• Nolifer
    6.7k


    Thx na info, onda budem sredio to na vrijeme do tekme
  • SAS1987
    13.5k
    Napokon utakmice pred publikom. Jedino se bojim da će zbog svih tih regulativa posjeta biti jako loša...
  • Miro93
    2.7k

    Ja koga god pitam dal se cijepio, kaže da nije. Može se i ovdje napraviti anketa pa vidjeti koliko je zonaša cijepljeno, ali ono; mislim da će se morati cijepiti oni koji će htjeti na utakmice.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Ja koga god pitam dal se cijepio, kaže da nije.Miro93

    Znam dosta ljudi koji su se cijepili. Rekao bih 30% ljudi koje znam.

    Vezano za preboljenje, u prvom valu je tipa 3% ljudi koje poznajem imalo covid, a u drugom valjda 70% onih s kojima sa intenzivno vidim uključujući i mene samog i cijelu bližu okolinu osim dva kolege s posla i mojih roditelja.
  • The Undertaker
    4.1k
    Za ove koji se sada žele cijepiti zbog utakmica, covid putovnica vam vrijedi 14 dana od dana primanja druge doze. Barem je tako do sada bilo.
  • xavier
    11.1k
    Može se i ovdje napraviti anketaMiro93

    Napravio. Baš me zanimaju rezultati.
  • SAS1987
    13.5k
    mislim da će se morati cijepiti oni koji će htjeti na utakmice.Miro93

    Prekasno za tovare... Hajduk će im ispasti iz europe prije druge doze :rofl:
  • xyz
    840
    U 11:30 predstavljanje novog glavnog sponzora
  • xavier
    11.1k
    U 11:30 predstavljanje novog glavnog sponzoraxyz

    Nema više Lane?! :sweat: :ok:
  • Jaro
    5.6k
    e-gradjanin i za 3 min ti je na mailu

    22 dana nakon prve doze mozes izvadid ako je Pfizer

    a posto ti imas sva tri uvjeta ak ti je dr sve odradio po PSus - imas 2 min posla na e-grajdanin
  • Eduardo
    17.6k
    Nadam se da nije nešto nakaradno opet, da upropasti dres.
  • superhik
    10.3k
    Putovnica vrijedi 210 dana, ali mora proći 22 dana od zadnjeg cjepiva

    "Osobe koje su cijepljene s obje doze cjepiva protiv bolesti COVID-19 (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) te osobe koje su cijepljenje s dvije doze različitih cjepiva koja se primaju u dvije doze (npr. osoba je primila prvu dozu cjepiva AstraZeneca, drugu Pfizer).Potvrda će u oba slučaja biti valjana 210 dana od dana cijepljenja drugom dozom.

    Osobe koje su cijepljene cjepivom koje se prima u jednoj dozi (Janssen). Potvrdu mogu zatražiti 22. dan od primitka doze cjepiva. Potvrda će im biti valjana 210 dana od dana cijepljenja.

    Osobe cijepljene prvom dozom cjepiva koje se prima u dvije doze (Pfizer, Moderna) mogu zatražiti potvrdu 22. dan od primitka prve doze cjepiva. Potvrda će im biti valjana 42 dana od dana primitka cjepiva.

    Osobe cijepljene prvom dozom cjepiva koje se prima u dvije doze (AstraZeneca)mogu zatražiti potvrdu 22. dan od primitka prve doze cjepiva. Potvrda će im biti valjana 84 dana od dana primitka cjepiva!"
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam prije nekih 9 mjeseci bio u izolaciji sa burazom i roditeljima, ali samo je mama testirana i bila pozitivna. Doktorica nikog ostalih nije htjela testirat. Jesam li prebolio? Kako se vodim? Samo su se mama i tata cjepili. Ja još nisam, na stadion se nemre ako si primio samo jednu dozu, jel tako? Plus još nešto mi je mama rekla da pričekam rađe jer sam reagiro ko mali na cjepico za hripavac, al ne znam kakve veze to ima s ovime danas.
  • xavier
    11.1k
    Nadam se da nije nešto nakaradno opet, da upropasti dres.Eduardo

    S obzirom da se redovito radi o nebitnom iznosu, primarno mi je da logo ok izgleda na dresu :cool:
  • Papastrumf
    9.8k

    Covid putovnicu možeš dobiti i 22. dan nakon primitka prve doze pa sve do datuma druge doze.
    A nakon primitka druge doze vadi se nova potvrda, koja vrijedi odmah (ne moraju proći 2 tjedna).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.