• Somport
    556
    Rip U-18.
  • SAS1987
    13.3k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2287874

    Nocni klub moze a dinamo ne može? :smile:

    Ako dobro kuzim nece biti internetne prodaje?
  • Dudu
    2.6k
    Pa isti je uvjet, samo nece Dinamo da subvencionira test, nego je jos povecao i cijenu ulaznice samo da sto manje dodje :joke:
  • Miro93
    2.7k


    Pise za građane Zagreba dolje
  • Pop corn
    4.8k
    sramota je to s testovima, platim 200kn više za tekmu. Kak da ne!seljak86

    pa imaš besplatno antigenske po domovima zdravlja. malo google i snalaženja i uštediš 200 kuna
  • SAS1987
    13.3k
    Pa isti je uvjet, samo nece Dinamo da subvencionira test, nego je jos povecao i cijenu ulaznice samo da sto manje dodje :joke:Dudu

    To sam i mislio :smile: Dinamo može i trebao bi organizirati testiranje "brzim testovima" ispred stadiona :smile:
  • xavier
    11.1k
    To sam i mislio :smile: Dinamo može i trebao bi organizirati testiranje "brzim testovima" ispred stadiona :smile:SAS1987

    Naravno da neće jer oni nikad neće ići kontra instrukcija "viših instanci". Glavna ideja ovih mjera je potaknuti ljude na cijepljenje na način da malo po malo otežaju život onima koji nemaju covid propusnicu pa da na kraju kažu "ne da mi se više zaj*******, idem se cijepiti da mogu gdje želim". Dinamo sigurno neće ići kontra želja vlasti i "olakšavati" život onima bez potvrde.
  • seljak86
    2.3k

    pa imaš besplatno antigenske po domovima zdravlja. malo google i snalaženja i uštediš 200 kuna

    ma uopće uvjetovanje ljudi zbog korone je bolesna stvar po meni, totalna diktatura i ne vidim da itko to ovdje želi reći, zašto se kao grupa pravimo da je ovo normalno??
  • Mali dioničar
    14k
    pa imaš besplatno antigenske po domovima zdravlja. malo google i snalaženja i uštediš 200 kunaPop corn

    Kak misliš besplatne?

    Svaki mjesec plaćam zdravstveno osiguranje. I sad bi mi trebali naplaćivati test?
  • Krizy
    35.4k
    Evo preglednije kadar za Valur:

    VRATARI:
    Danijel Zagorac
    Ivan Nevistić
    Nikola Čavlina

    DESNI BOČNI:
    Stefan Ristovski
    Petar Stojanović

    STOPERI:
    Rasmus Lauritsen
    Kevin Theophile-Catherine
    Dino Perić
    Josip Šutalo

    LIJEVI BOČNI:
    Daniel Štefulj
    François Moubandje

    ZADNJI VEZNI:
    Bartol Franjić
    Kristijan Jakić

    SREDIŠNJI VEZNI:
    Arijan Ademi
    Josip Mišić
    Amer Gojak
    Martin Baturina

    OFENZIVNI VEZNI:
    Lovro Majer
    Luka Ivanušec
    Marko Tolić
    Niko Janković
    Tomislav Krizmanić
    Edin Julardžija

    DESNA KRILA:
    Lirim Kastrati
    Dario Špikić
    Jakov-Anton Vasilj

    LIJEVA KRILA:
    Mislav Oršić
    Mario Ćuže
    Luka Menalo
    Ivan Šaranić

    NAPADAČI:
    Bruno Petković
    Mario Gavranović
    Duje Čop
    Sandro Kulenović
  • Olmic
    2.7k
    Zašto je Bulat otpisan? U kadru rađe on nego Janković pa i Baturina
  • Neki tip
    19k
    Zašto je Bulat otpisan?Olmic

    A zašto pretpostavka da je "otpisan"? Kaj bi bio otpisan.. možda lakša ozljeda npr.
  • Pop corn
    4.8k
    Evo u kakvom je stanju travnjak uoči utakmice:

    av3x836iepq9a2bj.jpg
  • SAS1987
    13.3k
    navodno neka zaraza a u klubu su kazali da ce biti sređeno do Valura. Ne vjerujem da je to moguce ali vidjeti cemo.
  • Neki tip
    19k
    klubu su kazali da ce biti sređeno do ValuraSAS1987

    Sređeno toliko da se može igrati, ne toliko da sve bude kao da ničeg nije bilo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.