• marcio amoroso
    32.1k

    Ma sve jasno. Meni također miriše na potop jer ono sinoć nije bila utakmica gdje smo mi dominirali i fulali zicere, a oni zabijali iz zalutalih metaka.

    Ono je bilo razbijanje. Ružno razbijanje.
  • superhik
    10.3k
    Uzmimo u obzir i da evenutalnih 3:0 donosi tek produžetke i fizičko i psihičko trošenje i nadigravanje, a fizička priprema nam i nije baš nešto na što se možemo osloniti.
    A onda za 4 dana Osijek.
    U gostima.
  • The Undertaker
    4k
    Kod većine igrača nije problem u htijenju već nisu u formi. Dinamo ovo može izvući ali će se morati potrošiti do krajnjih granica. Ja osobno mislim da će ziceraš Krznar odigrati na ''sigurno'', da ne izgubi i čuvati se za Osijek. Ja bih na njegovom mjestu protiv Sheriffa betonirao obranu i gurnuo mlade nek se kale.
  • mniokl
    254
    Slažem se.I to bi napravio pravi trener koji zna što hoće i kako hoće.Znači imaš tri utakmice do pauze,pometi sve tri i dokaži da si pravi trener.Ova sa Sheriffom je najmanje bitna u ovom trenutku,igraj sa rezervama,ako krene dobro ubaciš nekoliko igrača i probaš napraviti senzaciju.Ako se ne uspije nikome ništa,spreman si za Osijek i puno bitniju tekmu u ovom trenu.A mi ćemo umjesto toga dobiti mučenje protiv Lokomotive,s svim najjačim snagama na Sheriff i doći u Osijek sa isplaženim jezicima.I čuditi se na kraju.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Postujem tvoje misljenje ali mi samo reci na čemu se gaji taj optimizam. Ponavljam vec dugo vremena mi nemamo igru ni sistem ni konture onoga kako bi to trebalo izgledati
  • Ali
    1.9k
    Ne kuzim ovih par zadnjih postova, da sa klincima lrotiv sherifa jer nam je bitnija utakmica protiv osijeka?
    Di je tu logika? DO kraja prvenstva je vise od 25 utakmica, a LP je samo 90 minuta za popravak.

    Postujem svacije misljenje ali se ne slazem. Krznar se pogubio to je cinjenica, ne toliko u taktici koliko u organizicaji kluba, po meni je morao definirat kadar nakasnije do 20.07. ostaviti 25 igraca a sve na koje ne racuna poslati na posudbu ili transfer. I posvetiti se radu sa tih 25. Uigravati dvije tri varijente na svakoj poziciji. Bolje da je testirao protiv HD pridosle i dobio sa 1:0 nego da Majer i ekipa uzmu 4:0.

    Jos nesto da vezano za komentare, vidim da se u zadnjij oar kome tara opet glorificira Bjelica, pa zar nije i on sam selektirao ekipu i dobio 4 komada protiv jos i losije ekipe cska... pa da ce on ocitat lekciju za dva tjedna itd... mislim da nam treba bolji trener ne svakako karakter poput bjelketa, mislim da je vrijeme za strance, cal ne i neko zvucno ime, mladjeg sa dobrim pomocnicima i tehnoloski potkovanijeg
  • Beowulf112
    301
    Ako je ćirohito rekao da prolazimo onda ja nesumnjam uopce ..samo jos krznar treba nabavit lazne rolexe koje ce slupat od zid da igracima prokljuca krv u žilama
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Ovo usporedivanje Bjelice sad u Osijeku i nasladivanje sa tim sto je ispao nema smisla,Osijek nikada ali nikada nece imati ime ni kvalitetu ni iskustvo koje Dinamo ima,ni moc dovodenja igraca. Slazem se i to je netko morao omoguciti Dinamu (da ne bude sve protiv uprave ili ljudi koji su radili i rade u klubu) ali ta teza kako sa Osijekom nije prosao u Europu i kako do dokazuje da nije nekakav trener to vam ne stoji. Htjeli sebi priznati ili ne on i Vaha su dva trenera koja su postavili Dinamo da bude prava europska natjecateljska ekipa,a ostali su to razje*ali jer se ne slaze sa onim sto glava zeli. Ali ovdje nije tema vise Bjelica,hvala na svemu ali on vise nikada nece raditi u Dinamu i to je sva istina.Dinamo je postavljen da samo raste iz godinu u godinu i da bude jaka europska momcad ali neki se uistinu trude da ih vrate par koraka unazad,da se proda svaki igrac za kojeg dodje ponuda,i da se obaraju negativni rekordi u Europi da bi se zaradilo na igracima. Zivi bili pa vidjeli,najvise bi volio da sam u krivu.
  • BBB Sibenik
    4k
    Prošlo mi sad kroz glavu random da ova uprava ima smisla, za uzvrat protiv serifa stavila bi 10kn sjever…20,30kn zapad. Trošak na klub za covid testiranje! Kod dođe njegova karta i da svi napunimo koliko se može i damo podršku dečkima za preokret. Al to su jazavci tako da.
  • SAS1987
    13.4k


    1. Jebe se upravi koliko ce biti ljudi
    2. I da to naprave nebi bilo više od 5k jer nisu u stanju napraviti prave marketinške kampanje
  • marcio amoroso
    32.1k
    Stvarno pilate sa tom upravom. Kad je karta bila besplatna posjeta je bila nula bodova. 4 utakmice sa članskom su besplatne pa nam na hajduk dođe 7 ili 9 tisuća. Na Osijek ili Rijeku 4. Jel i tu uprava kriva?

    Playoff lige prvaka bi po vama trebao koštati 20 kuna? Test bi trebao platiti klub? Šta još? Možda da se i dres pokloni? Ili bar majica?

    Za šta da to urade? Za sjajnu posjećenost i veliku podršku momčadi?
  • marcio amoroso
    32.1k
    Još jednom da nitko ne propusti ili zaboravi.

    Godišnja karta za Maksimir u zadnjoj normalnoj sezoni je koštala 240 kuna ili u gold izvedbi 400 kuna. Pričam o najjeftinijoj tribini. Ako je cijena problem onda idemo na tu tribinu gdje je najjeftinije, jel?

    Znate koliko je navijača u prosjeku pohodilo Maksimir? 3372 navijača. Uprava kriva?
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Bravo :clap:
    Stvarno ponekad mislim da imamo najrazmazenije navijace,tolika ljubav prema klubu a uvijek se trazi nesto da bude besplatno,ili najjeftinije moguce itd itd. Sutra da se promjeni uprava i da bude jedan clan jedan glas (sto bih i ja zelio) ce isti ti navijaci traziti da clanstvo ostane jeftino koliko jest a da imaju pravo glasa. Stvarno ponekad pretjerujete oko cijena i kukanja.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ma jebe se mene kolko ce bit karta. Od početka sezone nisam propustija domaću utakmicu. Plaća kartu i testiranje, nego govorim za ostatak ekipe.
  • marcio amoroso
    32.1k
    nego govorim za ostatak ekipe.BBB Sibenik

    Ostatak ekipe boli ona stvar za Dinamo što ti mogu bez problema dokazati sa brojevima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.