• xavier
    11.1k


    Nismo mi ni rekli da ide ili da bi uopće išao u Osijek nego da razlog tome što ne ide (ili ne bi išao) sigurno nije Dinamo.
  • Kwedi
    3.8k
    otkuda Osiejku 1.5 miliona za platuNavijač Dinama

    kaj misliš otkud im sav novac za trenutne igrače, trenera i stožer te stadion?
  • Infinity
    15.3k
    Vrijedis onoliko koliko te plate. Ako ti Osijek daje 1.5m, a svi ostali manje onda je to tvoja najveca moguca vrijednost. Dzaba mu misljenje.

    I mislim da Osijek sigurno moze izdvojiti 1.5m za jednog igraca, ali kao sto vec rekoh, to je srljanje, sutra ce svi htjeti vece pare. Sutra ces tog spominjanog Vidu htjeti vratiti, pa ce on traziti isto 1.5m, a mozda bi dosao za 1m da ovog nije bilo. To je letvica koja se mora polako i pametno dizati, inace ces propasti jako brzo.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    pa od kobasičara iz Hungarije, ali 1.5 milion za platu na nekome HNL nivou mi je poveliko, barem meni.
  • xavier
    11.1k


    Nije stvar da oni to ne mogu platiti. Da žele, lako to naprave (iako Mandžo svakako ne bi došao jer mislim da se njemu baš i ne igra ozbiljan nogomet jer inače bi ga već negdje igrao). No @Infinity ti želi reći da nije baš dobro za atmosferu da jedan igrač ima 5 puta veću plaću od prvog idućeg. Ne treba dugo da tu krenu trzavice nakon jedne lošije utakmice..."imaš plaću kao ostatak prvih 11 zajedno, a ne pokazuješ to na terenu".
  • Navijač Dinama
    7.4k
    No Infinity ti želi reći da nije baš dobro za atmosferu da jedan igrač ima 5 puta veću plaću od prvog idućeg. Ne treba dugo da tu krenu trzavice nakon jedne lošije utakmice..."imaš plaću kao ostatak prvih 11 zajedno, a ne pokazuješ to na terenu".xavier

    Ma razumijem ja šta je on meni htio reć, sve ja to kontamn, samo sam upitao za novčanu brojku na HNL nivou, nebi li bilo malo to njemu dat a i otkuda nekoj HNL ekipi,(izuzev Dinama) pare za toliku platu.

    Ipak je ovo HNL, nije Bundesliga.
  • deda
    28.1k
    Dobre vijesti za našeg Šimu Vrsaljka. Trippier je dobio zabranu igranja nogometa do kraja veljače zbog upletenosti u neke kladioničarske igre. Šimi se direktno oslobađa mjesto na poziciji desnog beka u toru Diega Simeonea.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma na kraju dana, mislim da se u HNL može dovesti 2-3 kapitalca koji budu zajedno imali manje od 1.5mil plaću. Svaka čast Mandži, meni jako drag igrač ali s time bi Osijek napravio veliku grešku...Jedino bi to bilo ok ako je "prvi od mnogih" i ako bi to bila najava izgradnje momčadi gdje će većina biti u rangu 0,5 do 1,5 mil plaće.
  • Neki tip
    19.4k
    Nekoliko stranica rasprave o nečemu što ne samo da se nikada nije dogodilo, nego su obje strane demantirale da se uopće i trebalo dogoditi. :)

    Naravno, uvijek možemo više vjerovati novinarima i njihovim transferima i ciframa, nego onima koji su uključeni u priču i koji sigurno lažu radi ozbiljnosti zakuhanog posla i imidža svih uključenih. Pa bar za novinare znamo da, sad kad nema tekmi, nude samo točne i provjerene informacije.
  • Neki tip
    19.4k
    P.S. ako cemo cisto hipotetski, 1.5 mil EUR za bilo koga je potpuna besmislica i glupost u situaciji kad ti iduci ima 3 ili 5x manje.

    Nekoliko vas je to napisalo i slažem se.

    Za uspjeh ti treba i zadovoljan 13. ili 15. igrač, a kamoli ne 2. ili 3. po važnosti.

    Osijek je posve dovoljno ozbiljan klub, a Bjelica ozbiljan trener i "sportski direktor" da to dobro znaju.

    Uvjeren sam da nisu ni pomišljali na takav posao.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Trippier je dobio zabranu igranja nogometa do kraja veljače zbog upletenosti u neke kladioničarske igre.deda

    Baš me zanima jel klubovi u ugovore stavljaju klauzule vezane za ovakve slučajeve.
  • deda
    28.1k
    Amir Rrahmani prešao je 2019. godine iz Dinama u Veronu za 2,1 milijun, da bi ga Verona super uvalila Napoliju za 14 milijuna samo godinu kasnije. Amir ovu jesen nije dobio ni sekunde u Napoliju. Mi smo ovdje pričali mnogo priča kad se objavilo ovih 14 milijuna. Jedni su rekli kakva greška Dinama, jedni kakva greška Napolija. I što sad reći. Koliko vrijedi igrač koji ne dobije ni sekundu u prvoj momčadi, 2 ili 14 milijuna? A sad bi navodno i Vuškovića htjeli.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Možda netko tamo pere lovu jednostavno.

    Ali meni još uvijek stoji da bi Rramadani dobro došao Dinamu jer može igrati oba stopera, lijevi bok dokazano, desni vjerojatno ne briljantno, ali u fazi obrane solidno može.
  • deda
    28.1k
    Vida zabio drugu tekmu za redom za Bešiktaš.
  • Crusades1986
    9.8k
    Piše Marca da je Modrić dobio jednogodišnje produljenje ugovora. Smanjenje primanja iako je imao ponude iz Katra, UAE-a i SAD-a. S tim ugovorom provest će cijelo desetljeće u Madridu.

    Najstariji igrač u momčadi, sljedeće ljeto imat će 37 godina. Marca spominje i kombinaciju da bi se od reprezentacije oprostio na SP u Katru 2022.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.