• Dinamosaur
    937
    Meni je Vlado Boban skroz normalan zajebant, za razliku od ostalih uglavnom hajdukovaca. Ajd Stanic jos donekle dok ne pogleda u Bilica(onda mu gace opadnu)
  • Markelo
    2.5k
    Što ne spuste Hodobu jednom na Novu da komentira jer slušat Lugonjića i Stjelju dan za danom nije dobro za mentalno zdravlje gledatelja
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪xFire Meni je Vlado Boban skroz normalan zajebant, za razliku od ostalih uglavnom hajdukovaca. Ajd Stanic jos donekle dok ne pogleda u Bilica(onda mu gace opadnu)Dinamosaur

    Stjelja je naš.
    Hajdukovci su Sladoljev i Antonijević i čini mi se da je redakcija gol.hr tovarska ful.
  • Mali dioničar
    14k
    Stjelja jučer briljantan uvod u utakmicu.

    “Italija i Španjolska zajedno imaju 5 naslova svjetskih prvaka.”
  • Ali
    1.9k
    Hrvatska-Nizozemska sam gledao na novatv, a sinoć sam reprizu produžetaka (morao sam još jednom diviti se dr.Petkovicu) gledao na Sport Klub.
    Šteta da kad već preko neta signal nemaju opciju "language" , kao netflix i drugi.

    Slušao sam jutros slovenca kaj je išao preko SK , milina, točan, oduševljen, kao da je pogranični bbb, recimo "zmac'lja ... Vela je bio u paru sa još jednim (neznan kak se taj zove) bili su očaj. Između ostalog kod petkovog gola je Vela vikao vlašić???
    Na novoj je tu akciju odigrao pašalić...

    Kažem top bi bilo, imaš sliku, a izbornika biraš eng,slo,hr,rs... naravno ako neki događaj ide sa tim jezicima. Ova zadnja dva znam da nebi birao..
  • Mali Zeus
    9.3k
    Koji im ku.ac služe brojevi na leđima ak ne vide koji igrač puca, a ako ne vide broj bar se po konstituciji kuži koji je Petković, koji Pašalić, a koji Vlašić.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k


    Ako ne zelis slusati hr komentatora jedina opcija ti je stream, biras eng, arapa, rusa sta ti dusa zeli. Kako mislis izvesti da ti na primjer na Novoj utakmicu komentira primjerice englez? To je nemoguce iz vise razloga.
    Netflix nije uzivo tv pa da bude ogranicen po tom pitanju.
  • xavier
    11.1k


    Dobro, on ne govori o Nova TV nego je gledao utakmicu na Sport klubu koji je ima prijenos i za druge države u regiji pa samim tim i više različitih komentatora. Ali želi mogućnost izabrati recimo slovenskog ili srpskog komentatora ako je dostupan (ako SK prenosi utakmicu i u Sloveniji i u Srbiji).

    Meni su iskreno jedne opcije hrvatski i engleski ako već želim slušati komentatora, ali svatko ima svoje razloge.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ma znam, naveo sam Novu kao primjer. Ne vidim mogucnost za to jer SK ima prava za prijenose, ali pretpostavljam da isti moraju biti na hrvatskom jeziku.
    Recimo u BiH je situacija dosta slozenija ili ako hoces laksa jer na kojem god jeziku puste, prolazi :rofl:
  • Ludovic IX
    5.1k
    lako za tu budalu koja je zaijenila pasalica i duplo večeg od njega petkovia već njegovo nepoznavanje nogometa, stanja na terenu..

    baš bole uši dok slušaš
  • Sajla
    3.2k
    ovi komentatori toliko ne razumiju što se događa na terenu kao da gledaju nogomet samo ako prenose utakmicu, a to je tri puta godišnje. kao da netko mene stavi da komentiram hokej na ledu kojeg sam zadnji put gledao kad je bila olimpijada u Lillehammeru :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Ja ne pamtim imena komentatora, al protiv Nizozemske sam gledao na BH Areni koja je imala istog komentatora kao i SR Arena. Nakon 90 minuta su streamovi otisli u k*, pa sam produzetke gledao na Novoj preko neke aplikacije na mobitelu. Ljudi su ocajni. Nemaju uopce glas da budu komentatori. Ovaj tip s Arene je bio vise nego OK.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Tip sa srpske arene je ok komentator, al kad ne komentira HR, doslovno svaki naš gol je reagriao kao da je sahrana koliko mu je krivo ili su valjda taki naputci odozgo, a Nizozemska koda su mu njegovi troprstci zabili u finalu SP.
    Zato Glavan na HR Areni je možda i najbolji aktivni komentator na i jednoj TV.

    Hodobu obožajem, ali njemu i Veli je problem kad su zajedno, jer nisu navikli da su u onom kao podređenijem položaju(iako je Vela dosta često aman pod utjecajem alkohola pa mješa imena i prezimena), odnosno da su jedan i drugi glavni pa da vode riječ.
  • Captain America
    13.2k
    Zato Glavan na HR Areni je možda i najbolji aktivni komentator na i jednoj TV.Navijač Dinama

    Nakon povratka doma s utakmice s Bodom sam pustio snimku i baš je Glavan komentirao. Milina.



  • Ali
    1.9k


    Zaključak je nemoguće ???

    Pa sva tri kanala su istom vlasništvu (Nova i SK) sve je to Šolakova (srb) united grupa .

    To je kao da kažeš kak nemre npr. Park side brusilice iz Lidla biti u Kauflandu... pa naravno ista grupa su i može i je...

    Ja sam pričao tehnički da bi bilo super na istom tv kanalu birati koji zvuk želiš . Evo transkript dolje pa sam zaključi tko je najpoželjniji i najtočniji. Da ne spominjem proljev oko tetoviranja kretena .

    SK SLo

    U prvom polčasu se močno poznala odsotnost Joška Gvardiola, ampak Šutalo pa ga je u drugem delu nasledno nadomestil. Lovro Majer pri žogi… Modrić, osma minuta podalčka teče.. Bruno Petković (komentator već podiže ton kod primanja I okreta oko DeJonga) se lepo obrnul, Petković, Petković, Gooooooollll Brunooo Petković !!! Hrvati znova vodijo 8 in 90 minuta. Zadeo je protiv Braziliji in zadeo je proti Nizozemski. Kakšen gol asa Bruna Petkovića. Napadalec zagrepšeg Dinama je presenetil 40 tisuć gledaucov ki pesti stiskajo za nizozemsko in znova u delirij pristava hrvaške pristaše. Prvi gol Bruna Petkovića u ligi naroda , tole Virgil VanDijk je kako spogledom pospremil kako je sjajni Bruno Petković ga zmagao….. Bruno Petković je 30 nastup za vatrene ze oplemenil z 8 zgoditkom…





    A na novoj TV :

    Pašalić, Pašalić, može odavde potegnuti… moooo može može h oho ho.... Bruno Petković. 6 mjeseci je prošlo od pogotka Brazilu, dvije godine je Bruno čekao na pogodak u reprezentaciji, problem, kriza, čekalo se, hoće li se vratiti, hoće li biti onaj stari. … kakav je ovo pogodak…



    A na SK1 (HR)

    Majer, Majer, stigao ga Vainaldum, ide Hrvatska okolo, tu je sada Modrić. Vlašić, Vlašić. Ali dobro se sada postavljaju nizozemci I nedozvoljavaju nam da upće razmišljamo o zadnjem pasu u 16m (sad se uključuje Vela, a ovaj drugi pauzira) sedam I pol minuta je prošlo, (mirnim tonom) pola prvog prvog produžetka je prošlo, 2:2 I dalje, Hrvatska je u kombinaciji, evo sada još jednom Vlašić (podiže ton).. GOOOL… (ovaj drugi komentator uskače) Petković, (I sada se Vela ubacuje sa) Petković. 3:2, kakav gol. Kakav gol BrunA Petkovića. 98 minuta. Ponovo vodi Hrvatska. I na to smo evocirali uspomene Brazil …. Kakva golčina, okrenuo se I preko I kroz VanDijka, nije stigao golman. 30. Nastup , mali jubilej I broj 8 pogodak. (sad opet uskače ovaj drugi) svidio se uoči ove utakmice kada je rekao da mu fali Livaja, da mu je žao što ga nema sa reprezentacijom. A svidio se evo malo I na terenu…


    Pa sad ti reci da možeš birati kome poklonio svoje euro cente...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.