• Eduardo
    17.2k
    CR7 u elementu. Zato su ga i doveli, strašan je u KO fazi.

  • Eduardo
    17.2k
    Majstor ostaje majstor. Ništa od Atleticova finala na domaćem terenu. Juvea sad više nitko neće zaustavit, mislim da uzimaju to.

    Schalke masakriran od strane Citya. Najveći poraz nekog Njemačkog kluba u povijesti UCL.

  • marcio amoroso
    31.9k
    Ne volim ga ali je zmaj. Čovjek hladno utrpa 3 komada i cao Simeone. Atleti mi je bio simpatičan ali brate ono zujanje Simeonea oko aut linije mi ide na živce a i kao ekipa su jednostavno pročitana knjiga. Malo sam kunjao ali nisam vidio šansu Atletica.
  • Bosna86
    11.5k
    Jedva cekam europski superkup da Theofile strpa Ronalda u dzep hahahahaha
  • Infinity
    15.2k
    Ma povuci cemo Leku iz mirovine. Kad ga ovaj ugleda trazit ce zamjenu vec na zagrijavanju.
  • Eduardo
    17.2k
    Kakav nogomet igra Ajax, divota :starstruck: bila bi prava šteta da ne prođu Juuvea iako nažalost vjerojatno neće... Sinoć su trebali dobit hendikepom.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja sam gledao Dinamo ali sam pročitao da su odigrali vrhunsku tekmu, šteta što su već prodali de Jonga a vjerovatno će i de Ligta te Ziyecha i Neresa. Dobra ekipa stvarno.
  • Eduardo
    17.2k
    Ne znam jesam li ikad gledao luđi početak utakmice od ovog večeras.
    Ako ima na forumu neki Samovojska da izvuče podatak o nečemu sličnom nek se javi
  • marcio amoroso
    31.9k

    Infinity je Samovojska :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Nesto slicno ovome? Eventualno da se sjetim Dortmund - Legia. Mislim da je bilo 0-1, 3-1, 3-2 i 5-2 do poluvremena. Zavrsilo je 8-4. Za neke starije ludnice bih se trebao posluziti svojim prijateljom googlem, ako nista da mi barem osvjezi pamcenje, al ovakve stvari se obicno rijetko desavaju i dobro se pamte, a osim tog haosa u Dortmundu od prije 2-3 godine ne mogu se bas sjetiti necega.
  • markoli
    1.6k
    Ja se sjećam prijateljske Hrvatska - Argentina u Švicarskoj. Dođem pred TV u 8. minuti kad 2-1 za Argentinu. Na toj tekmi je Messi zabio svoj prvijenac, a debi imao Luka Modrić.
  • Eduardo
    17.2k
    Ima netko OK stream za Barcu? Zahvaljujem.
  • Bosna86
    11.5k
    Predobra utakmica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.