• nemapredaje
    1.9k


    Meni je ovo nevjerojatno. Ne znam koja je tekma nedavno bila, (mislim Inter-Porto) i dosuđen je čisti penal, a komentator viče da je to greška i da on ne vidi kaj se dogodilo. Kreće usporena snimka, i vidiš kako obrambeni gazi punom nogom po stopalu napadača, a ovaj govori: evo vidite, sve čisto, ne znam šta je sudac tu vidio.

    Hrpa stvari se tu dogodi koje se vide odmah na prvu, a njima nakon više usporenih snimki i dalje nije jasno. Na te stvari popizdim.
  • xavier
    11.1k


    Meni je najfascinantnije što naši komentatori imaju potrebu po defaultu sumnjati u sudačke odluke. Naravno da se događaju sudačke greške i ako je greška očita, kažeš da je greška, ali kod nas je često od samog početka utakmice prisutno preispitivanje svake odluke i žaljenje na kriterij.
  • SAS1987
    13.2k
    Slušao sam jutros slovenca kaj je išao preko SK , milina, točan, oduševljen, kao da je pogranični bbbAli

    Uzet cemo ga na sjever. Ima mjesta u avtu :lol:
  • Nolifer
    6.5k


    Ovo je bilo baš legendarno :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    Legendarni slovenski komentator Andrej Stare je jednom na nacionalki toliko pijan komentirao hokej da su ga iskljucili iz prenosa :lol:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Vama je Glavan sa Arene top komentator? Ja se vama čudim. On je komentirao HNL dugo vremena i njegove reakcije na golove su bile toliko hladne da bi se i Štef Balog posramio. Sada manje komentira HNL, zamijenio ga je mladi Andrija Cmrečnjak koji se uživi u utakmicu i koji ima emociju. Cmrečnjak mi je puno bolja opcija.

    Glavana su iz nekog razloga stavili da komentira većinu dinamovih europskih utakmica i ispočetka je komentirao dosta hladno. Dat ću neke primjere u videima ispod. Šteta što nisam mogao pronaći njegov komentar Oršićevog gola u Londonu protiv West Hama kad je Oršić zabio vjerojatno najljepši gol u povijesti hrvatskih klubova u europskih natjecanjima. Glavan nije ni podigao glas, prokomentirao je to kao da je Šibenik poveo protiv Belupa nekim krumpirom. Kasnije je Glavan (vjerojatno nakon kritika javnosti počeo hiniti uzbuđenost ali i dalje mi to nije nešto. Evo dva primjera gdje Glavan ne komentira ništa žustrije od Baloga vrlo važne golove Dinama (ključne za prolaz europske grupe):





    A onda pogledajte što je prava emocija: kada u dječjoj utakmici Hajduk zabije gol Glavan se pretvara u hajdukovog Blažička. Usporedite emocije sa prva dva videa i emotivni krik iz dna želuca u ovom dolje trećem videu. Glavan se navodno u širem puku smatra komentatorom koji je naklonjen Dinamu ali ja tu naklonjenost nisam vidio ni prije niti ju vidim sad.

  • Droljo
    4.7k
    Opet im u dicu dirate...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Dobar mi je bio Lugonjić kad je zabrijo da je Majer iz penala pogodio stativu.
  • Majki2111
    2.6k
    Zizi je top. Čak i moj buraz koji ne prati nogomet je rekao da je odličan.
  • Infinity
    15.2k
    Zizi je topMajki2111

    Jos od 1969. :lol:
  • austrijanac
    2.6k
    Inace Zizi je slucajno postao komentator. Radio je na Areni i kad je Arena odlucila kupiti prava za svaki vrag kaj se moze prenosit, onda im je zafalilo komentatora i tak je on postao.
    Odlican decko sa Spanskog, nije zagrizeni Dinamovac kao Ljubo, ali svejedno dobar.
  • austrijanac
    2.6k
    image.png


    Jos jednom sve pohvale za Ljubu, svaka mu cast za majicu!
  • miro
    3.1k
    Meni je Zizi najgori. Lik nit je Dinamovac, nit je Hajdukovac, niti vidim neku posebnu strast za nogomet kod njega. Kad sudjeluje na Tribini ništa direktno ne kaže, pazi kako će odgovorit ovisno o sugovorniku, po meni nikakvu dodatnu vrijednost ne donosi. Draži mi je čak i Ćurković od njega, za njega bar znamo kaj je i čiju stranu drži
  • NitkoBitan
    11.7k
    Gledao sam u prvom poluvremenu stream (valjda Maxsport) i Puksar je komentirao. Bas je nastrojen protiv Dinama, i u podcastu sprda posjetu i sve. Slavi golove Osijeka kao da je Kohortas a ne nogometni komentator. Drugo poluvrijeme sam gledao drugi stream pa nisam cuo kaj je komentirao al sam procitao da je kmecao na oba penala, jel to istina? Ajde bas mi je drago da ga gusi.
  • plavi devet
    130
    u podcastu je izjavio jednom da nema neki klub za koji odmalena navija, ali da u zadnje vrijeme sve više naginje Dinamu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.