• The Undertaker
    4k
    Realno je ispao žrtva loše taktike i karambola ostatka ekipe. Po vokaciji bek, tek došao, potpuno neuigran sa ostatkom ekipe, i stave ga na stopersku vjetrometinu bez ikakve pomoći. Njega zadnjeg treba kriviti za nešto. Ali, onakvo bauljanje po terenu nisam dugo vidio. Ovo oko ignoriranja od strane Oršića je točno. Mislim da je bila Gorica.
  • Bosna86
    11.6k
    Meni je neshvatljivo da smo se odrekli Leovca, dečko nije problematičan, vjerujem da ne bi pravio probleme

    Stojanović je duplo bolji igrač od Ristovskog… Došlo je do zasićenja s njim, publici je bio dežurni pedro ali on će se vratiti za godinu dana s posudbe i sve strane će biti na gubitku

    Odnos prema Gavranovicu je užasan… Petko bi izgleda u Dinamu igrao i da nema noge… Apsolutni debilizam

    Oršić i Livakovic su totalno van forme… Bolji su od svojih rezervi ali u ovakvoj formi nas uništavaju.. Još jedan par nedodirljivih

    Potrošili smo 10 milja eura, a nijedno pojačanje nismo doveli… To je stvarno neobjašnjivo
  • Ludovic IX
    5.2k
    Gavranović je isto bio van forme..osim Jakića, Majera nitko ni nije u formi..

    Petković bi izgledao duplo bolje da Oršić igra bar 50% kak zna..Petković i primi loptu pa nema kom dodat ili kad ima onda jednim doda, drugi put izgubi loptu

    Nije Petković ovdje kriv ništa..Majer je jučer bio sjena onog što inače igra. Mišić isto. A obrana smiješna
  • Olmic
    2.7k
    Meni je najveće razočaranje bio Mišić, i defenzivno i ofenzivno kriminal. Mislim da on gubi sigurno mjesto u prvih 11 kad se vrati Aki
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Jedina logicna opcija je smijeniti trenera jos danas,te uz neku šok terapiju nadati se najboljemu u uzvratu. Smjena ne bi imala smisla samo da smo od pocetka sezone pokazali igru a da nas rezultat nije htio ali ovo trenutno je kriminal a ne igraa...
    Dalje slijedi da će ovih 13 14 igraca koje forsira Krznar igrati i ozljedeni i bez noge ali jednostavno su oni na terenu sigurni. Kako će se Orša i Petko i ekipa trznuti i poceti igrati kada su i ovako stalno u udarnom sastavu. Da li su obadvojica jednu ili dvije presjedili na klupi do sad bi bili na top razini. Ali Krki to ne smije uraditi kada ni sa najboljih 11 ne moze izvuc pobjedu u Hnl-u. Stoga ce ova agonija jos potrajati dok ne dodje trener sa autoritetom a Krki ce zauvijek ostati pomocnik i mamiceva marioneta a igraci nisu naivna i glupa djeca da to ne znaju i iskoristavaju samo ono sto im je ponudjeno a to je opustanje,ne disciplina i igra bez obaveza,zahtjeva te soliranje.
    I sve mi se cini a volio bih da sam u krivu,da nas Dinamo ide polako prema onim godinama prije Bjelice...
  • Benito
    585
    Jesmo izgubili smo, bili smo katastrofa i nitko ne bjezi od toga i losi smo vec par utakmica, ali ne razumijem ove drame da cemo izgubit prvenstvo, da ce nas svi razbit u EL, da je klub u raspadu, da se vracamo na razinu prije Bjelice... Mislim da je to pretjerivanje, desilo se to kaj se desilo, bilo je losih poteza tokom ljeta ali drame koje slusamo mislim da je pretjerano a i ko kaze da necemo proc sheriff, sve je moguce, a forma ce se vjerujem sigurno podic i bit ce sve bolje.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ako krznar ostane trener još neko vrijeme, dinamo neće uzeti prvenstvo!
    Koliki uzorak treba da se konačno shvati kako dinamo pod njim ne liči na ništa?
  • Ludovic IX
    5.2k
    Nisam ni ja sretan s njim ali ova igra je plod toga što nam je 50% prve ekipe bilo na prvenstvima i nij imalo pravi odmor a Krki se izgubio već protiv valura i stavio ih nespremne i oni umjesto da polako ulaze u igru, počeli ko da su prošli pripreme od početka a nemaju onih dva tjedna fizičkog treninga i sad su za kurac..bit će to sve bolje za nekih mjesec dana ali jebiga, nama sad treba bolja igra
  • Markelo
    2.5k
    Ma Krznar dobiva pedalu nakon uzvrata protiv Šerifa na Maksimiru. Mislim da je to prilično jasno
  • mniokl
    254
    Ostaviti će Krznara do gostovanja u Osijeku.Poslje toga vjerojatno leti kada ga Bijelica školuje.
  • marcio amoroso
    32.1k
    kada ga Bijelica školuje.mniokl

    Prošli put u Osijeku je on školovao Bjelicu.
  • mniokl
    254
    Prvo poluvrijeme,u drugom se Osijek ipak bolje prilagodio.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Istina, ali Dinamo je uzeo ono šta je htjeo tada.
  • mniokl
    254
    Da se razumijemo ja bi volio da mi dobijemo tamo,ali miriše na potop.
  • Krizy
    35.6k
    Samo su dvije momčadi u kvalifikacijama za Ligu prvaka uspjele nadoknaditi 3 gola razlike iz prvog susreta:

    1997./98.
    • Steaua Bukurešt - PSG 3:0 *
    • PSG - Steaua Bukurešt 5:0
    * Steaua je prvu utakmicu pobijedila sa 3:2 ali utakmica je registrirana rezultatom 3:0 jer je za PSG ušao igrač koji je imao kartone te nije imao pravo nastupa.

    1999./00
    • Litex Lovech - Widzew Lodz 4:1
    • Widzew Lodz - Litex Lovech 4:1 (3-2 penali)

    Djeluje kao nemoguća misija stići 3 gola razlike, pogotovo nakon ovakvog raspada. Bitno je ostvariti bilo kakvu pobjedu za koeficijent, no ipak tinja neka nada za rani gol i nadu za ulazak u LP-a. Osobno bih radije EL, u slučajevima kad nismo 3.jakosna skupina u LP-a, ali ipak se nadaš.. Valjda će Krznar letjeti do reprezentativne pauze pa da u toj pauzi eventualni novi trener ima nešto vremena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.