• LovroZG
    1.3k
    Zanimljivo je ovo s Atiemwenom. Šuška se o prodaji Lovrića u Osijek i mi onda Gorici šaljemo igrača zbog kojeg će se oni lakše odvojit od Lovrića?
  • Praskaton
    1.8k
    kakvi nam ljudi vode klub nebi se zacudio da su vec dogovorili lovrica.
    To bi nam bila najnepotrebnija kupnja ikad
  • marcio amoroso
    32.1k
    A vala ga malo pretjerujete sa Lovrićem. Vjerojatno ne bi imao mjesta u prvih 11, ali da je najnepotrebnije kupnja ikada i da se trebamo tresti od straha da nam ne dođe Lovrić je meni smiješno.

    A što se tiče ekipe koja odlučuje o dovođenju i prodaji igrača sigurno je da su kriminalni, ali vala glupi i smotani nisu. Da jesu teško bi Dinamo stvarao ovakve igrače kakve stvara i teško bi bio u top 35 klubova u Europi.
  • Praskaton
    1.8k
    prije bi dao priliku spikicu i menalu nego lovricu a nisam njihov fan.S obzirom na 352 ne znam gdje bi on to igrao.

    Vrijeme ce sve pokazat u kakvog ce lovric igraca izrast,po meni je njegov vrh Osijek ili klubovi sa dna lige petice
  • serbus
    3.5k

    Pojačavamo Goricu za kup
  • Nolifer
    6.6k
    Slaven Belupo je potvrdio transfer Marcosa Paula Soaresa Goncalvesa koji u Koprivnicu dolazi do ljeta 2025. godine. Brazilski 19-godišnji napadač u Slavenu je od prošlog ljeta te je igrao samo neke prijateljske utakmice za seniore i juniore, a sad je i službeno postao igrač toga kluba.

    Navodno je Dinamo zaključio ovaj prijelazni rok


    DRAGOVOLJAC DOVEO IGRAČA RIJEKE

    Filip Braut je raskinuo ugovor s Rijekom i 19-godišnjak će karijeru nastaviti u Hrvatskom Dragovoljcu. Braut je deseti igrač Rijeke u Dragovoljcu i nije mogao biti posuđen zbog premašene kvote pa je raskinuo ugovor kako bi mogao potpisati za Dragovoljac.
  • The Undertaker
    4k
    Meni je još uvijek najizglednija opcija da Dinamo kupi Lovrića i ostavi ga u Gorici do ljeta tj. do prodaje Oršića. To je taj modus operandi.
  • xyz
    840


    Ne dao Bog... Takvi nam ne trebaju, a ne vidim razlog da Orša ide negdje, a ako se baš ima želje okušati još jednom u inozemstvo onda treba tražiti rješenja izvan hnl-a. Dosta mi je tih Goričinih polovnjaka.
  • superhik
    10.3k
    Kristijan Lovrić krenuo je na liječnički pregled uoči transfera u Osijek. Gorica bi od čitavog posla mogla zaraditi oko tri milijuna eura u što ulaze dva milijuna eura odštete, 20 posto od sljedećeg transfera te bonusi.
  • og1986
    2.9k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/svedani-odustali-ali-tv-prava-hnl-a-ipak-su-prodana-za-60-milijuna-kn-godisnje-doznali-smo-kome-15158565¸

    Konzorcij koji tvore Hrvatski Telekom, kladionica Supersport i Hrvatska radiotelevizija prenosit će utakmice 1. HNL u razdoblju od sljedeće tri ili četiri sezone, i za tu povlasticu plaćati 60 milijuna kuna godišnje, doznaje Jutarnji u trenutku dok cure posljednji sati roka za polaganje bankovnih jamstava na račun Hrvatskog nogometnog saveza.
  • cron1ck
    1.5k


    HNL se znaci vraća na HRT :grin:
  • miro
    3.1k
    hm...čiji je ono SuperSport sponzor :chin:
  • deda
    27.7k
    HRT će imat jednu tekmu tjedno
  • Jaro
    5.4k
    kakve veze sad to ima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.