• Carrasco
    4k
    Preforsiranost.
  • LovroZG
    1.3k
    Šta se to točno dogodilo da KTC-a nismo stigli zamijenit u zapisniku? Obično se zamjene zbog ozljede na zagrijavanju stignu obradit u zapisniku.

    A i koja je funkcija Milića ak ni sad ne može uć? Nemamo prirodnog stopera u igri.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Pa kad se kondicijski trener kao i sve ostalo ne bira po strucnosti nego po poslusnosti i ne treba cuditi.
    Meni je i dalje nejasna ona greska kad su juniori igrali protiv Anderlechta i pobjedili ali su ubacili mislim Fintica koji je imao kartone.
  • LovroZG
    1.3k
    Usput, ozljede same po sebi nisu problem. Al definitivno brine količina ozljeda na utakmicama+ova KTC-a na zagrijavanju.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    A i koja je funkcija Milića ak ni sad ne može uć? Nemamo prirodnog stopera u igri.LovroZG

    A ne znam, što si čovjek misli?
    Najbolje da pokupi stvari i ode u crnu goru.

    Najbolje od svega, ono malo što je igrao, bio je korektan, čak je i gol zabio u zadnjem kolu prošle sezone.
  • Ali
    1.9k
    Jel zna netko da li oistoji nagrada za trenera koji je izmjesao najvise pozija igracima unutar jedne sezone i usput doveo hrpu igraca kojima i kad nema tko igrat ne vjeruje nego sjede na klupi???
    Ako postoji takva znam da Krki van konkurencije broj1.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja sam uvjeren da je krznar najlošiji trener u HNL-u. Ne znam od kud uopće ideja da se njemu da ovakva momčad u ruke. Što je lik uspio upropastiti u svega 5 mjeseci je zapravo fascinantno.

    Dovedite onog kuljanca iz dragovoljca, hohštapler stipić je slobodan, six... Pa kopić je u klubu, a on je za ovog diletanta sir alex ferguson glavom i bradom.
  • og1986
    2.9k
    Ovo je tako neorganizirana igra ...
  • Ali
    1.9k
    25minuta moubandje vs aliju 0:4, lik ga cita kao knjigu za pocetnike
    Strasno
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Znači sad si razmišljam o ozljedama Šutalo, KTC, Laura, Perić, Ademi, Bulat ono, Tolić, Moha svi ozljeđeni ostali, a tek je početak sezone? Nema šanse da je ovo slučajno, trener kondicije kao i Krznar su očaj očaja.
  • Beowulf112
    301
    Monaco opet popusio u prvenstvu..ako ispadne od shakhtara u lp dobit ce kovac nogu..eto nam mozda novog trenera
  • IstokKa96
    556
    Dosta toga podsjeca na sezonu lige za bedaka
  • db-izbjeglica
    12.6k
    25minuta moubandje vs aliju 0:4, lik ga cita kao knjigu za pocetnike
    Strasno
    Ali

    Čovjek očito nije igrač za dinamo, kao ni Menalo, kao ni kastrati... Svi to vidimo, osim stručnjaka krkija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.