• Dudu
    2.6k
    Cemu optimizam, nismo kvalitetni za LP, nema smisla ulazit i rusit neslavne rekorde. Drzimo se EL i nadajmo sto laksim protivnicima.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Krznar još nije dao/dobio otkaz?
  • Infinity
    15.2k
    Krznar još nije dao/dobio otkaz?db-izbjeglica

    Nije. Ja sam evo proveo dan na f5 cekajuci.
  • Nino Bule
    11.4k
    Stvarno ne znam sta se ceka, ako misle 1% sanse imat za uc u LP, vec jutros je trebao bit bivsi.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Mora se imati neko drugo rješenje ako mu se daje otkaz. Ne vrijedi mu dati otkaz pa nemati nikoga ili dati momčad u ruke Cvitanoviću, drugom Cvitanoviću ili nekom od ovih pomoćnika. Ovaj i ovakav poraz je sigurno došao iznenađujuće i nije lako odmah dovesti zamjenu. Nemojte biti naivni.
  • Baneki
    717
    Jel Krznar formalno i sportski direktor u klubu? Ako je onda bi sam sebi trebao dati otkaz ili odstupiti?!? Ovi ostali tamo nisu imali nikakvu sportsku karijeru pa nisu stručniji od nas na forumu, tj. siguran sam da ovdje ima stručnijih.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Jel Krznar formalno i sportski direktor u klubu?Baneki

    Formalno valjda jeste, ali se zna da on nije, ili nije sam zadužen za sportsku politiku. Čak smatram da ga se ne pita puno. Ako se nađe adekvatna zamjena siguran sam da leti jer ono se jednoj ozbiljnoj momčadi kakva ovaj Dinamo jeste jednostavno ne smije dogoditi.
  • Olmic
    2.7k
    Jel bio uvijek media day dan poslije tekme?
  • xyz
    840


    Iznenađenje je samo onima koji ne gledaju Dinamove utakmice. Od početka sezone nije odigrana niti jedna jedina dobra utakmica, a uzorak je sada 11 utakmica. Jel' se možeš sjetiti makar jedne timske akcije, nečega da je trenerski rukopis? Ja, koliko god se trudio, ne mogu. Igrači djeluju iscijeđeno, bez samopouzdanja, lutaju po terenu, a ovih drugih 20-ak koji uopće ne igraju su sigurno oduševljeni tom činjenicom. U klubu je previše igrača koji ni po čemu ne zaslužuju biti tu biti.

    Domaće trenere se ne treba uopće razmatrati. Svi koji nešto vrijede rade u inozemstvo. Zbog toga treba tražiti stranca. Vrhunskog trenera i stručni stožer se može dovesti za 2 mil eura, a to je sitniš za ono što takva osoba donosi klubu.
  • The Undertaker
    4k
    Ovo nije jedna loša utakmica. Mi smo i lani u ovo doba igrali loše. Ovo je bio kompletan raspad sustava kakav se, recimo, u HNL-u može viditi samo kod HD. Apsolutna (ne)odgovornost trenera i stožera i totalna blamaža struke, od pripreme utalmice pa do realizacije. Potpuno neshvatljivo u kontekstu obrane kakvu smo imali od dolaska Bjelice. Pa nas MC nije ovako razbio kao Sheriff.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Iznenađenje je samo onima koji ne gledaju Dinamove utakmice.xyz

    A gle, kvota na Sheriff je bila valjda minimalno 3. Kome nije bilo iznenađenje mogao se bome lijepo opariti.

    Meni je jasno da nismo dobro ušli u sezonu, ali 3-0 Sheriffa protiv Dinama je definitivno iznenađenje.

    Ima mnogo faktora zašto je to tako, ali nepovjerenje u kompletan kadar je po meni glavni krivac. O tome sam pisao kad smo igrali protiv Valura. Vice je na indexu također pisao o tome. To nepovjerenje se Krznaru vratilo kao bumerang.

    Ulazni i izlazni transferi su također problem.
    Ovoj momčadi je hitno trebalo svježe krvi. Neki dečki su skupa već četvrtu sezonu i jednostavno dođe do zasićenja. Dođe i do komocije ako trener da do znanja da ti rezerva nema šanse igrati.

    Ne treba gledati sve crno jer ovaj kadar definitivno ima kvalitete, ali treba rezova i treba stručan čovjek da to odradi. Krznar nije taj.
  • Mortiis
    68
    vxbkpekmquidonua.jpeg

    Još je u klubu znači
  • The Undertaker
    4k
    Negdje pri kraju utakmice, pomislim vidi ovog Moubandjea kako ko bek ulazi u sredinu do šesnaesterca i ide odigravati akciju. Bit će nešto od njega. Onda se sjetim da nam je on zapravo stoper a između njega i Livakovića samo Theophile i 80 metara praznog igrališta. Jebemti pa to se više ni u pionirima ne viđa.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Taj Moubandje je se nekom ili mnogima jebeno zamjerio. Lik je lijevi bek, a u najbitnijoj tekmi sezone ga se gurne na stopera pa ga se onda još optuži da je kriv za poraz.

    Kad je igrao lijevog beka sa Oršom na strani mislim da ga je Orša jedno 10 puta ignorirao i nije mu dao loptu. Mislim da je to bilo protiv Rijeke.

    Baš mi ga žao iskreno.
  • Bosna86
    11.6k
    Hahahahaha joj legendo sto si ovo napisao, taman sam zaboravio na ovo… Možda još jači potez kad je driblao na boku pa otišao u out ili centaršut Gojaka s desne strane, 20 metara oko njega nigdje nikog i ne uspije podići loptu nego je preda prvom igraču u bloku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.