• Neki tip
    19k
    Nisu ovo nikakve dramatične cijene, Dinamo treba cijeniti sam sebe, svoj "proizvod", no uzevši u obzir komplikacije oko kupnje, stanje stadiona, činjenicu da je riječ o 1. pretkolu, mislim da su ipak za nijansu pretjerali.

    Da imam digitalnu Covid potvrdu, apsolutno bih platio traženo, za sebe i sina, vrijedi mi tog novca nakon 8, 9 mjeseci apstinencije (zadnja tekma na Maksimiru mi je bila reprezentativna, ona kišna s Francuskom).

    Ali da, slažem se sa @SAS1987, uz navedene okolnosti, primjerenije cijene bi bile 50 za sjever, 100 za zapad, uz npr. 50% pune cijene za mlađe od 12 godina.

    Tako bi se mnoge tate lakše odlučili povesti svoju djecu, a oni ne moraju imati covid potvrde. Bolje ispuniš tribinu, klincima približiš klub, win-win.

    Ovako za sebe i 2 djece platiš 360kn.. ipak malo previše.
  • flexXy
    1.9k

    Trebalo se ponudit periodne ulaznice ajmo reci na 2 mjeseca, posto ne znamo kolko ce dugo bit dopustena posjeta, po nekoj cijeni od cca 30-40kn po tekmi za sjever. Msm da bi to bilo najpostenije prema navijacima koji inace dolaze. Ali kolko se tih kaj pljuju javlja rekao bi covijek da nam je inace svaku tekmu pun stadion.
  • SAS1987
    13.3k
    Ma ja bi normalno prodavao godisnje i ako ce se opet zatvoriti stadion bi sledjece godine dao ekvivalentan popust za novu godisnju.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma ljudi u klubu su odsječeni od realnosti pa su se sad polakomili jer valjda misle da će svi unatoč komplikacijama pohrlit na Valur. A to tak neće ić. Potvrde i testovi zajebavaju ljude, Valur je skroz neatraktivan protivnik, a i pogotovo neće ić jer su si ljude navikli na dvostruko/trostruko jeftinije ulaznice u 2. pretkolu.

    Ak sad žele podić cijenu svog "proizvoda" onda bi to postepeno trebali dić cijenu, inače se stvara osjećaj da sam žele oderat navijače kad opale tak visoku cijenu iz vedra neba i to odvraća ljude.
  • xavier
    11.1k
    Ma ja bi normalno prodavao godisnje i ako ce se opet zatvoriti stadion bi sledjece godine dao ekvivalentan popust za novu godisnju.SAS1987

    Upravo to. Prodaješ uredno godišnje i ako se pola sezone ne bude moglo na stadion, godišnja za iduću sezonu ti je 50% jeftinija :clap:
  • Majki2111
    2.6k
    Kako bi prodavao godišnje normalno? Kaj je s nama koji smo išli na istok??? Kaj sa istokom? Mislim da je najveći udio godišnjih imao upravo istok.

    Za 19/20 je godišnja za istok vrijedila 520 kuna i gledao si sve. Brutalno isplativo.
  • über alles
    1.4k
    Na vama je to da izaberete novu tribinu jer ova vise ne postoji.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ne znam stari. Bio sam na sve 4 tribine unazad 4 godine. Niti jedna nije kao istok.

    Uz sve to, ostadosmo na rezultatu Maksimir minus istok. To je par tisuća navijča manje. To nije dobro.
  • über alles
    1.4k
    Apsolutno da je istok najbolji za pogledat tekmu ,al situacija je takva kakva je i bice takva duze vrijeme sigurno.
  • SAS1987
    13.3k
    objasnili su ti sve. Istoka više nema i trebas birati novu tribinu :smile: I ja isto :lol:
  • Nino Bule
    11.3k
    Majkiju to pitanje palo na pamet 4.7. Svaka cast.
  • Miro93
    2.7k


    Pa što? Lijepo je živjeti u nadi haha
  • SAS1987
    13.3k
    Majkiju to pitanje palo na pamet 4.7. Svaka cast.Nino Bule

    Pa kazala je onda Bandićeva da se ruši istok i gradi novi :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    nadiMiro93

    Nema ni Nade, Nada se udala :razz:
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa kazala je onda Bandićeva da se ruši istok i gradi novi :rofl:SAS1987

    Sad ce samo sto nije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.