• Jaro
    5.7k
    Biscan gdje god je dosao je napravio rezultat, Rudes, Olimpija, Rijeka, pa i ta mlada repka koja je dogurala gdje ni jedna generacija prije nije...
    Ima vece reference nego taj zazivani Tomic...
    Od navedenih jedino Kek ima uspjehe iza sebe vece od Biscana, ali nemojmo se zavaravati, koji got zetoncic dolazi mora biti svjestan da je tu samo placeholder za krimosa...
    Tako da, zapravo, svejedno ko ce bit trener...
  • Nolifer
    6.7k


    Upravo tako, ko god bude novi trener, morat će odhebat Skype/zoom call iz Međugorja i morat će bit autoritet u svlačioni, a ne bit tamo neki pikzibner
  • superhik
    10.4k
    Da bar Kovač u idućih tjedan dana sjebe sve s Monacom i postane slobodan trener :smile:
  • Fanboy
    2.2k
    Pa nisu Biscan i Tomic vodili iste klubove po snazi, Loksa je pod Tomicem igrala sjajno, Rijeka je pred njegov dolazak izgledala kao razbijena momcad, a sad su se drasticno podigli i mogli bi u skupine Kl.

    Ono sto je meni velika prednost Tomica u odnosu na Biscana je napadacki stil nogometa koji bi daleko vise odgovarao Dinamu.

    Onaj Litavac iz Gorice bi mislim radio dobar posao, steta sto je otisao jer bi legao samo tako...
  • Fanboy
    2.2k
    I da nije mi jasna ta politika da moras pustit da brod potone da nesto promijenis.
    Smjena ide odmah dok se LP jos nekim cudom da spasiti, o tome ovisi i budzet i prodaja igraca...
    Zasto cekati ispadanje i poraz???
    .HNS i Sukera mogu kritizirati za dosta toga, no Cacica su smijenili dan i pol pred Ukrajinu. Da nisu mi nikad nebi vidjeli Sp i osvojili srebro.
    Jel vidite koja je razlika povuuci pravi potez i sprijeciti ili pustiti potpunu katastrofu...
  • xyz
    840
    Ovo oko trenera me sve više podsjeća na ono hajdučko da ''trener mora poznavati mentalitet kluba''. Kakve su to budalaštine? Jel se možemo odmaknuti od tih mentalnih okvira i dovesti trenera koji ima europsko iskustvo, koji prati moderne trendove itd. Šahtar je doveo de Zerbija za pišljiva 3 mil eura, dok je Dinamo za te novce doveo trećeg golmana.
  • IstokKa96
    557
    Los sam prognozer, ali vjerujem u ovu ekipu jer znaju i mogu igrati i pobjedjivati rutinski...proci ce sheriff ne zbog spasavanja trenera nego zbog svojih guzica, a nakon toga kak bude
  • Guinness
    2k
    U današnjim sportskima niti spomena da je sinoć bila jedna od najvećih, ako ne i najveća, sramota u povijesti kluba
  • xyz
    840


    Što očekivati od Hanza Medije...
  • Kwedi
    3.8k
    U današnjim sportskima niti spomena da je sinoć bila jedna od najvećih, ako ne i najveća, sramota u povijesti klubaGuinness

    Pa nisu igrali protiv Naftaš Ivanića ili Dugog Sela u prvom kolu Kupa, odnosno izgubili u Koprivnici te izletili u Ligu za bedaka pa da se poraz u playoffu LP smatra najvećom sramotom kluba koliko god Dinamo sinoć na svim razinama bio kriminalan.
  • Olmic
    2.7k
    I opet nitko od igrača da se ispriča nama navijačima. Ako misle proći Sherif već danas moraju okrenut mentalni sklop. Isprika i poziv navijačima da budu uz njih, da oni vjeruju da je moguće i da im treba naša pomoć. Malo pozitive probat dobit jer ako je netko dao podršku kad je bilo najteže to smo bili mi...
  • Mališan
    1.7k
    Jel se možemo odmaknuti od tih mentalnih okvira i dovesti trenera koji ima europsko iskustvo, koji prati moderne trendove itd. Šahtar je doveo de Zerbija za pišljiva 3 mil eura, dok je Dinamo za te novce doveo trećeg golmana.xyz

    Nažalost ne možemo, jer se zna ko amenuje trenera i kakva je komunikacija s istim. Nijedan trener tog ranga si to neće dozvoliti.
  • Neki tip
    19.4k
    I opet nitko od igrača da se ispriča nama navijačimaOlmic

    Malo pozitive probat dobit jer ako je netko dao podršku kad je bilo najteže to smo bili mi...Olmic

    Da, baš se ova generacija nakiksala pa da se "opet" nisu ispričali navijačima..

    Napravili (po)najveće uspjehe kluba u zadnjih 50 godina, ako ne više, ali opet se nisu ispričali kao da je neuspjeh jedina konstanta koju imaju.

    Kad je bilo najteže, a mi dali podršku?
    Ova generacija je zaslužila 15k na istrama, pun stadion na svakoj većoj tekmi, skandiranje svakog imena i murale po gradu.

    Ako itko, onda je to ova generacija puno više navijačima dala, nego od njih/nas dobila.

    Naravno da razlozi zašto tome nije tako ne leže (samo) u navijačima, ali malo nam samokritike ne škodi kad ju uperimo na druge. Pogotovo na ovu generaciju igrača Dinama.

    Osobno mi ničija pojedinačna verbalna isprika ne znači ništa. Za ono jučer odgovornim smatram trenera i upravu sa svojom tupavom transfernom politikom.

    A igrači nek se "ispričaju" na terenu.
  • og1986
    2.9k
    Podne prošlo, a ni govora za smjenu trenera.
    Čak u 24 sata članak kako nije krznar kriv za ovaj debakl.
  • Gelipter
    3.5k
    Nakon dugo vremena, jutro nakon Dinamove utakmice baš se osjećam nekako prazno, blesavo, zapravo i gore neg jučer nakon tekme. Naprosto ne mogu vjerovati da se moglo povući toliko loših odluka i da je sve slučajno. Koje li ironije,tu komentiramo već tjednima kak imamo preširok kadar i onda nas upravo košta katastrofalno fizičko stanje 12 igrača koji stalno igraju plus katastrofalna priprema utakmice. Usprkos svemu, i dalje ne mogu pojmiti prodaju Gavranovića, dolazak "kapitalca" Čopa nažalost mogu. Sad se ne bih čudio stvarno da i odu Majer, Ivanušec i još neki. Tip osobe poput Krznara nikad neću shvatiti, ok možda sam naivan. Poraz sam po sebi kolko god bolan i sramotan bio manji je problem od samog stanja u kojem su igrači. Sad se polako počinjem brinuti i za Hnl. Stranog trenera s ikakvim autoritetom, kredibilitetom i autonomijom nažalost ne očekujem iako bi to bila jedina pozitivna stvar iz onog jučer. U svakom slučaju, nadati se i vjerovati i dalje treba, kako u prolaz tako i u normalizaciju stanja u klubu ili napokon odjebavanje Narkomanove nelegalne uprave i Narkomana. NEMA PREdAJE!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.