• LM1995
    1.7k
    spominjao se i taj ZinckernagelInfinity
    Prvi put čujem za njega. Ko je taj?
  • Infinity
    15.2k


    Philip Zinckernagel

    Desno krilo
    30 utakmica
    22 gola
    24 asistencije

    Ima 26 godina i igra za Bodo Glimit iz kojeg smo zeljeli dovesti Haugea kojeg je na kraju uzeo Milan. S obzirom da je pracen Hauge onda tesko da Zinckernagel nije nekome zapao za oko, al novinari ga nisu spominjali u kontekstu Dinama. Tek se na forumima povlaci ime zbog dobre statistike i igranja za klub za koji je Zoran Mamic potvrdio da je Dinamo imao kontant oko Haugea.
  • Dudu
    2.6k
    Lik ko' da košarku igra, 22 gola i 24 asistencije :yikes:
  • Eduardo
    17.5k
    Fino izgleda, puno bolji dojam nego onaj BLM iz Levskog.

  • LM1995
    1.7k
    Koliko vidim po Sofi oni su daleko najjači u ligi. Imaju 19 bodova ispred drugog nakon 29 kola i gol razliku +68. U 11 tekmi ove sezone su zabili 4 ili više golova (u 5 tekmi 6 i više golova). Ne znam koliko je realno gledati njegov učinak u takvoj ligi.
  • Infinity
    15.2k
    Proslu sezonu su bili drugi uz gol razliku 64:44 i ovaj je u 31 utakmicu dao 6 golova i asistirao za 10. Nije ni to losa statistika za jedno krilo. Uostalom, imat ce on i u Dinamu suigrace koji ce mu dodati i kojima ce on dodati. Nije da ide u Varazdin pa da se ocekuje drastican pad, ide u Dinamo gdje takodjer moze doci do izrazaja. Orsa je proslu sezonu u 42 utakmice zabio 21 gol i asistirao za 10 i ne umanjujemo mu taj ucinak na osnovu dominacije Dinama koji je prosle sezone takodjer zabio stotinjak golova u svim natjecanjima.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Muriću ističe ugovor na ljeto tak da je jedini trošak transfera njegova plaća.

    Isplativa kocka po meni.
  • Baneki
    717
    Pitanje kakvi su mu repovi ostali sa braćom, ali i ja mislim da bi bi mogao biti pojačanje tipa Oršić.
  • Neki tip
    19.2k
    Dilaver cijela tekma u porazu od Trabzonspora, najbolje ocijenjen u svojoj momčadi prema Sofascoreu (7.3).

    Šunjić i Halilović sjede na klupi u tekmi protiv Middlesbrougha.

    Kramarić gol za izjednačenje protiv Borussije M. u 75. min.
  • deda
    27.7k
    Borme se Roko Baturina zahuktao u Fradiju, četvrti gol u 5 utakmica. :clap:
  • Mali dioničar
    14.1k
    Gojak starta protiv Bologne.
  • r1oma
    1.5k
    Brekalo zabio protiv Stuttgarta
  • cron1ck
    1.6k

    Golcina Vide :clap:
  • Eduardo
    17.5k
    Vida je ovo zabio :love: :love: :scream: :scream:
  • deda
    27.7k
    Tek sad vidim i Luka zabio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.