• Bruh
    901
    pa dobro al imaju limit kolko smiju prodat i svaka karta je -1 jedino ak pogađaju koliko su prodali naspram kapaciteta
  • Dino
    2.3k
    Nemrem vjerovat da sam od “nadam se da ce nas bit vise od 2000” dosao do tog da sam “razocaran kaj kranjca nije rasprodana jos jucer”.
  • NitkoBitan
    13k
    Kad su tovari gostovali objavili su koliko je ostalo karata za zapadnu tribinu. Potrebna je jasnija komunikacija od strane kluba, nije da to nesto kosta osim dobre volje. I kaj sad, neki misle da je rasprodano, neki misle da se ne isplati zaletit do Kranjce jer pretpostavljaju da je ostalo premalo karata... Pa dajte jasno napisite kolko jos ima karata jbmu zivot.
  • plavac173
    2.6k
    Pa ocito ima jos, napisao bi ovdje netko nesto ili bar lokomotiva objavila.. Tako da ima
  • Ijayi Atiemwen
    710
    Predlažem da bombardiramo facebook/instagram od Lokomotive pa možda dobijemo odgovor.
    Ta taktika za ranije otvaranje karatane nam je uspjela.
  • NitkoBitan
    13k
    Pa koliko ima? Moze bit 50, moze bit 200. Nek ljudi znaju da vide isplati li se potegnut do stadiona.
  • plavac173
    2.6k
    Pa ako je bilo na primjer u 16h, koji maler moras bit da tocno tad kad dodjes budu prodane zadnje karte, a do tad pratis drustvene mreze i gledas da li ima novosti... Plus ocito da nije bilo reda u to vrijeme jer bi valjda netko neku sliku poslao pa ono zbrojit 2 i 2 je dovoljno
  • jedan u nizu
    6.5k
    Da postoji online kupnja siguran sam da bi bilo rasprodano.
    Takoder siguran sam da je jucerasnja objava o velikim redovima, informacije o prodanom istoku, te informacije da je ostalo samo 300 karata ucinilo svoje da se danas ljudi ne odluce doci po kartu.

    Da jucer nisam kupio kartu, i da sam vidio informaciju da je ostalo samo 300 karata, sumnjam da bi se nakon posla pozurio do stadiona po kartu.

    Ali mozda sutra potakne ljude u 14 sati, a ako ostane ista karata, siguran sam da ce se pograbiti prije utakmice, samo neka klub objavi da je ostalo jos nesto karata, pa ce ljudi i doci.
  • Markelo
    2.5k
    Informaciju da je ostalo 300 karata sam ja vidio samo ovdje. Dakle, onaj koji ne visi na zoni, nije mogao pronaći nigdje informaciju po portalima da je tako malo karata ostalo i da možda nema smisla stajati u redu jer do karte doći neće. Mislim, lokomotiva nije objavila ništa a valjda bi se pohvalili da su blizu rasprodaje punog stadiona
  • Georg Koch
    3.8k
    nisi u pravu, bilo je i po portalima:

    " U Lokomotivi su prodaju ulaznica za dvoboj s hrvatskim prvakom jučer pustili u prodaju oko 14 sati, Bad Blue Boysi su vrlo brzo razgrabili svojih 1416 karata za istok, a onda su se ozbiljnije počele kupovati i one za zapad. Na Kajzerici nam kažu kako je u prodaji ostalo tek oko 400 ulaznica (dio odlazi na Lokomotive godišnje karte i sponzore), a to će sve sasvim sigurno otići tijekom današnjeg dana."
    Hrvoje Tironi - 24 sata, clanak od jutroa.
  • Petar86
    611
    Cita se Zona naveliko jer su novinari i sami shvatili da sve sto trebaju znati o Dinamu nalazi se ovdje. Od izbora, ulaznica, transfera, sve se ovdje vise manje iskomentira.
  • Ijayi Atiemwen
    710
    Da mi je neko reko prije par godina da ću se nervirat jer Kranjčevićeva nije rasprodana 30tak sati prije utakmice Lokomotive i Dinama. Da mi je još nadodo da nije bilo online kupnje nego samo na ticket pointu u Kranjči i da su ljudi stajali po nekoliko sati za karte Lokomotiva - Dinamo...+ da se sprema velika koreografija Boysa, reko bi mu frende pa nismo u 80tima da se još tako prati nogomet.
    Drago mi je da se publika vratila , iz kola u kolo već lagano pokazujemo da nam nitko nije blizu...svi koji su nas susreli...znaju da smo najjaci...
  • Riot
    1.8k
    Znate kako se kaže, bolje utakmica bez tribina nego bez online prodaje
  • Li d1986
    82
    Mozda su klosari objavili da je ostalo samo 300 bas iz razloga da posebno ljudi koji rade do 4 odustanu jer ce pretpostavit da ce bit rasprodano dok zavrse s poslom :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.