• Eduardo
    17.2k
    Kako navodi L'Équipe, otvorena je istraga zbog sumnje u namještanje utakmice između PSG-a i Crvene zvezde!

    Naime, Uefa navodi da postoje čvrste sumnje da je rezultat bio namješten jer je jedan od čelnika Zvezde, uz pomoć nekoliko drugih osoba, uložio na kladionici nekoliko milijuna eura (sudski izvori tvrde pet milijuna) da će utakmica završiti s pet golova razlike za PSG!

    Zarada tog čelnika bila bi više desetaka milijuna eura, a dobitak je trebao preuzeti u jednom lokalu poslije utakmice. Je li uspio, nije poznato.

    AFP otkriva da su igrači Zvezde bili umiješani, te da su neke uvrstili u sastav na Parku prinčeva baš kako bi utakmica išla željenim tijekom.

    Uefa je obavijestila francuske vlasti i istraga je pokrenuta. Za dojavu su znali samo Uefin predsjednik Aleksandar Čeferin i njegovi najbliži suradnici
  • Eduardo
    17.2k
    Kakvo šamaranje Cholovih trupa od strane BVBa :gasp: najteži poraz Atletica u UCL u zadnjih 9.god . Simeone nikad od kako vodi Atletico nije izgubio 4:0.

    Zvezda se jako dobro držala prvo poluvrijeme kod Liverpoola. Drugo nisam pratio ali vidim da su pukli 4:0. Šteta nesposobnog Napolija da su odigrali X u Beogradu.
  • Eduardo
    17.2k
    Liverpool pao u Beogradu :vomit: Zvezda odlična prvo poluvrijeme... Sturridge, crni Sturridge, promašio čisti volej s 5m kod 0:0. Po meni zaslužena pobjeda. Liverpool daleko od svojih mogućnosti večeras.

    Leko održao lekciju Henryu :up:
  • markoli
    1.6k
    Liverpool odigrao užasno, kao da su se prvi put igraju skupa.
  • deda
    27.5k
    Smeće od momčadi, da Bog da ne osvojili ligu još 29 godina.
  • Eduardo
    17.2k
    Ja ne znam koji je k bio Salahu večeras, ali u nekim situacijama ono je bilo čisto preseravanje. Zvezdana na iznenadjenje svih skroz zakuhala grupu. Ipak, mislim da će na kraju ostati kratkih rukava što se tiče proljeća. Nažalost su skinuli jedan veliki, lijepi skalp pobjedivši prošlosezonskog finalista + remi s Napolijem. Da više ništa ne naprave mislim da mogu biti zadovoljni ostvarenim u ovakvoj grupi.

    Lokomotiv Moskva reda poraz za porazom u najslabijoj skupini.
  • Infinity
    15.2k
    Liverpool je veceras izgledao kao ona prava tipicna ekipa s otoka. Nema igru i jedino sto znaju je nabiti loptu pa sta bude. Milijun preskakanja igre, a ovi pokrivaju svaki kvadratni centimetar. To nije bilo sanse dobiti na taj nacin. Morali su vise pokusavati sutevima iz vana. Ono nije bilo moguce probiti. Zadrzavanje Salaha je ocito najgori transfer u povijesti Liverpoola. Mane panj, nije dobio ni jedan duel, nije dao ni jedan tocan pas. Nije panj inace, al veceras je izgledao kao da igra za Backu, a ne za Liverpool. Ocajni su bili, potpuno zasluzena pobjeda Zvezde koja je veceras bila bolja u prvom poluvremenu, a u drugom rutinski sacuvala nulu.

    Sto se Lokomotiva tice. Ja od pocetka kvalifikacija zazivao grupnu fazu LP i da oni dopadnu Dinamu iz prvog sesira. Tocno sam znao da ce biti ocajni. To je ekipa s kojom bi se Dinamo tukao za trece mjesto, a ako bi bio jos netko los onda i za prolaz skupine. A slusao sam od drustva price 'jebo te Lokomotiv, daj Barcu kad je vec LP'. Pa jebo te Barca, draza mi pobjeda. Drazi mi sad ovih devet nestvarnih bodova nego 90 minuta protiv Barce. 90 minuta koji meni nisu ni spektakl kad popusis 5-0. To spektakl moze bit samo debilu. A Lokomotiv se probudio u Rusiji pa im se nadam dogodine. Uostalom, to je Dinamo 2, 6 bodova laganica :rofl:
  • Eduardo
    17.2k
    Juventus vs Manchester United i oni stave Baloga za komentatora :vomit: :cry:
  • marcio amoroso
    31.9k
    GGMU!!!! Bravo za United i Mourinha. Ne volim kad se netko podcjenjuje a danas se dokazalo da se to lako obije o glavu. Samo mi je žao što Rashford nije ono zabio da i direktni sudar ide u korist Uniteda.
  • Eduardo
    17.2k
    Trenutak večeri je svakako penal na Sterlingu :down: koliki šupak moraš biti da to prešutiš... JBT, ajd ljudi simuliraju i pokušavaju doći do tog šugavog penala na svakakve načine, ali ono sinoć je dimenzija više. Toliko očito da je prekomično. SVE IZGUBILI DABOGDA :vomit:
  • Eduardo
    17.2k
    Vlašić pogodio s 11m za vodstvo CSKA na poluvremenu. Već njegov treći gol ove sezone.
  • BluePhone67
    3.2k
    Za ovo ce netko u zatvoru odlezati
  • Eduardo
    17.2k
    Mogla bi to biti opaka kazna, možda i najstroža?
  • Infinity
    15.2k
    Ne mogu vjerovat da se frajer seta atletskom i baca baklju medju masu ljudi, a da nitko nije ni pokusao da ga sprijeci. Valjda ta policija u Grckoj navikla posljednjih godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.