• jp23
    2.2k
    Zasad sam odradio antigenski test, stigao mi nalaz u 12:30, i onda sam prek e-građani i one stranice za zatražit potvrdu, zatražio i dobio instantno (zatražio oko 14h). Sad idem vidit jel mogu kupit kartu s tim ili će bit još zavrzlama
  • über alles
    1.5k
    Di ste se testirali ? Ovak za ubuduce da znam.
  • Miro93
    2.7k


    Ja u Bjelovaru
  • jp23
    2.2k
    HZJZ u Rockefellerovoj. Stiglo je relativno brzo sve (kroz par sati).

    Ako ikako uspiješ naći besplatno testiranje u nekom od domova zdravlja, iskoristi to, jer bolje nego platit 150 antigenski ili 400+ PCR test (390 u HZJZ, 450 u štamparu čini mi se)
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne znam koja je to sezona bila al sam dao 250kn za godišnju za sjever, a sad bi trebao dat 80kn da gledam ribare s Islanda i još 150kn za antigenski test haha. Dok traju ova bolesna uvjetovanja necu ic na utakmice, pa taman i da imamo "besplatne" testove. Na kraju krajeva i te "besplatne" testove placa drzava, netko opasno profitira na ovoj prici...
  • Pop corn
    5.2k
    a sad bi trebao dat 80kn da gledam ribare s IslandaNitkoBitan

    čekaj, ideš gledati ribare ili Dinamo?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pod ovakvim uvjetima niti jedne niti druge. Kad nema navijanja rađe cu pogledat tekmu u kaficu s ekipom il doma neg sjedit ko fikus na tribinama i plesat kak stozer svira... ovaj bezobrazluk sa cijenama je samo secer na kraju
  • Olmic
    2.7k
    Gojak uzeo broj 8
  • seljak86
    2.4k
    Hoće ko doć navijat ispred stadiona?
  • xavier
    11.1k


    Navijati ispred stadiona teško, ali gledati u okolnim kafićima vrlo vjerojatno dosta ljudi.
  • NORTE
    9.3k
    sjedit ko fikus na tribinama i plesat kak stozer sviraNitkoBitan
    Nema distance na tribinama.
  • Miro93
    2.7k
    Kaže Nova TV da je prodano oko 500 ulaznica danas
  • superhik
    10.4k
    GRAD ZAGREB je objavio da privremeno ukida testiranje građana besplatnim brzim testovima.

    Na stranici brzitest.com.hr gdje su građani mogli zakazivati termine za testiranje danas se pojavila obavijest da je program besplatnog testiranja brzim antigenskim testovima privremeno obustavljen.

    Kao razlog ukidanja besplatnih brzih testova navode dobru epidemiološku situaciju. 
  • Bosna86
    11.6k
    Hoće li biti prijenos na you tube kanalu HNTV?
  • Infinity
    15.3k
    Nisu najavili. Mislim da nece biti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.