• Dalmatinec
    586
    I onda kad ja jučer pitam što s onih 300 ulaznica, meni neki da ih je toliko ostalo. Ispada da ih je na zapadu toliko prodano.
  • Sunja86
    1k
    Nevjerovatno da nema nigdje točne informacije, koliko je karata preostalo za zapadnu tribinu
  • Bruh
    901
    poprilično bizarno... al je to lokomotiva kakvi su to pametnjakovići više me ništa ne iznenađuje
  • DonMarkoff
    3
    Jel ima koji nenormalan, nudim 3 ulaznice za zapad za 3 ulaznice za istok? :D
  • Kreten
    84
    Ma bog zna kaj oni rade sa tim ulaznicama, na stadionu će kao i na Dinamu biti puno više ljudi neg kaj će izbrojati brojači.
  • Georg Koch
    3.8k
    Ovo s ulaznicama za sutra je bas fascinantno.
    Jucer podatak 300 preostalih, danas je sigurno otislo toliko (imam neke ljude sto su danas uzimali po 5,7 i sl., a i guzva je velika bila).
    Ili je to 300 bas bubnuo netko, ili ne znam sta.
    Steta radi hypea, kao napravio se neki, a opet nedovoljan ako nije sve otislo...
    Tko uopce moze doci do te brojke koliko je preostalo?
  • Matus
    129
    Karte se i sutra prodaju, kaj ne?
  • recikaj86
    153
    pisite lokomotivi da objavi sad kad je zavrsila prodaja za danas, kolko je ulaznica ostalo
  • NitkoBitan
    13k
    Karte se i sutra prodaju, kaj ne?Matus

    Ako ih je ostalo prodaju se.
  • Matus
    129
    Vjerojatno će ostati, pa ekipa koja je mislila gledati tekmu kraj ograde izvana, može kupiti.
  • Bruh
    901
    Ja ne znam kaj je tolko teško stavit obavijest na kraju dana koliko je karata ostalo za idući dan... sve ti je ionak u sustavu
  • Purgeri
    446
    Da ja sam napisao, jer mi je tocno to rekla na karatani. Tražila se informacija na zoni, vratio sam se naknadno da pitam i prenio info koju sam dobio.

    I jos sam odmah napisao da mi je to sumnjivo mali broj, ali da mi je tako rekla. I da mi nije rekla napamet nego da je gledala. Sve informacije koje su do tada dolazile s karatane su bile točne. E sad moguce je da su prvo stavili u prodaju pola tribine, odnosno ostavili si određeni broj uz ono sta ide na clanove koji su danas jos ipak pustili. Nitko ne zna sta rade s tim kartama.

    Ocito je velika većina za zone kupila karte jos jucer i mi nemamo pojma jel je zapad sad rasprodan ili nije. Jucer je lokomotiva objavila da je istok rasprodan valjda cetiri sata nakon sta je rasprodan. A ako ima karata, super, znaci svi oni koji su pitali di sa se oko stadiona popnu da vide utakmicu će moc kupit karte. Samo bez drame di je nema. Ako je netko odustao, njemu se ni ne ide.
  • SAS1987
    13.7k
    sve ti je ionak u sustavuBruh

    Lokomotivin sutav su karte namotane ko jedan ogroman "toaletni papir" ulaznica za istok i jedan za zapad pa ih onda samo kidaju :lol:
  • Šteco
    530
    Opušteno. To je bila konstatacija, ne prozivka. Ako je i bila prozivka, mogla je ići samo na račun gospodične s karatane, ali mi ti ni to nije bila namjera. Vjerujem informacijama ovdje i vjerujem da velika većina piše informacije s dobrom namjerom, pa tako i ti.

    Samo neka se rasproda i neka grmi sutra, to je jedino bitno.
  • Purgeri
    446
    ma ne, opce nije tebe islo nego generalno, vidim da se bespotrebno stvara drama. Ako ima karata vise nego sta smo mislili, to je u svakom slucaju dobra vijest.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.