• Ali
    1.9k
    Mislim da malo sada pretjerujete oko Osijeka, jucer su bili nista posebno. Da nije Sava ga metnuo do ponedjeljka nebi zabili gol ni jedni ni drugi...
  • marcio amoroso
    32.5k
    U pravu si Ali, ali moraš znati da ovakve pobjede daju krila. Osijek sada leti i siguran sam da će Istru pojesti u sljedećem kolu, a ta Istra je bila potencijalno težak protivnik.

    Nisu do pobjede došli lagano, ali će im baš puno značiti.
  • Blue 67
    212
    Samo budala na temelju ove opće tovarske propagande moze podcijenit Osijek i rec da su u ista manjoj borbi za titulu od matuna,a ja sam uvjeren da će lege to i dokazati sa 2. mjestom na kraju sezone. Pa će im od stoputa prežvakanih i prenapuhanih priča ostati jedna velika svježa fritula. Pa opet dogodine #ovasezonajenasa.#sadilinikad#vrimeje i tako u nedogled jer žive vječno,al u nekom euforičnom snu.
  • Nino Bule
    11.6k
    Osijek je rijeku sveo na 0 priliku, momcad koja daleko najvise puca inace, slicno su napravili i hajduku koji je tad bio ofanzivno jak i samo je sreca i sudac spasio hajduk i na gv-u i na poljudu. Osijek igra odlicno, pogotovo derbije i daleko najmanji pritisak imaju, bit ce oni tu u igri za titulu sigurno jos neko vrijeme
  • Nousername
    615
    Nikad ne potcjenjuj Bjelicu.To su naucili svi velikani koje je Dinamo dobio u njegovo vrijeme.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Lovric sutra potpisuje za Osijek
    Malo manje od 2 milje + ndockyt
    Top posao osijeka
    Po meni oni isto nemaju nikaj losiji roster od hajduka
  • Nino Bule
    11.6k
    Docekali dobar trenutak di ni gorica vise ne smije riskirat s cekanjem, a ni lovric vise nema strpljenja vjerovatno. Kad se sjetim da smo mi atiemwena platili preko 2 mil eura muka mi dođe
  • Woot
    101


    Fucak je igrac od poteza, nema udarac a bogami nije ni brz
  • Nino Bule
    11.6k

    Meni je i protiv slavena i hd-a izgledao brz, gurne loptu i na snagu i brzinu prođe pretrci beka vise puta, ima dobar i ubac, nevjerovatno mi je da je igrao 2. Hnl do jucer bas se cini pravi pogodak. Npr. jednoj gorici ko zamjena za lovrica bi bio savrsen i kostao je 100k eura.
  • Infinity
    15.3k
    Tesko bi itko dao dva milijuna ili vise za Lovrica. Bojao sam se da smo samo mi toliko ludi. Dobili su u Gorici finu lovu i po meni jako dobrog igraca za svoj roster. Tesko da su mogli ista vise izvuci tu.

    Lovric u Osijeku moze biti dobar, mada meni nije jasan taj transfer. Imali su Bohara tu da im igra, pa im sad tu igra Fucak i evo jos i Lovric. Eventualno da im Bohar ostane desno, a Fucak na klupu.
  • Woot
    101


    Ja sam bas sad protiv Rijeke gledao (prije sam Osijek samo sazetke), i gledam ga, doslovno vuce kontru, vuce se tamo i onda nekakav jadan sut, boze sacuvaj. Cini mi se dobar igrac za ovako probijanje obrane, ali Osijeku vise treba igrac za tranziciju. Moguce da sam u krivu, da nisam vidio utakmice ranije, ali ovo je moj dojam
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sumnjam da će Bjelica postaviti gore ovo:


    Mierez
    Lovrić, Caktaš, Fiolić

    Ako postavi to doista izgleda moćno. Osim toga mogu na dva zadnja vezna Laszlo i Neja i stvarno su top. Fali taj desni bek jer se Bartolec ozlijedio i lijevi bek jer Jurčeviću fali kvalitet, a Leovac ima višak godina.

    Općenito momčad za respekt.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Opa, Osijek stvarno ide jako.
  • NORTE
    9.3k
    Lovric sutra potpisuje za Osijek
    Malo manje od 2 milje + ndockyt
    bbb medimurje
    Jako dobro za Osijek u pravom trenutku. Oni mogu uzet kup s Bjelicom.
  • Olmic
    2.7k



    Piše Lesički da Črnko želi da Dinamo ponudi više ( ne bi me čudilo).. I Črnko sam kaže ništa nije dogovoreno i da nikakva ponuda nije poslana od strane Osijeka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.