• SAS1987
    13.3k
    Šteta što nije dobio priliku Špikić prije Menala ali ipak sam zadovoljan da je puno novih igraća u sustavu.
  • Nolifer
    6.5k
    Zašto Deni Jurić ima broj 39? I opet me muči taj broj 9, recimo dao bi prije Juriću nego Andriću

    A kaj se tiče tekme, bit će tvrda, teška, zbog Europe... Očekujem naravno pobjedu Dinama..
  • Neki tip
    19.1k
    d4l12cdnt1l1hvzl.jpg

    Dakle, 2 reda na ulazu na tribinu, red za testiranje, red i za karte.

    Neočekivano, ali veseli.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Zašto krznar kemija sa stoperom i gura moubandjea koji ne valja ni na svojoj prirodnoj poziciji, a na klupi ima mladog stopera (Milić) koji je u dosadašnjim nastupima bio sasvim korektan.

    Kad ćeš dat šansu mladom igraču, ako ne sad?
  • deda
    27.7k
    Mora probat uigrat
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa zašto ne proba uigrati sa igračem koji je zapravo stoper? Pola zadnje linije mu nije na prirodnoj poziciji - sigurno će funkcionirati.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Inače, slaven u 6 prvenstvenih utakmica ove sezone zabio 4 gola, od toga 2 dinamu.

    To dovoljno govori o trenutnoj formi obrane koju je krznar "majstorski" posložio i uigrao.
  • Mulec86
    389
    Prekrasno. Ode nam i zadnji živi stoper. Vrijeme je da se struka malo zapita s pripremama utakmice i kolektivno potpise raskid ugovora
  • Mortiis
    68
    Ode i KTC
  • Krizy
    35.5k
    Theophile se ozlijedio na zagrijavanju, ajde u kurax sve
  • Carrasco
    4k
    Zanima me tko je sljedeći igrač koji će se ozlijediti nakon Ademija, Laurtisena, Bulata, Tolića, Perića, Šutala, Štefulja... ili sljedeći koji će se srušiti nakon utakmiceCarrasco

    ...........................
  • Nolifer
    6.5k
    Ovo još nisam doživio... Ne volim ga, ali žao mi je kaj se sad u ključnom trenutku ozljedio... e sad taktika drž nedaj... svi u napad
  • SAS1987
    13.3k
    To mora biti problem u trenaznom procesu. Nije moguce da tek tako ima toliko ozlijeda.
  • Nolifer
    6.5k
    Zanimljiva činjenica da je gostujući dres Lokosa novije generacije od Adidasa i to bijelo plavi
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Vrhunska ekipa vodi momčad, v-r-h-u-n-s-k-a.

    Ključni igrači su ili van forme ili ozljeđeni.
    Praktički cjelokupni defanzivni kadar je ozlijeđen i opet ne stavi dečka koji je stoper da igra stopera, već desni bočni igra jednog stopera, lijevi bočni drugog stopera, a zadnji vezni lijevog bočnog.

    Dajte, tjerajte ga više i cjelokupnu svitu s njim, što prije to bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.