• Mali dioničar
    14.3k
    Luka zabiodeda

    Lako tako kad Damian ne igra.
  • Crusades1986
    9.8k
    Modrić sa 35 godina u zadnjih 11 utakmica (računajući i 2 reprezentativne utakmice) starter, od toga u 8 utakmica odigrao svih 90 minuta.
  • Kwedi
    3.8k
    Uf, njega nisam podnosio.

    Ne da je nekaj usrao već kako jedan takav igrač može nositi broj 7 u Dnamu.
  • Bosna86
    11.6k
    Zanimljiv lik, rođen u Zenici, ‘92 potpisao za Zvezdu, pa nekako tih godina igro za Hrv u21, pa onda za Bosnu prešao, pa iz Dinama otišao u najvećeg rivala Čelika, Želju... Vjernost mu nije jača strana
  • marcio amoroso
    32.5k
    Za njega se mislim otimali hajduk i Dinamo.
  • xavier
    11.1k
    Dinamo ga je "oteo" Hajduku na pripremana :sweat:
  • Infinity
    15.3k
    Petev kandidat za klupu BiH.
  • deda
    28.1k
    Andrej Kramarić gol za Hoffenheim u kupu
  • Mali dioničar
    14.3k
    Gledajući Arsenal ove sezone ona spika “kak Dinamo nije otkupio/prepoznao Gabriela” postaje jako deplasirana.
  • Nolifer
    6.7k
    Mandžo u Osijeku? Bjelica je reko da nema šanse...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Mandžo u Osijeku?bbbjura

    Jedini ako će im doć za džabanu igrat..ma da mislim da nebi tamo išao, uz poštovanje prema Dinamu. :smile:
  • xavier
    11.1k


    Bjelica je ionako demantirao, ali ne vjerujem da je Mandžo baš takav navijač Dinama da zbog toga ne bi išao u Osijek.
  • Infinity
    15.3k
    ma da mislim da nebi tamo išao, uz poštovanje prema Dinamu.Navijač Dinama

    Pa nije da ide u Hajduk, a nije ni da je u Dinamu odrastao i odigrao 500 utakmica. Sumnjam da bi ikoga dirnula cinjenica da neki bivsi igrac Dinama sutra ode u Osijek. Istina da su se oni digli kao klub, da su konkurencija za naslov, al rivalitet Dinama i Osijeka nije ni blizu takav da bi se sutra navijaci ljutili na igrace, a trebao bi biti jos jaci od tog da bi igraci bili svjesni da cine 'grijeh'. Sutra da Mandzukica netko iz Osijeka nazove, ponudi mu 5 milijuna eura po sezoni, on bi se omisljao samo u slucaju ako mu netko iz neke 'Njemacke' nudi isti iznos.

    Naravno da je s njihove tocke gledista to malo drugacije, jer je Dinamo klub ciju razinu zele dostici i boli ih cinjenica da njihovi igraci pojacavaju klub koji oni zele ispod sebe.


    Meni je spomenuta cifra od 1.5m smijesna. Ne mislim da ovaj ne bi htio igrati za te pare, nego mislim da je to razbacivanje i put u propast. Tako nesto se radi u Turskoj, milijuni na stare i istrosene igrace, a rezultat svega je to da im od pet klubova ni jedan ne doceka proljece, a liga rangirana rame uz rame s HNL-om. Mislim da su u Osijeku pametniji od tog. Ne znam u kakvom je Mandzukic stanju, al ne mozes imati u svlacionici igraca kojeg placas 1.5m eura i da sljedeci poslije njega ima tek trecinu njegove place. Sutra nek se Mierez pokaze korisnijim pokucat ce upravi na vrata i traziti povecanje place uz izgovor da ovaj manje koristan ima tri puta vise od njega. I imao bi potpuno pravo.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    takav navijač Dinama da zbog toga ne bi išao u Osijek.
    7mReplyOptions
    xavier

    Pa nije da ide u Hajduk, a nije ni da je u Dinamu odrastao i odigrao 500 utakmica. Sumnjam da bi ikoga dirnula cinjenica da neki bivsi igrac Dinama sutra ode u Osijek. Istina da su se oni digli kao klub, da su konkurencija za naslov, al rivalitet Dinama i Osijeka nije ni blizu takav da bi se sutra navijaci ljutili na igrace, a trebao bi biti jos jaci od tog da bi igraci bili svjesni da cine 'grijeh'. Sutra da Mandzukica netko iz Osijeka nazove, ponudi mu 5 milijuna eura po sezoni, on bi se omisljao samo u slucaju ako mu netko iz neke 'Njemacke' nudi isti iznos.

    Naravno da je s njihove tocke gledista to malo drugacije, jer je Dinamo klub ciju razinu zele dostici i boli ih cinjenica da njihovi igraci pojacavaju klub koji oni zele ispod sebe.
    Infinity

    Upravu ste.


    No činjenica koja mi ne ide u prilog jest, otkuda Osiejku 1.5 miliona za platu, i kao sti rekoh, sumnjam da bi on došao igrat za tolike pare.. ako i sam miali da vrijedi više..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.