• Infinity
    15.2k
    Evo cijela slika.

    lo2k7v3smrg3sq4p.jpeg
  • plavi67
    920
    nema nigdje ništa iz hnl-a?? veliko razočarenje.
  • Neki tip
    19.3k
    Mandžo je to napravio pomalo kao životopis.

    HNL su za njega studentski poslovi.. na početku karijere stavljaš da si nosio namještaj ili bio referent u nekom poduzeću, a kasnije je u CV-u prevelika gužva da bi i to spominjao.

    Očito se puno više ponosi kasnijim, rjeđim i težim postignućima i to je za razumjeti.

    I ja bih volio vidjeti HNL i Dinamo memorabilije, naravno, ima siguran sam i mjesta i koji euro za veće police, ali ono.. njegov trofejni "CV", njegov izbor kaj ide u njega.
  • plavi67
    920
    mudro zboriš, ali da nije bilo zagreba i dinama ne bi ga niko vidio. malo ipak respekta bi ja imao ako ništa drugo.
  • Eduardo
    17.6k
    to je naravno njegovo legitimno pravo sviđalo se nama ili ne. U kadru ili na polici nema npr. niti španjolskog Superkupa, jedinog trofeja kojeg je osvojio s Atletico Madridom, a upravo je njegov gol bio pobjedonosni (protiv Reala). Druga stvar je što bi ja/mi voljeli da se neka od tih mega zvijezda koje je Dinamo stvorio tu i tamo spontano sjeti i našeg kluba (čast iznimkama), a da to nije isforsirano na određeni način od strane novinara ili navijača. Da ne spominjem koliko bi za klub značio povratak u ovom slučaju jednog Mandže, a imao je priliku da to napravi. U posljednjoj polusezoni u Juveu nije upisao nijedan nastup, znao je da Sarri ne računa na njegove usluge, odabrao je klupu i tribinu. Zatim je odabrao katarske milijune (za sedam tekmi koliko je odigrao) i za kraj Milan (11 tekmi bez učinka) koji mu je ostao upisan kao jedini klub u karijeri za koji nije dao gol.

    Dolazak takvog igrača, još uz to srebrnog sa SP-a dao bi klubu dimenziju više, naravno u pozitivnom smjeru, barem u očima navijača. Možda bi jedan takav dolazak bio poticaj i drugim igračima da se vrate u klub umjesto da se naganjaju po osrednjim (ili čak gore od toga) klubovima jačih liga. BTW, Dinamo mu je i dalje klub za koji je postigao najviše golova i drugi za koji je odigrao najviše utakmica (iza Juventusa) te treći po osvojenim trofejima.
  • Captain America
    13.9k
    Vjerujem da će se ova garda što odlazi zadnjih godina ipak često sjetit Dinama. Dečki su ipak radili i igrali u daleko zdravijoj atmosferi s top rezultatima u koheziji s navijačima nego je to bio slučaj prije 10ak godina. Modrić i njegova ekipa s Duduom i Čarlijem su zadnji koji su imali veliku podršku, a znamo kako se odvila priča kasnije s Duduom i Lukom i onim u susjednoj državi.
  • Infinity
    15.2k
    U kadru ili na polici nema npr. niti španjolskog Superkupa, jedinog trofeja kojeg je osvojio s Atletico Madridom, a upravo je njegov gol bio pobjedonosni (protiv Reala).Eduardo

    Skroz desno, drugi red. Ovaj mali trofej je replika trofeja Super Kupa Spanjolske.
  • Eduardo
    17.6k
    Skroz desno, drugi red. Ovaj mali trofej je replika trofeja Super Kupa Spanjolske.Infinity

    Još gore po nas. :meh: Imaš dobro oko pošta ga ni mnogi navijači Atletica nisu uočili :victory:
  • Infinity
    15.2k
    Ja ne znam samo odakle mu ideja da nabavi ove replike originalnih trofeja :lol: Mozda tu i lezi razlog zasto nema nista iz Dinama. Mozda tad nije skupljao replike trofeja, a mozda ih ni danas nema gdje za nabaviti.
  • Fanboy
    2.2k
    Takvi igrači kao on imaju barem 2 do 3 ormara tih trofeja, medalja iz mlađih kategorija, dresova vrhunskih igrača i slično...
    Pa i mi se ovdje rado sjećamo pobjede nad Ajaxom, Arsenalom ili Tottenhamom, nego 90% HNL utakmica.
    Čovjek je u Dinamu osvojio 3 naslova, rušio Ajax, mislim da ima 6 golova u derbijima sa Hajdukom, zabijao svaku drugu utakmicu. Mislim da je jedne sezone bio ne samo najbolji strijelac lige, već i najbolji asistent lige tj. HNL-a.
    Čovjek je igrao sa Modrićem, Ronaldom, Robbenom, Riberyjem, Lahmom, Kroosom, Mullerom i hrpom ostalim vrhunskih zvijezda. Vjerojatno ima garderobu dresova negdje u sobi trofeja.

    Rekao bih oko ovog dvije stvari. Prva da je Mandžo uvijek bio dosta samozatajan, od djevojke koju je skrivao od medija, svog osobnog života do nekih budućih planova. Čista suprotnost od terena. Sjećam se kada su generali pušteni 2012, pa nakon zabijenog gola ih je pozdravio, odmah su tu bile neke prijave. Malo ljudi zna da je on jako puno darivao u humanitarne svrhe, anonimno. Bilo je javno kad je darovao uređaje za bolnicu u S.Brodu, kada su mu se u par navrata javno zahvalili vatrogasci kada je darovao opremu za 30-ak njih nakon velikih požara, bolesnu djecu, udruge životinja, zaklada A.Rukavina itd. Znam da su Srna i Modrić još jako puno davali...

    Problem je što je DInamo dugo bio rob, mediji su stvorili sliku da je svaka podrška Dinamu ustvari "Nisam za Mamića, ali..." i obilježavala te. Mnogi igrači, osobito oni koji su izašli i napravili vani karijere nisu željeli biti kasnije još više obilježeni poveznicom sa njime. Ta praksa se dosta promijenila zadnjih par godina, mali Olmo je napravio tu jako puno na tom području ponosa.

    Po svemu ovome, poznavajući Mandžukića kao karakter na terenu i van njega, mislim da je itekako Dinamovac i zahvalan klubu na svemu. Na kraju kupio je kuću pred godinu ili dve nedavno od stadiona.
    Važna je stvar jedna, da se ne trebaju samo igrači osvrtati na klub, već uprava kluba treba iskoristiti bivše legende, obratiti im se i na kraju iskoristiti ih u marketinške svrhe.
  • maddaddam
    2.9k
    Marinov prvijenac za Rijeku:



    Ivo Pinto ostao je u lijepom sjećanju navijačima Norwicha:

    sbq7bryjmwxcvtjj.jpeg
  • Eduardo
    17.6k
    Jonas se nakon godinu dana vratio nogometu. Frajer ima tek 31 godinu, a još od siječnja je bio bez kluba.

  • Nino Bule
    11.5k
    Inace vidim sad josko na doceku u novigradu dobio mikrofon da se obrati publici i prva recenica: "Zagreb je moj prvi dom, i ovdje se osjecam ugodno i hvala vam na doceku."

    Ocito su mu frendovi sa srednjaka objasnili par stvari koje su mu promakle dok je igrao nogomet
  • Keyser Soze
    8.1k
    A ipak si nisu mogli pomoći i ne pustiti pjesmu "Majstori sa mora".
  • marcio amoroso
    32.4k
    Čujem da Gvardiol igra na 4 kafića. Još jedan veliki Dinamovac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.