• Jaro
    5.6k
    moje misljenje je da on nije ni blizu kvalitete koja je dinamu potrebna, te da je svaka kuna bacena lova
  • Keyser Soze
    8.2k
    Neka ga u Osijeku, dosta je preplaćivanja HNL igrača.
  • Jaro
    5.6k
    nego, jesu svedi uplatili prvu ratu?
  • Infinity
    15.3k
    Doveli smo Tolica samo da ne ode u Osijek. Covjek teski grijac klupe. Jos nam treba i Lovric kojeg bi platili u milijunima eura. Moze, daj Lovrica u zamjenu za sav skart koji imamo.
  • Nino Bule
    11.6k
    Lovrica platit da dođe grijat klupu je bas potez pandura i nase uprave, sad se ja moram trest danas da se to ne dogodi
  • maddaddam
    2.9k
    Piše Lesički da Črnko želi da Dinamo ponudi više ( ne bi me čudilo).. I Črnko sam kaže ništa nije dogovoreno i da nikakva ponuda nije poslana od strane OsijekaOlmic

    Nisu se dovoljno opekli sa (namjerno) preplaćenim Belim, Čabrajom, Špikićem…
  • serbus
    3.6k

    Baš to Gorica nama nije za sada dokazala da se isplati poneki put možda i malo pretplatiti igrača da bi u nekom budućem poslu bio prvi u redu. Same lopate dolaze ajde Beli je još nešto odigrao..
  • Keyser Soze
    8.2k
    Braut otišao iz Rijeke u Dragovoljac
  • NORTE
    9.3k
    Imamo bolju momčad i međusobni omjer od Osijeka, doveden je Bočkaj, imamo odigran susret manje i 3 boda više. Oni gube doma od Slavena, muče se s Dragovoljcem, ne briljiraju po ničemu. Lovrić bi im bio pojačanje koje nama ne treba. I dinamu bi trebalo biti u interesu da i Osijek digne razinu Hnl-a, a ne da svi pokušaji ostanu samo na kmečavcima.
  • Nolifer
    6.7k
    Gorica vraća Belog


    GORICA je posljednjeg dana prijelaznog roka dogovorila povratak Iyayija Atiemwena. Nigerijac se u Goricu na posudbu do kraja sezone vraća iz Dinama u koji je prodan u siječnju 2019. godine za rekordna nešto više od dva i pol milijuna eura odštete.

    Atiemwen je kao 20-godišnjak otišao iz Nigerije u Tursku, u kojoj je promijenio četiri kluba. Iako je bio veliki talent, nije uspio uhvatiti pravu formu te je došao u Goricu kao slobodan igrač
  • Mali Zeus
    9.8k
    Imamo bolju momčad i međusobni omjer od Osijeka, doveden je Bočkaj, imamo odigran susret manje i 3 boda više. Oni gube doma od Slavena, muče se s Dragovoljcem, ne briljiraju po ničemu. Lovrić bi im bio pojačanje koje nama ne treba. I dinamu bi trebalo biti u interesu da i Osijek digne razinu Hnl-a, a ne da svi pokušaji ostanu samo na kmečavcima.NORTE

    Istina sve, ali nije ni da mi igramo ko od šale. Plus što nam osim Oršića napadačke opcije nisu baš neke.
  • Nolifer
    6.7k


    To si u pravu. Nama treba još jedan dupli Oršić koji će znat riješit utakmicu, da ne ovisi sve o jednom igraču
  • bbb medimurje
    2.9k
    Bruno maric veli da je belupo nije trebao dobiti crveni na poljudu
  • bbb medimurje
    2.9k
    I da nije penal za Osijek
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.