• db-izbjeglica
    12.6k
    Znaci sve moguće si nakupio i opet si na 5.
    Bravo :up:
    marcio amoroso

    pa ono, ti se slobodno uvjeravaj da dinamo igra super i da je trebao imati i više od ovih 10 bodova iz 5 kola.
  • marcio amoroso
    32k
    A mi se ubili od prilika i protiv belupaPapastrumf

    21 udarac na gol. Jel se sjećaš ti uopće te utakmice?
    14 u okvir, 7-0 korneri i 73 posto posjeda.
    Ali tu smo zaslužili poraz. Ma da jbtx
  • marcio amoroso
    32k
    pa ono, ti se slobodno uvjeravaj da dinamo igra super i da je trebao imati i više od ovih 10 bodova iz 5 kola.db-izbjeglica

    Vidi, ja ću uvijek reći kad igra loše. Protiv Gorice je bilo loše, ali kažem da ni oni nisu udarili na gol. Protiv Lokosa nije bilo loše, nego najgore moguće. Ali tvrditi da smo trebali imati 6 bodova manje, znaci samo 3 boda protiv Dragovoljca i bod protiv Gorice je jednostavno pretjerivanje.
  • Infinity
    15.2k
    Gledam ove highlightse s tekme i kaže Blažičko: "odličnu utakmicu u Maksimiru odigrali su u subotu navečer Dinamo i Lokomotiva".Cosey

    Sinoc nisam pogledao utakmicu, gledam sazetak, cujem to, a ranije sam citao forum i pitam se tko je tu lud :rofl:

    Ja jebeno ne mogu vjerovati da smo mi toliko losi. Sve mirise na onu sezonu kad je Rijeka bila prvak. Imali smo mi i ranije slabih igara na pocetku sezone, ali bi pobjedjivali i pored toga sto smo pobjedjivali nismo imali ni ozbiljne konkurencije pa da se brinemo za titulu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Vidi, ja ću uvijek reći kad igra loše. Protiv Gorice je bilo loše, ali kažem da ni oni nisu udarili na gol. Protiv Lokosa nije bilo loše, nego najgore moguće. Ali tvrditi da smo trebali imati 6 bodova manje, znaci samo 3 boda protiv Dragovoljca i bod protiv Gorice je jednostavno pretjerivanje.marcio amoroso

    ja nisam koristio riječ "trebali", nego "mogli", a to je jako različito.
    poanta je da dinamo ima dosta bodova u prvenstvu, kad se pogledaju predstave na terenu i da je MOGLO biti puno gore. sada slijei nekoliko kola u kojima se između ostaloga igra sa osijekom i hajdukom, protiv tih momčadi neće prolaziti ovo što je prošlo protiv lokomotive i gorice.
  • Carrasco
    4k
    Evo pa recite da sam lud...

    Prolazimo Sheriff, u Ligi prvaka osvajamo minimalno 5 bodova, prvenstvo osvajamo sa minimalno 8 bodova razlike.
  • Nolifer
    6.5k
    Vidi, ja ću uvijek reći kad igra loše.marcio amoroso

    Ma ma nebi valjda to rekel...
  • Nolifer
    6.5k
    Prolazimo SheriffCarrasco

    Hah, mogli bi. Neki X, pa produžeci i takav scenarij vidim, a nisu isključeni i penali...
  • marcio amoroso
    32k
    Ma nije valjda...bbbjura

    Sta je tebi?
  • Papastrumf
    9.4k

    Ako cemo tako banalizirat, jesmo li zasluzili onda pobjedu na Islandu, jesmo li zasluzili pobjedu u Varsavi?
    Uopce je glupo o tome raspravljat. Jedna situacija u nogometu mijenja ishod cijele utakmice i zato je nogomet to sto je.
    Pricamo o jebenom dojmu i o tome da dinamo igra za kurac od pocetka sezone.
  • Nolifer
    6.5k


    Ništa.. Sam sam govoril istu stvar prije o lošoj igri... i da je početak sezone loš i da je izbjeglica u pravu, kad je zbrajao sad bodove... moglo je to biti puno bolje... ali tak je kak je. bar je zanimljivije
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Prolazimo Sheriff, u Ligi prvaka osvajamo minimalno 5 bodova, prvenstvo osvajamo sa minimalno 8 bodova razlike.Carrasco

    nadam se!

    samo, ja se bojim da je za LP kasno, za to se trebalo angažirati kvalitetnog trenera prije početka priprema. nije nemoguće, ali kad vidim tko je na klupi, kad vidim izrešetanost momčadi ozljedama, kad vidim formu najboljih igrača...čisto sumnjam!

    međutim, za prvenstvo i europa ligu nije kasno.
    samo treba dovesti normalnog trenera! nek angažiraju jbnog toplaka i situacija će biti puno, puno bolja.
    krznar je zalutao na posao koji obnaša.
  • marcio amoroso
    32k
    21 udarac na gol. Jel se sjećaš ti uopće te utakmice?
    14 u okvir, 7-0 korneri i 73 posto posjeda.
    Ali tu smo zaslužili poraz. Ma da jbtx
    Ako cemo tako banalizirat,Papastrumf

    Šta točno je tu banaliziranje?
  • Papastrumf
    9.4k
    Hah, mogli bi. Neki X, pa produžeci i takav scenarij vidim, a nisu isključeni i penali...bbbjura

    A nije iskljuceno niti da izgubimo ili odigramo nerjeseno. Jel tako?
  • marcio amoroso
    32k
    Uopce je glupo o tome raspravljat. Jedna situacija u nogometu mijenja ishod cijele utakmice i zato je nogomet to sto je.
    Pricamo o jebenom dojmu i o tome da dinamo igra za kurac od pocetka sezone.
    Papastrumf

    Ovdje se slažem. Bilo je i par dobrih utakmica, ona na Cipru npr, ali općenito igramo jadno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.