• masacusec
    3.1k
    Kako samodostatna uprava. U ovo divlje vrijeme razno raznih barijera i uvjeta, oni precijene ulaz običnom puku. Njima je samo bitno da je loža popunjena svojekakvim opskurnim likovima iz podzemlja i nadzemlja koji ionako sponzorski ulaze. Bljak!
  • superhik
    10.4k
    Uvijet za ulazak na utakmicu je Covid putovnica i barem jedna kaznena prijava za gospodarski kriminal
  • NORTE
    9.3k
    Koja tv prenosi?
  • Majki2111
    2.6k
    Moram priznat da sam iznanađen kaj je prijenos na HNTV? Nema li Arena prava za LP ove godine?
  • deda
    28.1k
    Ovo su kvale. Može prenosit tko hoće.
  • Keyser Soze
    8.2k
    I dalje mi ne ide u glavu da Dinamo koji je u zadnje 2 godine pobjeđivao Benficu, Atalantu, Feyenoord, Tottenham, igrao Ligu Prvaka i četvrtfinale EL, mora krenuti od 1. pretkola...
  • xavier
    11.1k


    Znači Dinamo koji je (prošle sezone, a ne prije 5 godina) igrao 1/4 finale EL, kreće s natjecanjem za vrijeme dok još traje EP na kojem je taj isti Dinamo ima brojne reprezentativce. Ok, svi su do sad već ispali, ali to ne mijenja bitno priču. Poanta je da se reprezentativna i klupska natjecanja ne bi smjela preklapati terminima.

    Naravno da bi Dinamo i bez svih tih reprezentativaca trebao proći Valur, ali to ne opravdava preklapanje.
  • marcio amoroso
    32.5k

    To da mora krenuti od prvog pretkola je do nacionalnog koeficijenta, ne do klupskog.
  • Infinity
    15.3k
    Sva ta takmicenja treba skratiti. I klupska, a reprezentativna pogotovo. Pola Europe igra Euro, a igras 8-10 utakmica kvalifikacija. Igras Ligu nacija koja nikog ne zanima. Igras prijateljske utakmice koje isto tako nikog ne zanimaju. Sve to treba ukinut.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Jasno mi je to, al opet mi se čini nerealno jer već godinama krećemo od drugog pretkola, a nikad nismo imali onako uspješnu europsku sezonu kao prošlu.
  • deda
    28.1k
    Moraš ovaj upit poslati u Split i Osijek.
  • xavier
    11.1k
    Sva ta takmicenja treba skratiti.Infinity

    Po meni se sve treba posložiti na način da niti jedna liga i niti jedno europsko natjecanje ne počinje barem prije 1.8., a po mogućnosti i još malo kasnije. Mislim za većinu zapadnih klubova tako i je. Ranije počinju samo lige kao naša koje i dalje napotrebno imaju ogromnu zimsku pauzu te eurokupovi za klubove za koje ove gore ionako nije briga niti ima netko da brani njihove interese.
  • Majki2111
    2.6k
    I Ajax je krenuo od drugog pretkola kad je igrao polufinale LP, osvojii kup i prvenstvo. Nemamo se kaj žalit. Ak može Ajax, možemo i mi.
  • xavier
    11.1k


    Pa nije da se netko žali, a ja uopće ne govorim o tome što mi krećemo tako rano. Kažem da za nikog sezona ne bi trebala kretati početkom 7. mjeseca nego mjesec dana kasnije. Bez obzira radi li se o prošlogodinjem finalistu LP ili o momčadi koja nikad ni ne prođe to 1. pretkolo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.