• Navijač Dinama
    7.3k

    Jedan Hodoba i Grgić su za sve komentatore španjolaca i engleza na areni znastvenici.
  • Dinamosaur
    908
    Milan Stjelja- komentirao na Nova tv tekmu Hr-Danska kao da čita sa blesimetra.
    Ovakav dosadni napor mi je jedino usporediv sa Balogom s HRTa što se tiče nabrajanja hrpe nepotrebnih podataka u neprikladno vrijeme, iako je ovaj malo življi biser.

    Npr. gol za 1:0, Biserko: "Očito uigravana kombinacija u redovima naše reprezentacije-pitanje je, jeli jasno sve to na kraju ipak i planirano"

    Nadam se da ima u nedjelju slobodan dan
  • Olmic
    2.7k


    Dolazi vjerojatno još gori.. Ovaj kaj je iz studija vodio


    Općenito najgori komentatori su svi sa nove tv plus šapit
  • blackbully
    4.3k
    Boris Kera daleko najluđi komentator kod nas. Dubrovčanin, radio je prije par godina prijenose Squarea i GOŠK-a uživo na YouTubeu i njihove lokalne televizije. Znam da je kasnije dobio ponudu HNTV-a, ali je odbio i rekao kako ovo radi samo iz gušta i zezancije.

  • pencilneck
    634
    Sportklub je toliko superioran po pitanju komentatora svim ostalim televizijama da je zapravo velika šteta što su ostali bez gotovo svih najatraktivnijih sadržaja.

    HRT je dno već jako dugo vremena. Arenasport ima katastrofalan roster, od nevjerojatnog antitalenta za komentiranje poput Ivana Bilića, do potpuno propalog Bože Sušeca čiji glas je toliko uništen da palim IPTV i tražim stranog komentatora čim vidim da on prenosi neku utakmicu. Jučer Nova TV i Stjelja... grozno.
  • blackbully
    4.3k
    Arenasport ima katastrofalan rosterpencilneck

    Arena ima nekoliko stalno zaposlenih komentatora. Sušec, Brkić, Pancirov, Ružić, Glavan, Živković, Krpan... Ostalo su sve honorarci (većinom studenti) koji dobiju cca 200 kuna po utakmici. A pošto su pretrpani prijenosima uzimaju svakoga tko barem donekle zadovolji na probi. Tako imaš slučaj da MLS prenosi dečko koji barem 15 puta krivo deklinira padeže.
    Zna im se dogoditi da vikendom nemaju dovoljno slobodnih kabina pa u eter puštaju srpske/bosanske komentatore.
  • Infinity
    15.2k
    Mozel se kako upasti u tu Arenu ako im vec fali ljudi? :rofl:
  • Mališan
    1.7k


    S obzirom da su i Blackbullya svojevremeno primili mislim da svi imamo šanse :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Pa imam vremena vikendom, mogu im barem BiH PL odraditi. Geografski sam dobro rasporedjen, ne bi putni troskovi bili visoki, mada bi rado radio od kuce :lol:

    Ako im ne budem dovoljno dobar mogu se praviti skroz lud i biti atrakcija poput Kere. Samo da cuju taj glas koji je odvazanjao komsilukom dok sam gazio Master Ligu :cool:
  • Mališan
    1.7k
    hahahahahah ko nije kanalizirao unutarnjeg Dragu Čosića taj nije igrao master ligu
  • Infinity
    15.2k
    Deset puta replay da izgovoris sve sto ti prolazi kroz glavu :lol: :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Meni komentator ne treba imat neku posebnu emociju. Primjer mi je jedan komentaor s Arene koji zna LP komentirati. Ima tihi glas, bez emocije, ali ga je gušt slušati. Jer kuži igru.... Dobri su mi svi naši osim Ivana Bilića jer je tvrd, baca samo floskule. Starog kova je čovjek, užas...

    Jučer je Stjelja napravio prosječan prijenos, meni je on bolji u studiju. Čak onaj iz studija jučer mi jako dobro komentira i njega volim posušat kao komentatora. Ima puno dominantniji glas. Zamjenio bih im uloge da se mene pita.
  • og1986
    2.9k
    Ovaj sinoć komentator nije stajao sa govorom.
    To baš ubija utakmicu. Čak i sestra koja ne prati nogomet, njoj je bio naporan i dosadan. Pa eto, možda da zamjene ga u nedjelju pa da vidimo razliku, akonce je i biti.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ne samo što ne staje nego ni ne prati stanje na terenu.. za njihov gol je rekao da se desio u trenucima kad smo dancima prepustili igru a doslovno smo ih mljeli do 80-e minute u drugom poluvremenu
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mozel se kako upasti u tu Arenu ako im vec fali ljudiInfinity

    Ja se kao student novinarsrva svojevoljno javljam :rofl:

    Pa imam vremena vikendom, mogu im barem BiH PL odraditi. Geografski sam dobro rasporedjen, ne bi putni troskovi bili visoki, mada bi rado radio od kuce :lol:Infinity

    Pločo u pokušaju. Za Grbavicu sve, nju ni za šta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.