• og1986
    2.9k
    Ni oni sami neznaju kako su pobijedili, veća sreća
  • marcio amoroso
    32k
    Kačavendabbbjura

    U Dinamo š njim što kaže onaj iz KT2
    Dobar je Kačavenda, baš dobar.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ako duje cop nije najgori igrac dinama, ne znam tko je... kakav precijenjeni panj.. sve najgore

    Sva sreca po ćelavog pa ovaj albanjeros pogodi Livakovica u tintaru.. inace bi ova sramota uz katastrofalnu igru bila jos veca....
  • blue heart 72
    1.3k
    I sretno i spretno. Ovo je bilo jadno. Prvo poluvrijeme, apsolutno negledljivo. Drugo nešto bolje. Kao što i većina piše (u stvari svi, osim Majkija) Krki sa svojim stožerom mora čim prije napustiti kormilo plavog broda
  • The Undertaker
    4k
    Ako se ne varam, Čop je asistirao, i to baš pametno, za gol. Sasvim dovoljno za ovih 10 minuta što je igrao.
  • Jaro
    5.4k
    Na kraju, steta sto je pobjeda... poraz bi ovog priblizio pedali...
  • Ali
    1.9k

    Čop je asistirao, i to baš pametno, za gol. Sasvim dovoljno za ovih 10 minuta što je igrao
    Jel se ovo salis ili za ozbac?
    Ako netko nije gledao danas (ne samo danas), i samo puku stat uzeo 10 min i asist , ali frajer je ocaj.
    Majer povukao odlicno kroz srefinu a ovaj krizanja katastrofa, da ne kazem da je od odbijanca u tom udarcu bio 20m daleko a kao utrcavao...
    Moubandje je samo jos gori. Ovaj zicer Hoxe ili kak se vec zove je produkt mubin, kaj gleda Malesa kak ce ubacit i sa rukama u dzepu na pol metra...
  • Beowulf112
    301
    Fali nam dosta kapetan..dobar je jakic,okej je i bulat..ali nema do naseg kapetana..volio bi ga vidjet protiv sheriffa
  • Keyser Soze
    8k
    Mi s ovim kadrom nećemo uzet titulu, igra je toliko kaotična da je teško za gledat.
  • Ali
    1.9k

    Na kraju, steta sto je pobjeda... poraz bi ovog priblizio pedali.

    Nek mi izbacimo Sherif u srijedu, a nek Krkiju Osijek presudi u nedjelju. I taman smhena prije pauze za repku. U miru dovest pravog trenera i stici osjekovih +6 proljeca
    Bolje da netko drugi vodi protiv sherifa ali nema sanse izgleda, da smo i ovu izgubili on ostaje
  • Neki tip
    19k
    Igru neću komentirat.

    Hoću činjenicu da nakon puno usranih utakmica, nakon poraza 3-0 od jebenog Sheriffa (uz dužno poštovanje) u još jebenijem Tiraspolu u prejebenoj modavskoj Krajini, nakon onakvog prvog poluvremena, u tekmi s Lokomotivom, s Krznarom na klupi, ovi na sjeveru deru grlo 90 jebenih minuta da im nekak pomognu, potaknu ih, poguraju, razbude (osim parminutne zajebancije o popišanim govornicama :eyes: ) i nakon tekme ih ravno 7 (sedam) dođe pozdravit. :yikes:

    Jakić, Franjić, Ivanušec, Livaković, Zagorac, Oršić i jedan kojeg nisam detektirao (trenirka).

    Trener dostojan Dinama bi ih sve do jednog, ali sve, poslao pred sjever.
  • marcio amoroso
    32k
    Mene je Ristovski pozitivno iznenadio na stoperu. Baš pozitivno.
  • Beowulf112
    301
    Ma nije lokomotiva mjerilo jel se neko dokazao ili nije..za mene je on i dalje bek
  • Olmic
    2.7k
    Punoooo bolje izgledamo 3-5-2


    Danas Ivanušec kao da mu je netko umro, bezvoljan, a trebao bi letit i preuzet ekipu u svoje ruke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.