• Neki tip
    18.8k
    U pon sam bio na ručku s kolegom iz Osijeka, nogomet nam bio glavno jelo, naravno.

    Veli da prije proljeća 2022. - teško.
  • Neki tip
    18.8k
    Meni je najvise zao sto igramo u 20.30h. Bio bih sretniji da igramo u 15.00 ili u podne.Infinity

    Nekom smrkne, nekom svane.. pretpostavljam da to govoriš zbog čekanja, predaleko ti.. ali meni je npr. ovo savršeno.

    Čitav dan uzbuđenje, čitav dan čekam, a onda još i u miru pogledam, jer mlađi spava, žena neš' čita ili što god, a stariji gleda sa mnom. Savršeno.
  • Infinity
    15.1k
    Tesko je docekat, to je prvo, a drugo je to sto nam je policijski od 21h pa moram gledati kuci. Da je u 18h barem.
  • xavier
    11.1k


    I ljudi se baš strogo toga drže?

    Mislim i kod nas su na papiru otvorene samo terase kafića i ograničeno je radno vrijeme, ali u praksi je kod mene svaki kafić uredno popunjen i unutra i naravno da ne radi samo do tog vremena.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ovu 1-0 dobit i dobit tovare u zaostaloj(80% da hocemo) i čiča miča gotova priča. :smile:
  • Neki tip
    18.8k
    a da, slažem se da je puuuno veći gušt gledat u bircu, nego doma.

    Nekak ta kolektivna emocija ponese.

    Mada zbog komentiranja znam popizdit. :grin: Ne volim puno kritiziranja i negative dok gledam pa za svako "Stojke, panjino" i sl. bacam bijesne poglede. :lol:
  • Infinity
    15.1k
    I ljudi se baš strogo toga drže?xavier

    Ljudi ne, pa cak ni policija ne pise kazne, ali ugostiteljski objekti dobiju kaznu za minutu prekoracenja. Moras zatvoriti u 21h. Oni zatvore u 21h, odes na benzinsku uzet pice, policija tu pije kavu, ne jebu ni 1% iako je 21h proslo. Ako te zaustave u ponoc, pijan si, bezobrazan, logicno da ce ti napisati. Ja u 21h parkiram auto, sretnu me u gradu u neka doba noci, ne pitaju ni kud idem nit ista. I tako dosta ljudi hoda. Najveci problem jeste to sto ugostiteljski objekti dobiju ogromne kazne za prekovremeni rad.
  • Krizy
    35k
    Najviše odigranih utakmica u dvobojima Dinama i Osijeka:
    Mile Škorić - 29
    Dumitru Mitu - 25
    Bakir Beširević - 24

    Najviše postignutih golova u dvobojima Dinama i Osijeka:
    Igor Cvitanović - 14
    Tomislav Šokota - 10
    Goran Vlaović - 10

    Najviše žutih kartona u dvobojima Dinama i Osijeka:
    Mile Škorić - 8
    Ivica Beljan - 8
    Edin Mujčin - 7

    Najviše crvenih kartona u dvobojima Dinama i Osijeka:
    Stjepan Vranješ - 2

    Treneri koji su vodili najviše utakmica u dvobojima Dinama i Osijeka:
    Zoran Zekić - 14
    Zoran Mamić - 13
    Ilija Lončarević - 11
  • Mali dioničar
    13.9k
    O jebote Edo Mujčin drvosječa.
  • deda
    27.3k
    Moj susjed Beljan je definitivno bio drvosječa
  • cron1ck
    1.5k
    DINAMO: Livaković - Gvardiol, Theophile, Lauritsen, Ristovski - Jakić, Ademi - Oršić, Majer, Ivanušec - Petković

    OSIJEK: Ivušić - Čeberko, Škorić, Lončar - Kleinheisler, Vuković, Žaper - Bočkaj, Bohar, Miloš; Mierez
  • Infinity
    15.1k
    Najbolja ekipa koju imamo. Opravdanja nema.
  • Dudu
    2.6k
    0-2 bez stresa
  • Eduardo
    17.1k
    Nadam se vrhunskoj tekmi. Mi imamo možda i prvu meč loptu kojom bi stekli lijepu bodovnu prednost u završnici, dok oni imaju priliku ugrabiti prvo mjesto, naravno samo privremeno (bar se nadam).

    Zabrinjavajuće je da nismo zabili gol na zadnja tri gostovanja tamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.