• Krizy
    35k
    Dinamo u 6. kolu dočekuje Lokomotivu, protiv koje traži priključak s momčadima na vrhu koje imaju i utakmicu više. U prve 3 domaće HNL utakmica ove sezone Dinamo je osvojio samo 4 boda i primio čak 5 golova, što je zaista jako loše. Ovo je prva od 3 "kvalifikacijske" utakmice za trenera Krznara, koji se trenutno nalazi u vrlo neugodnoj situaciji.

    Dosad smo s Lokomotivom odigrali 41 utakmicu u HNL-u te ostvarili 35 pobjede uz 3 neriješena ishoda i 3 poraza. Gol razlika je 93-27 u Dinamovu korist.
    Kući smo Lokomotivu pobijedili u 19 utakmica te jednom izgubili, uz gol razliku 49-12.

    Zadnju utakmicu protiv Istre, Lokomotiva je igrala u sastavu:

    Santini - Cipetić, Soldo, de Haas, Miličević - Cokaj, Marić - Aliyu, Kačavenda, Pivarić - Dabro

    Kod Dinama će utakmicu vjerojatno propustiti Perić, Lauritsen, Ademi, Moharrami, Tolić zbog ozljeda a kod Lokomotive Đira i Tuci zbog istih razloga.

    Igrači s najviše nastupa u dvobojima Dinama i Lokomotive:
    22 - Ademi
    20 - Antolić
    17 - Livaković

    Igrači s najviše golova u dvobojima Dinama i Lokomotive:
    10 - Soudani
    7 - Henriquez
    5 - Hodžić

    Treneri koji su vodili najviše utakmica između Dinama i Lokomotive:
    14 - Mamić
    13 - Ivković
    12 - Tomić

    Koeficijenti su:
    Dinamo 1.35 - 4.65 - 9.25 Lokomotiva
    1. Kakav rezultat očekujete? (46 votes)
        Pobjeda Dinama
        87%
        Neriješeno
        9%
        Pobjeda Lokomotive
          4%
    2. Idete li na utakmicu? (46 votes)
        Da
        26%
        Ne
        74%
  • Neki tip
    18.8k
    Dobro, koji k se događa s Moharramijem!?

    Kaj se nije on oporavio pa se samo čekalo da uđe u formu?

    Neka nova ozljeda? Zna li tko o čemu se radi?

    P.S. vratio se s mora, idem na tekmu, živo me zanima tko će biti na terenu i kako će to izgledati nakon Sheriffa.
  • Olmic
    2.7k
    Evo ludo predviđanje postave.


    Zagorac Kastrati Ktc Šutalo/Milić Muba ili povratak Leovca

    Jakić Bulat Majer Menalo Špikić Jurić
  • Baneki
    710
    A što se Leovac nekome zamjerio? Tek je navršio 33 godine, dakle nije prestar, kvalitetu ima, nije jedan od onih problematičnih tipova, imamo još i problem na njegovoj poziciji, stvarno ne kužim...
  • Neki tip
    18.8k
    nitko to ne kuži..

    Pretpostavljam da ima zabranu medijskog istupanja, bilo bi ga jako zanimljivo čuti.

    Naravno, pod ugovorom je i logično da nemre on objašnjavat kaj i zakaj, ali čut ćemo i to jednom.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Mislim da je jednostavno višak. Za mene bi bio idealna kombinacija sa nekim mladim bekom.
    Nije problematičan, a dobar je igrač da uskoči kad taj mladi ima problem.
  • Mortiis
    68
    Krki kao da je dobio zadatak da raz*ebe sve što može. Toliko čudnih, nelogičnih, čak i ludih odluka ne može biti slučajno, počevši od transfera koji nikome nisu jasni (Čabraja, Štefulj...) otpisivanja igrača od kojih bi moglo biti koristi (Leovac, Atiemwen i ludost decenije - Gavranović), do toga da u utakmici koja ti puni dobar dio proračuna startaš sa načetim Perićem, koji i onako nikako nije uhvatio pravi ritam nakon zadnje ozljede, da dodatno cijediš iscjeđene igrače kontra Dragovoljca i inih..., a jednu od mogućih zamjena, Šutala, ne vodiš na put, te ubacuješ nesigurnog beka na stopersku poziciju.
    Ne znam, tko je Krkiju dao dozvolu da radi to što radi, ili da vuće konce u pozadini je luđi od svih skupa. Jedan mi pada na pamet.
  • Carrasco
    4k
    Atiemwenu je prošle sezone u HNL-u za gol trebalo 127 minuta, samo je Gavranoviću trebalo manje. U Europi mu je trebalo 106 minuta, najmanje od svih. Sljedeći je Oršić kojem je za gol trebalo 162 minute.
  • Gelipter
    3.4k
    Jedna mala opaska samo. Prvo svaka čast @Krizy na uvodu kao i uvijek, ali ne bi li trebalo ovu temu premjestiti u kategoriju "Utakmice"? :nerd:
  • Krizy
    35k
    Hvala :up: , kad sam napisao naslov odmah otišao na tekst pa mi se omaklo :sweat:
  • Gelipter
    3.4k
    Još sam nekolko puta provjeravao reko možda su mi se pomješale kategorije u glavi. :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    Utakmica protiv Lokosa će nam dati odgovor na to ako Krznar uopće još vjeruje da Dinamo može izbaciti Sheriff. Ako će dati priliku novim igračima te s time odmarati standardne onda još ima nade a ako će opet ići sa standardnima onda si je po meni prekalkulirao da mu je bolje pobijediti Lokose pa ispasti od Sheriffa te se nadati barem remiju protiv Osijeka koji bi mu možda spasio stolicu.
  • Olmic
    2.7k


    Protiv Osijeka remi nije dovoljan da spasi stolicu...
  • SAS1987
    13.2k
    više sam mislio na pobijedu protiv Lokomotive, izpadanje od Sheriffa uz neki remi ili minimalno pobijedu te remi protiv Osijeka.
  • Carrasco
    4k
    Zanima me tko je sljedeći igrač koji će se ozlijediti nakon Ademija, Laurtisena, Bulata, Tolića, Perića, Šutala, Štefulja... ili sljedeći koji će se srušiti nakon utakmice.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Kada dati priliku novim igračima ako ne protiv Lokomotive. Možda nije idealno vrijeme ali je idealan protivnik. Sada nemamo prednost da možemo miksati sastav i oprobavati nove igrače al kada to učiniti ako ne sada. Sigurno ne protiv Osijeka,Hajduka ili u nekoj europskoj utakmici. Nevistiću,Špikiću i Juriću dati 90 minuta da vidimo na koga možemo računati ubuduće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.