• Ludovic IX
    5.1k
    ako gledamo euro, naši igrači nisu razočarali - ademi i ristovski su bili solidni u najslabijoj repki na prvenstvu, gavro je opasnost čim dobije loptu i izgleda bolje no ikad
    livaković - po meni jedan od boljih golama prvenstva jer stvarno je bio na streljani i da je bio tko drugi, bilo bi još toliko golova u mreži
    Gvardijol - danas imao ta dva kiksa , prvi se moe svakom desit a drugi je trebao pokrit netko od stopera ako je vidio da ovaj ide po vodu, prema naprijed odličan, ali nažalost više nije naš tj je još par dana
    Ivanušec - nije razočarao, čak štoviše dobar
    Orša - najviše u najmanje minuta
    Petko - mislim da ga euro nije prodao što bi moglo bit dobro za nas
  • Pop corn
    4.8k
    Ili je cijepljen ili nije, ali sam sasvim siguran da sam sebe nije cijepioMali dioničar

    Kako si pametan....
    Nije cijepljen. Zadovoljan sad?
  • superhik
    10.2k
    Hvala :cheer:
  • Eduardo
    17.2k
    Ili je cijepljen ili nije, ali sam sasvim siguran da sam sebe nije cijepio.Mali dioničar

    Kako si pametan....
    Nije cijepljen. Zadovoljan sad?
    Pop corn

    Tebe su cijepili protiv humora?
  • xyz
    840
    Jel' ovo TM napravio novu procjenu ekipe? Bez Gvardiola - 136 M €
  • Krizy
    35.4k
    Danas su po ugovorima mnogima istekle posudbe pa su vraćeni u klub te se zbog toga digla vrijednost.
  • Eduardo
    17.2k
    Messi večeras u 00:00 postaje slobodan igrač :roll: :chin: :smirk: :grimace:
  • SAS1987
    13.3k
    Messi večeras u 00:00 postaje slobodan igračEduardo

    Nema nikakvog smisla dovoditi 34 godisnjaka da bi bio rezerva Oršiću.
  • Eduardo
    17.2k
    vjerojatno ga nisi gledao pa ne znaš, ali čovjek nije lijevo krilo. Može biti jedino konkurencija Ivanušecu ili Majeru. Eto, jedino u slučaju da Majer ode trebalo bi pokušati s njim, nije loš iako ima godina. LM10 za LM10, ne bi ni primjetili.
  • Infinity
    15.2k
    Messi igra kao zmaj na desnom krilu, ali nisam siguran da moze trcati kao nas Kastrati. Mozda da ga dovedemo pa da se bori za poziciju. Ne treba mu obecavati minute.
  • Eduardo
    17.2k
    nisam siguran da moze trcati kao nas Kastrati.Infinity

    Šta misliš, jel može Messi naučiti Kastratija tehniku, a Kastrati njega da brzo trči?
  • deda
    27.5k
    Treba ga dovesti i poslat u Lloksu na kaljenje :kiss:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.