• Kepec
    4.8k
    Iako je na Rujevici odvratna tribina, mnogi bi otišli na gostovanje upravo zbog situacije na tablici. Nažalost je kapacitet samo nešto preko 400 karata i jedino logično rješenje je bilo upravo ovo.
    Klub zna kome je dao karte isto kao što Boysi znaju kome će podijeliti te karte. Neka tih 412 podere glasnice što je više moguće i neka se skupa s igračima vrate s 3 boda, a na ostatku navijača je da prvo ispune Maksimir protiv Osijeka, zatim pokore Koprivnicu na svim tribinama i na kraju protiv Rudeša proslave naslov na Maksimiru.
  • Paggini
    7k
    Bit će i 800 karata za kup u Rijeci, da se ne zaboravi
  • Big Daddy
    187
    Ovo je jedina ispravna odluka i nema se tko kaj ljutiti, nego jos vise stisnuti da i on uskoro bude član te udarne ekipe.
  • blackbully
    4.4k
    nego jos vise stisnuti da i on uskoro bude član te udarne ekipe.Big Daddy

    Daj mi definiraj ovo.
  • Sixthway
    269
    jer je tekma na radni dan mnogi neće ni moći pa će puno ljudi van jezgre grupe moći na tekmu
  • Liks90
    1.1k
    Al je tekma u 19h, moci će ic svatko tko želi i tko radi kraće :wink:
  • miro
    3.2k
    Mene baš veseli da vidimo kad se skupi prva ekipa kako će to izgledat i još više zvučat. Nadam se brutalnom navijanju
  • mali M
    3.5k
    Nikako mi nije jasno sad ovo propitkivanje "mjerenja" kome ide karta. Pa šta ste od jučer ne na tribini, nego na utakmici općenito? Kakva djetinjasti argumenti. Nisam dio grupe, nit sam se ikad smatrao njenim djelom mada djelimo tribinu već desetljećima. Oni su spremni otić i tisuće kilometara za klub, a sad bi se ja trebao duriti jer mi se baš sad dopada otići na Rijeku. Baš me zanima da smo zavareni za treće mjesto kao južni susjedi dali bi se tak ekipa durila zašto BBB dobivaju karte..
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Nisam prijetio da se nešto ljudi bune iako je u pravu svatko ko je redovan i nije mu drago. Ima dosta ljudi koji su redovni, nisu dio grupe i oni su u pravu ako im nije sjela podjela karata na ovakav način.
    Tako je kako je. Neke ljude van grupe se ispoštovalo, neke nije i znam da je u ovakvim situacijama najteže nekome ko mora kratiti nekoga za kartu nakon što je generacijama krvario i maštao o ovakvim situacijama gdje su svi željni navijanja i utakmica. Nije fer prema mnogima al u ovom trenutku je to takav dogovor.
  • Big Daddy
    187

    E ovako, ulogirao sam se ekstra na compu, jer mi se ne da na mobu ovak dugo pisati, jer to ne mogu kratko srociti. Najradije bi te nazvao i objasnio. Ovako, pokusat cu ukratko. Udarna ekipa, kaj je to? To je ekipa koja je ne samo na svakoj tekmi, nego ekipa koja puno radi za istu, od organizacije, transova itd, itd da sad ne idem u detalje, ima tu jos masa stvari. E sad, udarna ekipa je prije 3, 5 ili 10 godina bila druga, neki su ostali, ali naravno ne svi. Jer, dolaze nove generacije, neki se, kaj ja znam odsele iz Hr, neki dobiju djecu ili sl.. I samim time dodje do neke smjene generacije. Ja znam masu ekipe koji su otprilike tek punoljetni, a koji su uvijek tu i pokusavaju "pomoci" i sudjeluju na neki nacin u radu grupe. Ali, tu je iskusna ekipa koja je jednostavni starija i samim time su vise tu i puno su toga napravili za grupu. Ali, ovi mladji su sve vise aktivniji i sve se vise prikljucuju, idu na sve vise tekmi, zaradjuju svoje novce pa si mogu priustiti i gostovanja it itd, tako da ce oni jednog dana sve vise ulaziti u tu "udarnu ekipu" i biti dio nje.
  • Big Daddy
    187
    nitko se ne buni i sasvim je u redu da najjacu vojsku posaljemo na prvu crtu.
  • Davieboy86
    137
    Ovdje u vezi dodjeljenih karata za Rujevicu ne smije biti nikakvih upitnika niti rasprava. Jednostavno nema se kome sto tu objasnjavati niti opravdavati! Samo uobrazeni idioti ne shvacaju ili se prave totalno grbavi.Gospodo, zelite dati podrsku? Imate jos Osijek, Rudes i Koprivnicu. Izvolite! Naslov se ne slavi svakako u Rijeci
  • Pop corn
    5.1k
    Ajmo sad zatrpat klub s molbama da se organizira praćenje prek platna, prek instagrama , maila , svegaHnlovac

    Nema potrebe. Ovisno o vremenskoj prognozi će se razmotriti prijedlog i razraditi ideja.
  • bluepower86
    820


    Dogovoreno je da za navijace Dinama i Rijeke vrijedi pravilo od 5% ulaznica za gostujuce navijace sto znaci za Dinamove 412 za Rijekine 1300.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Da ne bi se povele priče i nebitne rasprave kao po internetu, od razno raznih pravaša i boraca za isto, odnosno da se odmah sasječe to ovdje na forumu u korijenu.

    Rasprava ta kako mi dobijamo 412, oni pola tribine, stvar je kristalno jasna, samo ne treba gledat drvo nego cijelu šumu, taj kavez na rujevici je odvojena tribina i za iskljucivo 412 ljudi/navijača ili koliko već.
    za više karata bi morali pravit oni sebi nepotrebne troškove i kordone na zapadu/istoku, a za tim budimo iskreni nema potrebe, u nas je jug kao tribina odvojen i 5% je na maksimirskom jugu cca. 1250 karata, to što dobiju cca. 2000, mi to njima ili tovarima možemo bez nekih većih troškova ustupit i bez da moramo se zajebavat za ostale tribine.

    Ovo da karte za gostovanje sa manje karata, a ogromnim interesom(duplo-troduplo većim od kapaciteta dobijenih karata) da karte idu isključivo grupi se u potpunosti slažem i o tome sam pričao i kad je bilo za Salzburg, a bome i za Osijek, čak ako nije i za Milano 2019e.

    Ljudi koji idu godinama na pule, splitske kaveze, osijeke, na domaće protiv gorice, na kup gostovanja po selendrama, na ne baš zgodne toliko termine radnim danima, ti ljudi su karte apsolutno zaslužili, zašto bi itko od njih izvisio radi nekog kibica, koji ce na tekme ic kako mu se k...digne, a ovi prvi jer su prije svega mazohisti, u ovom slučaju za Dinamom, tako da meni ovo i više nego korektna odluka što se kluba tiče.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.