• bongo
    618
    Puksar objavio na svom instagramu poruke tovara nakon utakmice kako mu se prijeti jer je u prijenosu navijao za Dinamo
  • Jaro
    5.4k
    nije kmecao, nije slavio golove Osijeka (kao niti Dinama). Kmecao je za cirkus kod VARa koji je trajao i trajao dok nije Zebec isao pogledati (taj dio mi u HNLu nije jasan - ak ai vec zvao suca onda ili on ima prihvatit odluku ili pogledat sam na ekran, a ne 10 min rasprava). Ne budimo jebeni tovari i ne trazimo u svakom neprijatelja.
    Da, ismijava posjetu u podkastu - bas kao i pola drzave i ovog foruma(s pravom)...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Da, ismijava posjetu u podkastu - bas kao i pola drzave i ovog foruma(s pravom)...Jaro

    Baš to. Nemojmo vidjeti bijele miševe. Ni u jednom trenutku njegovog prijenosa nisam mislio da mrzi Dinamo ili išta slično. A vidim da sekta brije da upravo dapače, navija za dinamo.
  • Logistika
    1.1k
    Trebaju nam nepristrani debeli Marko Šampita i Mirta Šurijak...ili kad se kao klinac sjetim Ede Pezzija na radiju...koji su to zlotvori dolje
  • Common Sense
    510
    Ako se ne varam, Mateo je iz Jastrebarskog. Komentira neutralno tko god igrao. Jasno je za koga Miletićka i Ćurković navijaju, kao i Korda i Topić s tribine ili oni dečki iz Rijeke s ofenzive. Ne vidim problem u tome, dapače, ponekad je dobro čuti mišljenje i onih "iz drugog tabora".

    A ovima doli ne bi odgovaralo ni da Zdravko Reić komentira svaku utakmicu, i njega bi proglasili dinamovcem.
  • Blue 67
    212
    A ovima doli ne bi odgovaralo ni da Zdravko Reić komentiraCommon Sense
    Vjerujem da bi rađe blažička nego njega.
  • Nolifer
    6.4k
    Ovi dole kmeče bezveze, a nisu se žalili na yutelovog Šapita kaj skoro ne zaplače kad gube
  • Dinamosaur
    938
    Ovaj koji je na Novoj komentirao, Šepat, meni jedan od boljih komentatora koje sam cuo u zadnjih par godina. Pravovremen, tocan, nit prenapadan nit preusporen, realan. Definitivno + za Šepata
  • nemapredaje
    1.9k


    Meni jučer katastrofa.

    Navijači se deru "u boj u boj, za narod svoj", a on kaže evo sada bodenja s povicima "Hrvatska, Hrvatska". Nakon gola kada je svima bilo jasno da je mogući ofsajd, njemu je pol minute trebalo da shvati zašto se gleda VAR. Biloj je još par grešaka, nemrem se sada sjetiti.

    A da o drhtanju glasa ne govorim.

    Nevezano za njega, gledam jučer na Sportklubu Latvija-Armenija i komentator koji prenosi ne zna izgovoriti pravilno slovo s. Pa jebemu mater, kak možeš za komentatora staviti čovjeka s govornom manom ?!?!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Šepat je inače ok, al tursku je slabo odradio. Meni se čini da je on bolji za javljanja uživo itd. nego prijenos. Bio je na razini Lugonjića što nikak nije dobro. Očito je bila veza slaba jer je zvučao kao da cijelo vrijeme grglja grlo.
  • Praskaton
    1.8k
    Ne znam tko je komentator na Novoj tv al covjek stvarno voli prezime Čančarević
  • Kepec
    4.3k
    Milan Stjelja čini mi se.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    nije Milan, Marko Šepat ako se ne varam
  • Kepec
    4.3k
    Drinking game. Piješ svaki put kad komentator kaže Čančarević.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.