• NORTE
    9.1k
    Jel i tu uprava kriva?marcio amoroso

    Nego tko je kriv za posjetu nego 15-godišnja Mamićeva uprava?! Nisam valjda ja kriv.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Objasnio sam milijun puta pa ću još jednom. Maksimir sam pohodio jedno 100 puta u zadnjih 16 ili 17 godina od kad dolazim redovno. Dolazim na utakmicu iz Bugojna, Novalje ili Berlina. Ne živim u Zagrebu niti sam na odmoru u Zagrebu. Svaka utakmica je put od minimalno 500 km.

    Uvijek sam išao na istok ili zapad. Nikada me nitko nije krivo pogledao. Znaci ne da mi je netko nešto uradio nego me nije ni krivo pogledao.

    Boysi su doživjeli svašta, ali ti koji su doživjeli idu i dalje što je također dokazano. Znaš šta su doživjeli oni sa istoka i zapada? Kurcobolju, ništa drugo.
  • NORTE
    9.1k
    Uprava kriva?marcio amoroso

    Samo te molim da ne 'braniš' Mamićevu upravu (jer tako ispada) kao krivca za posjetu, istu onu koja od otkaza Kužeu do jučer radila sve kako bi uništila grupu, prikrivala i potpisivala pljačku kluba, napravila VELIKO NIŠTA u vezi stadiona u 15 godina s Bandćem na vlasti. Da sad ne nabrajam njihove grijehe, svi ih dobro znamo, dan danas ih rade na štetu kluba i navijača.

    U subotu će na stadionu bit 958 ljudi, tko je za to kriv?! Da nije Tomašević kriv? Ili možda Zeko Zajec? Da nije onih 300 ljudi na sjeveru? S kime uopće igramo, s Lokomotivom o kojoj ne treba trošiti riječi.

    Pa jesu li oni svete krave da se na njih ne smije upirat? Čovječe postavio ih je bjegunac, a oni vode udrugu građana.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ne branim ja nikoga. Samo tvrdim da nitko nije branio navijačima dolaziti.
    Nitko i nikada.

    Šta ćemo sa tim da je lubenica u zadarskom zaleđu dvije kune, u Novalji na pijaci 4, u centru 8, a u kampu 10? Koga da bojkotiramo? Lubenicu? Republiku Hrvatsku? Novalju?

    Vi za grijehe uprave bojkotirate klub koji volite.
    Meni je to iskreno kao da ti zet tuče sestru, a ti je se odrekneš.
  • NORTE
    9.1k
    Vi za grijehe uprave bojkotirate klub koji volite.marcio amoroso
    To je legitiman način protivljenja nečemu. Kao što su i prosvjedi, ne kupovanje određenih brendova i sl. No ova tematika mi je toliko negativna da nemam volje nastavit raspravu.
  • immerwieder
    1.2k
    idem na tekme od 73., nikad do ove uprave nije nitko pipal na ulazu,
    na jebeni valur su me kompletno izokrenuli, valjda mi je kita bila pretvrda na dodir,
    klinac mi ima takve traume da je prije kćerinog koncerta na ulazu u lisinski stal u raskoračni stav s raširenim rukama, dečki kaj drapaju karte su dobili potres mozga od smijanja,
    bil sam na hrpu stadiona, raznih rangova liga, nigdje me nije nitko taknul, milwall ili dresden navijači slove kao zločesti, ušli smo bez da nas je itko pogledal osim karte
  • Papastrumf
    9.5k
    Ne branim ja nikoga. Samo tvrdim da nitko nije branio navijačima dolaziti.
    Nitko i nikada.
    marcio amoroso

    Sada nitko nikome ne brani, ali da toga nije bilo, nije istina.
    Crne liste su izmisljotina? Kazne za sjedenje na drugom mjestu na praznom stadionu?
    Klub je namjerno tjerao nepodobne navijace.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Sada nitko nikome ne brani, ali da toga nije bilo, nije istina.
    Crne liste su izmisljotina? Kazne za sjedenje na drugom mjestu na praznom stadionu?
    Klub je namjerno tjerao nepodobne navijace.
    Papastrumf

    O sjeveru sam pisao i od njega se ogradio. Pričam o istoku i zapadu. Kad je tu netko nekome branio da dođe? Kako sam ja sa istoka ili zapada mogao na tu crnu listu?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Stadion u raspadu, negativna energija oko kluba, svakakve afere i užasan marketing su rezultat te UPRAVE kojoj sve to paše.
    Tak da, UPRAVA je kriva.
  • Papastrumf
    9.5k
    O sjeveru sam pisao i od njega se ogradio. Pričam o istoku i zapadu. Kad je tu netko nekome branio da dođe? Kako sam ja sa istoka ili zapada mogao na tu crnu listu?marcio amoroso

    Dobrom dijelu istoka se sve to gadilo i razumljivo da su ljudi prestali ici. Posebno kad se uzmu sve ostale stvari u obzir kao sto su stadion, igraci i momcad koji su bili samo roba za prodaju itd.
    Sve je to ionako 1000 puta prozvakana tema.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Jasno da je prožvakana tema, ali ako 400 ljudi ima zabranu, a 2 milijuna je deklariranih dinamovaca onda je smiješno pričati o tome da se nekome branilo ići.

    Kako se ne ogadi Portovim navijačima ići? I oni su samo roba za prodaju. Benfica, Ajax i još mnogi drugi također.

    Za stadion se naravno slažem, ali imaš brdo utakmica gdje je lijepo vrijeme i gdje ništa ne smeta da se dođe, pa se opet ne dođe.
  • vjeko1701
    5.9k
    Stvari ti je da ti nemožeš napuniti ni trenutni Maksimir bez da dolaze selfie naslikuše (i muške i ženske). lovci na evente itd itd itd a nakon kaj je prva utakmica završila 3:0 a protivnik je jedan Sheriff, takva publika neće ni znati da se igra.
  • Gelipter
    3.4k
    Podijeljena su mišljenja želi li se uopće u LP ili je zapravo u ovim okolnostima prikladnija EL, ali uzmimo da je momčad u formi inače i stvarno svi želimo ući u LP, a prvu tekmu smo izgubili 3:0 meni je nekako još veći motiv da se dođe na tekmu i podrži ekipa. Uzmimo da je Dinamo u prvoj tekmi dobio 3:0 meni bi realno samo po sebi to bilo puno manje interesantno. Taj mi stav ovih dana nikak nije jasan. Ipak, tu se opet vraćamo na to da dosta ljudi, govorimo o onima koji prate iako ne igramo s Ciganima, navija samo kad se pobjeđuje. To se vidi i po komentarima na društvenim mrežama gdje se igrače od strane nekih obasipa uvredama i iskazuje se čak određena uvrijeđenost navijača što mi je nevjerojatno budući da su upravo ti igrači prošlih sezona, a pogotovo prošle, priuštili jako puno zadovoljstva svima nama. Da ne ističem da je pola tih vrlih kritičara stadion vidjelo samo na slici zadnjih 10 godina. Ne mislim ovime da su igrači svete krave koje se ne smije kritizirati, i sam to povremeno činim, ali malo realnosti nekad nebi škodilo. Kaj se tiče brojke na Sheriffu u ovim okolnostima, iskreno mi neće ni faliti "trend navijači", instagramuše i slični.
  • Ali
    1.9k

    Apsolutno si u pravu i podrska !
  • BBB Sibenik
    4k
    “Šerif iz Tiraspola, suparnik Dinama u doigravanju za UEFA Ligu prvaka, pojačao se reprezentativcem Sjeverne Makedonije 27-godišnjim Bobanom Nikolovom, objavio je u petak moldavski prvak ne navodeći detalje ugovora.

    Nikolov je igrač veznog reda koji je do siječnja ove godine igrao za mađarski Fehervar, a posljednju polusezonu proveo je na posudbi u talijanskom Lecceu za koji je odigrao 13 utakmica. Za reprezentaciju Sjeverne Makedonije igra od 2016., a sakupio je 36 nastupa i postigao dva pogotka. Na ovogodišnjem Euru je u tri nastupa igrao 119 minuta.”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.