• ibro1986
    42
    hoce li se moci uzeti ulaznice online za kavez na rujevici u finalu kupa?
  • din
    231
    naravno da ne
  • ibro1986
    42
    nisam znao, sad sam provjerio i vidio sam da je gnk dinamo pisao da se samo moze u zg uzeti, isao bi na utakmicu, ali ne znam moze li se na zapad rujevice sa dinamovim obiljezjima ili ne, nisam upucen...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zaboravi na Rujevicu. Do kraja sezone imas 3 Maksimira i Koprivnicu.

    Sav kapacitet ce i za kup pokupovat clanovi Rijeke, a o nosenju obiljezja Dinama nemoj ni pomisljat, pa nije to Varazdin ili Gorica.
  • Neron53
    296
    Sto se tice Rujevice ali i buducih Rujevica, svih mogucih i nemogucih gostovanja, pogotovo onih na kojima ce kapacitet "kaveza" biti daleko veci od potraznje: treba se odrediti jednom za svagda pravilo o dostupnosti ulaznica i drzati se toga pod svaku cijenu jer upravo zbog stalnog korigiranja unaprijed postavljenih pravila dolazi do kritiziranja ovakvih odluka i neizbjeznih nepravdi.
    Kao prvo, nitko ne spori da se dio/vecina ulaznica treba odvojiti za one "najaktivnije" (u svakom smislu te rijeci) ali minimum munimuma jednostavno mora biti dostupan i drugima , ako nista, da se nikad ne odstupa od unaprijed dogovorenih pravila te da se ona dosljedno provode. Pa nek ljudi zasluze iste cekanjem na karatani od 5, 10 , 24 sata.
    Drugo: prije par mjeseci, prije izbora, svima su bila puna usta obecanja kako se jednostavno statisticki moze izvuci svojevrsna "tablica vijernosti" jer klub lako moze po , zadnjih godinama, dostupnim podacima sa karatane "izvuci" najvjernije od najvjernijih te istima omoguciti prvootkup.
    Nemojmo zaboraviti da se za 2, 3 godine selimo na podkapacitiranu Kranjcu gdje ce trebati jebeno razmisliti tko ima prioritet za kupnju godisnjih i da li uopce treba ostaviti za slobodnu prodaju i minimum ulaznica.
  • Neron53
    296

    Ne vidim razloga da Dinamo odustane od pravila "10 posto" za gostujuce navijace u finalima kupa.
    A ako se to pravilo ispostuje....dio zapada nam ne gine.
  • rioda
    2.6k
    Tko želi ići, snaći će se :cool:
  • Neron53
    296
    A gle...na Njuskalu ce ziher biti pokoja karta ....ako izvisim, necu zaliti para za zapad.
  • Mali dioničar
    14.2k
    ne znam moze li se na zapad rujevice sa dinamovim obiljezjima ili ne, nisam upucen...ibro1986

    Može se, ali vrlo vjerojatno dobiješ batine.
  • Neron53
    296
    Onaj tko zeli na ovu tekmu na zapad ....sigurno nece furati dinamova obiljezja.
  • Liks90
    1.1k
    klub je krivo napisao, ne lovimo sedmu pobjedu u nizu nego devetu :wink:
  • ibro1986
    42
    nisam u stanju bas do zagreba ici vecinom, zato imam zelju otic sad na rujevici :)
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ne vidim razloga da Dinamo odustane od pravila "10 posto" za gostujuce navijace u finalima kupa.
    A ako se to pravilo ispostuje....dio zapada nam ne gine.
    Neron53

    HNS je imao sastanak na temu finala kupa i nema nikakvog zapada nego je pravilo 5% kapaciteta i točka.

    Osim toga, klubovi su izašli u susret Savezu i utakmice pomaknuli tjedan dana ranije zbog priprema za Euro.

    Isto tako, nisu promijenili pravilo gola u gostima tako da to pravilo vrijedi.

    Tko zabije više golova u gostima, u slučaju identične gol-razlike nosi Rabuzina doma.
  • Neron53
    296

    Znaci nasi iz uprave odustali od pravila na nasu stetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.