• Dragon1Warrior123
    2.8k
    A slažem se. Nadam se da je samo do Europe i ove pauze...
  • Infinity
    15.2k
    Poslije prosle pauze nam je trebalo tek jedno kolo da se zagrijemo. Izgubili smo u GV, a onda smo slavili u Klagenfurtu, Rotterdamu, zabili pet komada u Koprivnici i dobili CSKA kuci. Bio je to niz s utakmicama uglavnom cetvrtkom s obzirom da je HNL stalno bio odgodjen. Sad igramo svaka tri dana, igramo HNL na koji se igraci teze pale i pitanje je hocemo li do kraja sezone uopce proraditi.

    Vjerujem da ce se danas naci motivacija, odrzati koncentracija i da cemo dobiti ovu bitnu utakmicu. Ako slavimo u Osijeku do kraja sezone cemo imati pravo na cak dva poraza i jedan remi u devet utakmica. S takvom zalihom uzet cemo titulu na iskustvo i individualnu kvalitetu.
  • Neki tip
    19k
    Ako slavimo u Osijeku do kraja sezone cemo imati pravo na cak dva poraza i jedan remi u devet utakmicaInfinity

    Bodovi protiv Hajduka u zaostaloj utakmici, vidim, upisani? :smile:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    neće dinamo pobjediti sve do kraja, ali neće ni ugari, tako da - u slučaju današnje pobjede, 5 bodova prednosti, sa utakmicom manje, bi trebalo biti dovoljno.
  • Infinity
    15.2k
    Bodovi protiv Hajduka u zaostaloj utakmici, vidim, upisani? :smile:Neki tip sa Zapada

    Ne ide te matematika :razz:

    Nakon ove utakmice mi imamo 7 do kraja, 21 bod
    Osijek ima 6 do kraja, 18 bodova

    U slucaju nase pobjede imamo viska 5 bodova i trebamo 13 od mogucih 21 za titulu. Mozemo prosuti 8 bodova, a to su dva poraza i remi.

    Mi smo s porazom na Poljudu i dalje na +5.
  • xavier
    11.1k
    Nikad ne reci nikad, ali u slučaju naše pobjede ovo je gotovo sigurno gotova priča. Osijek čak ni u slučaju svoje pobjede nema još ništa u rukama jer bi imao bod više, ali i utakmicu više. Iako sam siguran da ćemo se (opet) namučiti s Hajdukom i ne bih se uopće iznenadio da iz te utakmice ne izađemo s 3 boda.
  • xavier
    11.1k


    U pravu si za bodove, ali računaš krivi broj utakmica...mi imamo do kraja još ovu i 7. Osijek ovu i 6.
  • LovroZG
    1.3k
    Nakon ove utakmice mi imamo 9 do kraja, 27 bodova
    Osijek ima 8 do kraja, 24 boda
    Infinity

    7, odnosno 6 tekmi do kraja. :smile:

    Nama je danas najbitnije ne izgubit da održimo prednost, pobjeda bi bila bonus.
  • Dudu
    2.6k
    Infinity ne može podnijeti da se sezona bliži kraju :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Umislio sam si da imamo 38 kola ko Englezi :lol: Svejedno izadje na isto i nakon pobjede mozemo prosuti osam bodova. Ako imamo 7, a ne 9 utakmica onda je tih 8 bodova jos teze za prosuti, a to je bolje po nas.

    Evo popravio sam
  • Neki tip
    19k
    ja se preračunao, ali ti bome na brojanju zapeo... :joke:
  • Infinity
    15.2k
    Ma ovo danas nam vrijedi sest bodova. Meni je najvise zao sto igramo u 20.30h. Bio bih sretniji da igramo u 15.00 ili u podne.
  • deda
    27.4k
    Veselim se današnjoj tekmi i istovremeno žalim što publika ne može prisustvovati. Vjerujem da bi bilo 15 tisuća ljudi. Tko zna, možda nam je ovo i zadnja utakmica u Gradskom vrtu iako će vjerojatno biti još jedna na jesen.
  • xavier
    11.1k


    Nije zadnja, kako kažeš, jedna će još sigurno biti.
  • deda
    27.4k
    S obzirom da rade puževom brzinom na Pampasu. U najboljem slučaju će biti spreman iza Nove godine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.