• BluePhone67
    3.2k
    Vec vidim Antolica na sljedecim intervju za TV, kako uz huligane ili bilo koje vrste navijaca koji mu smetaju u nekim svojim nakanama kako povezuje molotovljeve koktele kao svakodnevnicu na Hrvatskim stadionima
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne mogu vjerovat da se frajer seta atletskom i baca baklju medju masu ljudi, a da nitko nije ni pokusao da ga sprijeci. Valjda ta policija u Grckoj navikla posljednjih godina.Infinity

    Kod njih je normalno da vodje secu atletskom ali i svi ostali..

  • Blaz
    350
    aekovi vracaju za jucer navecer
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jbt Liverpool vjerojatno ispada. Nije da ih mrzim ali mi je išao na živce taj hype oko njih. Predobri bla bla bla. Iskreno mi je samo bitno da Napoli prođe jer momci igraju predobar nogomet i ona glupa nula na marakani gdje su mogli dobiti pet razlike ih je dovela do toga da ne smiju izgubiti dva razlike u Engleskoj. Ja se nadam da neće izgubiti i da prolaze. I da, još jedna interesantna stvar, sva 4 talijanska predstavnika prolaze. Nije sigurno ali najvjerojatnije. Drago mi je da se calcio vraća.
  • Eduardo
    17.2k
    Ja mislim da će Liverpool to proći, teško ali hoće.
  • Bosna86
    11.5k
    Ako mogu Ajax i United, mozemo i mi
  • Eduardo
    17.2k
    baš i ja htio napisati. Baš guštam zadnja dva dana... još kad bi i Juve i City izletjeli...

    PSG baš poprima mentalitet luzerskog kluba.
  • xavier
    11.1k
    PSG baš poprima mentalitet luzerskog kluba.Eduardo

    Kakva su 3 ispadanja skupili u 3 godine, to treba znati :grimace:
  • Eduardo
    17.2k
    Uživao sam u svakom od njih :grin: još Gigi skrivi gol i opet ga primi za ispadanje s 11m u zadnjoj minuti :lol:
  • BluePhone67
    3.2k
    PSG baš poprima mentalitet luzerskog kluba.
    — Eduardo

    Kakva su 3 ispadanja skupili u 3 godine, to treba znati
    xavier

    Kad ti drvo zabije 2 komada, onda zasluzujes i ispasti, bez obzira na klub.


    :grimace:
  • xavier
    11.1k
    Kad ti drvo zabije 2 komada, onda zasluzujes i ispasti, bez obzira na klub.BluePhone67

    Baš me zanimalo hoćeš li komentirati :rofl:
  • Eduardo
    17.2k
    Mislite da Juventus može nadoknadit minus iz Madrida i izbacit Chola i njegove trupe? Osobno smatram da mogu i da su sposobni ali se nadam da neće.

    Schalke realno nema šanse kontra Citya s ovim rezultatom.

    Vjerujem u prolaz Barce, iako su znali zakuhati si kašu doma ove sezone u nekim utakmicama.

    Bayern i Lpool bi moglo biti vatrometa uz prolaz braće Kovač.
  • Guinness
    1.9k
    Osobno ne vjerujem i nadam se da juve neće nadoknadit prednost i da Ateltico ide dalje
  • Eduardo
    17.2k
    Juventusu već poništen gol.

    Evo STREAM ako netko treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.