• Navijač Dinama
    7.3k
    Ja razumijem da ga je Šapit kritizirao, jer hej,hajdukovac i naravni da će pokušat "oblatit" sve sto ima veze sa Dinamom, ali Viki za kojeg se čak govorilo da je Dinamovac mi je dno dna.
  • Eduardo
    17.2k
    Razumijem da je teško i stresno raditi prijenose hrvatskih utakmica. Razumijem da razne strane svaku riječ gledaju ogromnim povećalom i tumače je onako kako im odgovara u određenom trenutku. Pa, što god kažeš, osuđuju te i svrstavaju u razne grupe. Tren si tovar, tren si purger, tren si mamićevac, tren si #dodajštoželiš

    Možda to upravo radimo i mi, ali namjerno ili ne, Viki je stavio metu na leđa klinca kojemu će se od te utakmice secirati svaka pogreška, svaka sitnica. Mnogi od onih koji su gledali nemaju pojma da je on bio najmlađi u momčadi, u momčad koja do te utakmice nije funkcionirala kako treba.

    Možda je Viki smetnuo s uma moć utjecaja koji njegova pozicija ima na gledatelje, gledatelje koji će zbog njegova komentiranja kreirati mišljenje i stvoriti percepciju o igraču koji igra svoje prve utakmice za reprezentaciju i to na europskom prvenstvu. Bonus tomu je odlučujuća utakmica koja te lansira u drugi krug ili te šalje kući, treće mogućnosti nema. No stress, jel...

    Uz učestalo naglašavanje njegovih pogrešaka mogao je koji put apostrofirati njegovu mladost i činjenicu da ne igra na svojoj poziciji, iako i to može odigrati kvalitetno.

    U konačnici, ok, pretjerao je, ali da ga je oblatio namjerno i to samo zato što dolazi iz Dinama je teško pretjerivanje.
  • Majki2111
    2.6k
    Viki je bio realan. To što nekim našim navijačima ne paše je druga stvar.

    Moram spomenuti i Jelečevića. Uvijek dobro odradi posao. Jako dobar komentator. Kao i jučer Španjolska Slovačka. Palac gore.
  • Mali dioničar
    14k
    Viki je bio realan. To što nekim našim navijačima ne paše je druga stvar.Majki2111

    Viki je realan jer je pljuvao Gvardiola nezadovoljan njegovom prezentacijom (usprkos općem dojmu koji je za Joška pozitivan ako isključimo Vikija, tebe i hajdukovce) u utakmici Eura ključnom za prolazak grupe, ali kad netko kritizira Kastratija jer ne može štopati loptu protiv Gorice, onda veliš da ta kritika nije realna jer je Kastrati nevidjen potencijal.

    Al dobro, sad je barem jasno zakaj si otvorio ovu temu.
  • Majki2111
    2.6k
    Joško je odigrao prosječno, ni bajno n nešto pretjerano loše. Baš evo gledam na sofi. Vjerojatno je Viki očekivao puno više od njega, pa je isticao greške. Ne znam. Ali Viki kad je rekao da je Joško pogriješio bio je u pravu jer je greška bila. To hoću reći.

    Za Kastratija je očekivano da ne primi dobro loptu. To se ne treba isticat. Ne znam zašto ekipa poludi ako Kastrati ne primi loptu dobro...

    Nije ni bitno to sada. Van teme je. I nije točno da sam otvorio temu da se ne slažemo. Napisao sam hrpu pozitivnih komentatora u prvom postu plus Jelečević u zadnjem.
  • xavier
    11.1k
    Za Kastratija je očekivano da ne primi dobro loptu. To se ne treba isticat. Ne znam zašto ekipa poludi ako Kastrati ne primi loptu dobro...Majki2111

    Nemoj me krivo shvatiti, ali ako je za nekog normalno "očekivati da ne primi dobro loptu", onda taj ne bi trebao biti nogometaš, posebno ne profesionalni...
  • Majki2111
    2.6k
    Ne slažemo se, dobro. Naučit će, napredovat će Kastrati, nije on tema sada.
  • Majki2111
    2.6k
    Moram pohvalit ovog komentatora kaj komentira Rijeka-Gorica. Jako dobro komentira.
  • Majki2111
    2.6k
    Od svih komentaotra na Areni, jedino Glavana nisam uspio skužit čiji je i za kog navija. Lik istim emocijama i istim tonom komentira svakog.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Na Hrtu jedino Šapit nešto vrijedi. Njegovi prijenosi NBA su odlični, a i ostalo što radi je vrlo dobro.
    Ostalo tuga, Balog, Viki, Cvijanović, evo sad kad su OI uskrsnuo i onaj mamlaz Kovačević.
    Balog je hodajuća komedija otkad tamo radi, a Viki je samo malo bolja verzija njega, dakle srednja žalost.

    Na Areni ekipa za nogomet je ok, nije da sam nekoga posebno zamaptio. Osim Bože Sušeca, njega je teško promašiti i ima nešto u njegovom glasu, odmah fleshevi na djetinjstvo i tekme u devedesetima. :D
    Moram priznati da ostale ne razlikujem tko je to, osim Čampe.

    Blažičko odvratna spodoba, nema tu tamo vamo.

    Franćeski i Horvat su predobri za košarku, čisto uživanje njih slušati.

    Stjelja i Lugonjić na Novoj se previše trude. Stjelja ima potencijala, ali nekako kao da neprirodno ubacuje što više nogometnih klišeja u prijenose ili dok vodi emisiju, a Lugonjić si je zabrijo da je neki as a nije baš nešto. Prijenosi s Velom su u početku bili ok, al s vremenom skužiš da melju li ga melju, previše pričaju. Mislim ok, nećeš samo čitati imena igrača istin tonom glasa kao pokojni Mutić, al ovo je druga krajnost.
  • Olmic
    2.7k


    Meni je problem kod Šapita šta pokušava biti smiješan, ali nije. Isto šta Viki pokušava na instagramu, ali mu ne ide.

    A i to šta je tovar ne pomaže :)
  • Mali Zeus
    9.3k
    A i to šta je tovar ne pomaže :)Olmic

    Haha da, nekad ne uspije sakriti. I ok ne uspije mu nekad biti smiješan al općenito je stvarno ok. Viki se trudi biti nešto što nije, kvalitetan novinar i duhovit.
  • Majki2111
    2.6k
    Pohvale za Lugonjića danas. Dobar posao odradio. Ugodan za slušat.
  • Majki2111
    2.6k
    Neki dan pričao za radnikom iz Arenesporta i veli da Toni Živković iz Arene je iz Šibenika i da nemre Hajduka smislit i da dobiva neopravdani hejt od Dinamovaca.
  • Eduardo
    17.2k
    sam je to jednom rekao, tj. ne da ih ne može smisliti već da nije navijač Hajduka. Meni je on skroz ok.

    Inače, Arena ima previše šrot komentatora kojima dopuštaju komentiranje engleske i španjolske lige. SK ih po tom pitanju lagano šije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.