ali isto tako u toj prošlosti ne treba zaboraviti 2006-08, kada smo uzeli naslove nakon dvije godine posta i nakon što je trofej išao na jug dvije godine za redom. Njima je došao Niko Kranjčar, tada najperspektivniji naš igrač...
    Ta generacija pod Modrićem je pokrenula našu dominaciju koja traje dan danas uz jednu godinu pauze od Rijeke. Da ne govorim o legendarnim pobjedama nad Ajaxom ili utakmica sa Arsenalom.
    Utabali su stazu budućim generacijama...
  • Jaro
    5.4k
    Hvala, ne hvala... Sva cast njemu na nogometnoj karijeri i svemu sto je postigao, vjerojatno jos dugo ce ostati najveci nogometas Hrvatske, ali jbg...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jedvaj ide u Al Ain na posudbu do kraja sezone uz opciju otkupa
  • Jurki
    8.4k
    Nisam za povratak igraca na kraju karijere. Isto tak nisam da se Modric vrati. Prije godinu dve da ali sad ne.
    Vrati se kad mozes jos nekaj dati i kad imas motiva a ne da se za kraj karijere dojdes penzionirati i nekom talentiranom klincu mozda zauzimati mjesto.
    Svaka cast Modricu ali njegov vlak za povratak je presel.
    Edit: sve kaj sam napisal vredi za sve nase bivse igrace.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja ne mogu vjerovat da mu je to cilj.. Valjda si je srebrom ispunio sve u zivotu i ambicija osim love vise nema.
  • Nousername
    613
    Luka bi i sad bio daleko najjaci igrac u Dinamu
  • flexXy
    1.9k
    Ovim idiotima koji snimaju igrace u njihovo slobodno vrijeme kad im je jedina sansa da se opuste treba polomit ruke.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nema potrebe za ovako nešto na Zoni.
  • Eduardo
    17.2k
    Dobar intervju sa Šabićem. Isplati se pogledati.
  • Neki tip
    19k
    Bojan Knežević potpisao za Termoli, klub iz talijanske Serie D.

    Još samo da odabere reprezentaciju, hrvatsku ili srpsku, i nekad obećavajuća karijera je zaokružena.
  • Eduardo
    17.2k
    Lijep niz trofeja i ostvarenja, ali ima li gdje uspomena na Dinamo? Promaknulo mi je ili nema?
  • plavi67
    920
    i ja se to pitam. možda ima ispod, na slici izgleda kao da se nastavlja polica...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.