• deda
    27.3k
    Moguće i da Santini upadne umjesto Bohara. Trebat će preskakat igru protiv nas, a Santini i KTC su dobar mismatch za njih.LovroZG

    Sumnjam. On je tajno oružje u slučaju negativnog raspleta za šarane.
  • og1986
    2.9k
    Najjače je kaj govore da su svi u ligi filijale osim njih i hajduka. I da se nama pušta, a protiv njih se igra jače i bolje iz inata.

    Želim 3:0 pobjedu ili 1:0 u 90+ iz penala pa neka izgore do kraja.
  • Neki tip
    18.8k
    Siguran sam da Santini tekmu gleda s klupe na početku. I zbog opreznijeg pristupa i zbog Bjeličina nezadovoljstva izdanjem protiv Belupa.
  • xavier
    11.1k
    Pa Osječani sebe smatraju borcima za pravdu i misle da samo oni i tovari imaju muda Dinamu uzet bodovenamodi grebza

    Borci za "pravdu" su ipak Hajdukovci po kojima se sve lige od prve polovice 00-ih neregularne jer mogu svi drugi biti ne znam koliko dobri, "ali neće im dati da budu prvaci". Rijeka je bila prvak, ali na to odmaju rukom jer "svi znaju da su to dogovorili Zdravno i Miško". Ako Osijek uzme naslov, opet će biti neki razlog zašto ni to nije legitimno. Ukratko, liga može biti regularna samo ako Hajduk bude prvak.

    Osječani su druga priča. U klub je ušao (za njihove pojmove) velik novac i odjednom su previše poletjeli te im nitko više nije ravan. Slično je bilo sa Riječanima nakon dolaska Volpija. Uglavnom, Osječani se po prvi put u povijesti nalaze u ovakvoj poziciji (nikad nisu bili ni prvi ni drugi u prvenstvu) i sad su odjednom oni "sami protiv svih"....po njihovoj priči klubovi protiv Dinama igraju s B sastavima, a protiv njih idu "na nož". I onda dolazimo do retorike gdje ne pričaju o tome kako su preko noći postali (za Hrvatske prilike) financijski jak klub nego guraju priču kao da se Šibenik bori s Dinamom za naslov.
  • deda
    27.3k
    Taj isti Šibenik i slični nama uzimaju bodove, a oni sve tuku redom.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    dinamo u ovom trenutku nema osigurano prvenstvo samo zbog gubitka bodova u takvim "malim" utakmicama, šibenik, slaven, lokomotiva - pa samo na ta tri kluba dinamo je mogao imati barem 7 bodova više.
  • SAS1987
    13.2k
    govore o nekakvoj hns mašineriji.Kwedi
    Puši i o finalu kupa Osijek - Cibalia? Hint: Reno Sinovčić :wink:
  • og1986
    2.9k
    Kaže Bjelica - "Oni su jači, ali mi smo svježiji"

    Razumijem da naši igraju dosta utakmica, ali ovakve sheme slušamo od 9.tog mjeseca. Nadam se da su se sabrali nakon Villareala pa da možemo dokazati kako smo i svježiji i bolji od njih.
  • Nino Bule
    11.2k
    Dinamo je vise nego osijek prosuo bodova u utakmicama s "malima". Dinamo je prvi jer ove sezone vise nego osijek uzima bodove protiv rijeke hajduka gorice i u međusobnim. Kad vec seru nek bar osnovne podatke provjere.
  • Markelo
    2.5k
    Osijek je po budžetu druga ekipa u Hnl i jedini klub osim DInama koji si može priuštit Bjelicu. Oni su na poziciji na kojoj su i trebali bit. Pokazali su konziztentnost s novim trenerom + iskoristili su naporan Dinamov rasporedi i kikseve koje je Dinamo imao protiv manjih ekipa u Hnl-u. Nije ovo nikakvo svjetsko čudo šta Osijek radi. Samo što su u borbu za titulu prvaka države došli godinu dana ranije nego što sam iskreno očekivao
  • Neki tip
    18.8k
    Vidjela anketa da nogometaši uvijek daju više od 100% od sebe pa odlučila i ona pružiti više od maksimuma. Ipak je prava nogometna:

    jwoy1xuqvgpuwu9m.jpg

    :grin:
  • Eduardo
    17.1k
    Što se nas tiče mislim da od Tottenhama nismo odigrali jednu pravu kvalitetnu utakmicu. Sve je to bilo nekako periodično na mahove, po jedno kvalitetno poluvrijeme ili čak i manje. Protiv Osijeka će trebati pokazati puno više kvalitete kroz svih 90 minuta nego što smo to radili u zadnja 4 HNL susreta. Čak tu možemo ubrojiti i Villarreal jer u dobrom dijelu od tih ukupnih 180 minuta nismo izgledali onako kako bi trebali i mogli.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ne bi se složio odigrali smo prvu tekmu protiv Villareala dobro sve do 60-70 min. Iako da ovo ostalo je bilo loše. No ja se nadam da je to do Europe i da budemo opet krenuli kako treba!
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Gazimo mađare 0-2
  • Eduardo
    17.1k
    opet pre malo s obzirom da pričamo o šest utakmica koje smo odigrali nakon engleskih kokošara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.