• Mali dioničar
    14.1k
    Pjaca igra protiv Milana, Badelj na klupi.

    Brozović igra protiv Napolija, Rog protiv Parme.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Hoffenheim-Leipzig.Mali dioničar

    “El plastico”
    Tako se sprdaju svabe.
  • Krizy
    35.8k
    Vrsaljko ušao u 76.i zabio u 83.za Atletico u kupu
  • Mali dioničar
    14.1k
    Vrsaljko ušao u 76.i zabio u 83.Krizy

    Drugi klupski gol u životu. Prvi van Dinama.
  • Infinity
    15.2k
    Drugi klupski gol u životu. Prvi van Dinama.Mali dioničar

    Treci. Zabio je prije 4-5 godina isto u kupu ako se ne varam. Mislim da sam citao neki clanak o tome.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Cardiff-Birmingham 3:2.

    Benković zacementiran na klupi, Šunjić igrao cijelu, Halilović ušao u 71. pri rezultatu 1:2.
  • NORTE
    9.1k
    omraženi Hoffenheim-Leipzig.Mali dioničar

    Kako kome.
  • vjeko1701
    5.9k
    Se računa i autogol protiv Zadra u kupu?
  • Mali dioničar
    14.1k


    Gle, dečko je ipak zadarsko dite.

    Na wikipedii je do sada pisalo 1, veli Krizy 2.
  • xavier
    11.1k


    Mislim da na wikipediji imaš podatke isključivo za ligu, oni kupove ne stavljaju. Ovo uvijek stoji ispod:

    * Senior club appearances and goals counted for the domestic league only
  • Infinity
    15.2k
    Evo gledam sad transfermarkt. Ima jedan gol u HNL-u i dva u Kupu kralja.
  • vjeko1701
    5.9k
    Je netko primjetio kolko se Murke digao ove sezone. Pitam se di bi bio da nije izgubio praktički 3 jako bitne formativne sezone.
  • Infinity
    15.2k
    Mislis na Murica? Meni je on djelovao kao top pojacanje za njih od kad je dosao. Pored tehnike i poteza mi je ostavljao dojam da nije spreman. Sad mi djeluje da konacno moze izdrzati 90 minuta i to odmah izgleda puno bolje, jer igra svih 90 minuta na razini, a ne samo 20-30.

    On je u Rijeci sad vec skoro pa pune dvije godine i malo mi je cudno to da mu je trebalo godinu i pol da bude fit. Rijeka s njim u svakom slucaju izgleda puno bolje, dovoljno se samo sjetiti Napolija na domacem terenu. Jos sad kada im se lagano vraca Halilovic bit ce jos opasniji.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma da, imao je on otpočetka dobrih poteza ali ovu polusezonu mi se čini ko da ima više energije. Više trči, ima bolje ubrzanje sa loptom i može odigrati punih 90. Svašta je tu moglo biti ali on je prije dolaska u Rijeku bio bez neke ozbiljnije utakmice kolko? Sezonu i pol? A u cijeloj karijeri je imao mizeran broj seniorskih utakmica. Nadam se da sad konačno dolazi na svoje a ne bi mi bilo mrsko vidjeti ga u Diinamu, ako nastavi tako.
  • Infinity
    15.2k
    ne bi mi bilo mrsko vidjeti ga u Diinamu, ako nastavi tako.vjeko1701

    S obzirom da je primarno desno krilo, pa sad... :grin: Ako bi odigrao ovu sezonu do kraja na ovom nivou ne bih imao nista protiv njegovog povratka. Imao bi 25 godina, taman koliko i Orsic kada je dolazio. Odgojen igrac spreman odmah za vatru.

    Ne bih imao nista protiv i da dovedemo nekog boljeg tu, imamo takodjer Kastratija i Hajru, al pozicija koju igra Muric je nama barem sad jedna od najslabijih karika u ekipi i sigurno da nam on moze biti u najmanju ruku zanimljiv.

    Ja se osobno nadam da ce Izet eksplodirati na proljece, da ce Kastrati nadoci s tehnikom, jer je jos mlad, a spominjao se i taj Zinckernagel, tj. nagadjao po forumima, nije da je igdje potvrdjeno da se zanimamo za njega. Ne patim ni za jednim igracom, samo nek na kraju ispadne najbolje po nas ono sto se uradi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.