• Olmic
    2.7k



    I kakve ima veze? Humanitarni turnir je u pitanju i ako ce radi njega doci vise ljudi neka idu svi dinamovci ikad
  • marcio amoroso
    32.4k

    Humanitarac se može biti svaki dan i na svaki način. Ako mu je humanitarna svrha na prvom mjestu može odraditi šta god hoće, ali ići na festival hajdučije je meni dno dna.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mozda sam u krivu ali sta ne ide dosta dinamovaca na to ? Vidim ove godine su opet dario i roko simic, prosinecki. Stanic i kranjcar isto ove godine igraju ali oni su "dinamovci". Boban je prije igrao, itd.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Za mene osobno, a uvjeren sam da nemam jedini to mišljenje pravi dinamovac dolje nema što tražiti. Kao što sam već napisao to je festival hajdučije, a nikakav humanitarni turnir.

    Još nešto, najbolji i najveći humanitarci su oni što šute i pomažu.
  • Olmic
    2.7k
    imamo skroz drugaciji pogled na to ocito. Osobno ne vidim problem bas nikakav
  • marcio amoroso
    32.4k

    Šta misliš jel bi Vlašić, Pašalić ili Perišić došli u ZG igrati humanitarni tirnir gdje se pjevaju i puštaju Dinamove pjesme?

    Šta smo mi jbt? Neke moralne vertikale? Udruženje svećenika ili ne znam šta? I
  • Praskaton
    1.8k
    Zato svake godine sve vise dinamovaca ide na njihove turnire jer mnogi u tome ne vide problem.
    Zato se nasi bivsi igraci(cast iznimkama) prave mutavi kao da ne znaju koji klub je igrao glavnu ulogu u razvoju njihovih karijera.
    Dok god vecina dinamovaca ne reagira i u tome ne vidi problem gazit ce nas se na svim poljima..
  • og1986
    2.9k
    S ovom odlukom mi je dosta pao u očima.

    Ako krene pušiti i naslikavati se s malama, i još odlaziti na turnire tovarije u off sezoni kada se oko njega lome koplja za najveći transfer neka uprihodi za Dinamo tih 20% i kaj se mene tiče ne moram čuti za njega više.
    Neprofesionalnost i pljuvanje u lice Dinamu.
  • Krizy
    36.4k
    Kad smo kod Gvardiola, po TM-u sada vrijedi 75 milijuna eura.
    Po tome je 23.najskuplji igrač svijeta i najskuplji stoper svijeta.
    Bit će to lijepa svota
  • Nino Bule
    11.5k

    Puše i petko i ademi više nego gvardiol pa ih volimo
  • og1986
    2.9k


    Nije to poanta, nego da radi takve stvari dok ljudi gledaju koliko će ga platiti. Ove stvari mu sigurno nisu plus za potencijalne kupce.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    S obzirom na trenutnu situaciju najbolje bi i bilo da ne dodje do transfera ove zime jer tko zna kako bi taj novac bio rasporedjen.
    A inace mislim da se on vec dokazao potencijalnim kupcima i sad je samo do Leipziga i njega da odluce sta i kako dalje.

    To sto on ide igrati neki turnir je njegova privatna stvar, nikakva neprofesionalnost ili pljuvanje u lice Dinamu.
  • Fanboy
    2.2k
    Gvardiol neće nastupiti, već želi malo odmora provesti sa svojom obitelji. Ne treba ga odmah uzeti na nož, već se spomenilo da je čak njegov otac blokirao hajdučki šal prilikom slavlja.
    Gvardiol igra sa Olmom, možeš mislit koja im je tema stalno na raspravi, osim već onih privatnih. Sigurno o Dinamu pričaju nakon svake tekme..
    Normalan dečko, ne voli puno komunicirati u javnosti i vidi se da je na zemlji. Čist sumnjam da će on ikad zaboraviti na Dinamo.
    Važno je da Dinamo ne zaboravi na njega i ako ikad dobijemo normalnu upravu, da sve te igračke legende treba uključiti u promociju kluba.
    Pa valjda je na upravi da ide za njima i tu leži problem što je Dinamo za neke samo bankomat i tu pucaju veze sa onima koji su napravili fantastične karijere.
  • Jurki
    8.7k
    meni je isto bilo cudno kad sam procital da ide igrat tovarski turnir. A bas mu je sad do nogometa.
    Nakon ubitacne jeseni u Bundesligi, lige prvaka, svjetskog prvenstva i ozljede koju je imal. Bas mu sad treba neki nebitni turnir de ga neki krkan more potrupati.
    A i bas sumnjam da bi mu švaba dozvolio da igra tam nebitni malonogometni turnir.
    Ok ne tvrdim nist jer se bu sve vidlo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.