• deda
    27.4k
    Još su mladi, nek se uče. Treba prcat Bočkaja, on lako plane
  • Neki tip
    19k
    Treba prcat Bočkaja, on lako planededa

    A lako ga i prcat.. ima se oko čega.

    Bjelica će isto "igrat" na rubu crvenog uz crtu.

    Njima to zbilja jest puno veća tekma nego nama, ali ne slažem se da je nama samo "jedna u nizu".

    Imamo solidnog izazivača koji puše za vrat, treba to autoritativno otresti, jasno poručiti - papajte još momci pa ćete narasti veliki.
  • deda
    27.4k
    Dobro, ja sam pretjerao da nam je samo jedna u nizu. Htio sam više naglasiti da su sve tekme bitne. Ali s druge strane sad vi recite da je veća i važnija od 6 tekmi u EL ovog proljeća.

    A oni igraju ovakvu utakmicu prvi put u 30 godina.
  • Neki tip
    19k
    ma svaka u EL ovog proljeća je veća i važnija od tekme s Osijekom, naprosto stoga što je više odlučivala..

    Čak i da izgubimo, imamo sve u svojim rukama. Pobjeda protiv Hajduka u zaostaloj opet vodi na 2 boda fore.

    Naravno, poraz nije opcija. :)

    Bit će tekma na nož, s jataganom u osječkim zubima. Letit će ko Turci na Siget.
  • Eduardo
    17.2k
    Međutim, njima je ovo možda i najveća utakmica u povijesti kluba. Klub koji ima jedan trofej (kup) u cijeloj svojoj povijesti praktički igra za ostanak u utrci za naslov prvaka.db-izbjeglica

    Naravno da im je najveća kad su kroz povijest odigrali više utakmica za ostanak nego onih koje odlučuju prvaka.
  • deda
    27.4k
    I to je taj gušt nogometa. Neke momčadi se penju, neke padaju, neki su nekad bili pikzibneri, sad velesile. I sad uvedi zatvorenu ligu za privilegirane i zaustavi taj razvoj.
  • Neki tip
    19k
    Ispravljam se, ipak nam je ovo samo jedna u nizu, a ne tekma za osiguravanje naslova prvaka svoje zemlje.

    Superliga nikoga ne zanima, ali sva je abeceda ispucana na nju hiljadu puta, a i red ispred velesajma je zanimljiviji od tekme.

    Mislim, za grintanje oko toga je zadužen kolega @Kwedi, ali nemrem ne primijetiti neusporedivost broja "prijedloga" Čeferinu kak postupiti prema 12 žigosanih u odnosu na (ne)aktivnost ove teme.

    Ak ovo sranje zaživi, prognoziram u roku 2-3 godine masovno ugovaranje pretplata s operaterima ovisno o tome koji paket sadrži Superligu. Ne osuđujem, konstatiram.
  • og1986
    2.9k
    Jel zna netko jesu li svi igrači spremni ?
  • deda
    27.4k
    Znamo da nisu spremni Moha, Gavro i da Burton ima crveni.
  • Neki tip
    19k
    Gavro ima i 3 žuta, zaradio ga na klupi majstor. :grin:
  • deda
    27.4k
    Hehe, čišćenje
  • Kwedi
    3.8k
    malo bacih oko na forum lega.

    dakle, navijači kluba koji imaju drugi budžet lige na pogon mađarskog državnog proračuna, kojima je dinamo uzimao igrače da oni mogu isplatiti plaće, čiji se presidente slikao sa zlotvorom, a njihov klub je izreketaren od lokalnog hdz-a i da nije bilo fantomskih preoblikovanja (hajduk, zadar, cibalia, osijek...) s istrom bi se borili za opstanak ako bi postojali uopće u ovakvom obliku - govore o nekakvoj hns mašineriji.

    lijepo.
  • deda
    27.4k
    Ivušić - Guti, Škorić, Cheberko - Miloš, Jugović, Žaper, Bočkaj - Kleinheisler - Bohar, Mierez

    Ovo je bio sastav u Splitu. Gledao sam konferenciju Bjelice, da se zaključiti da umjesto Gutija upada Lončar, a umjesto Jugovića Pilj.
  • LovroZG
    1.3k
    Moguće i da Santini upadne umjesto Bohara. Trebat će preskakat igru protiv nas, a Santini i KTC su dobar mismatch za njih.
  • Keyser Soze
    8k
    Pa Osječani sebe smatraju borcima za pravdu i misle da samo oni i tovari imaju muda Dinamu uzet bodove jer gle, zar nije sramota da Istra ne može pobjediti četvrtfinalista Europske lige? Malo ih je euforija digla, ali i mene bi da mi klub prvi put ima šansu za titulu nakon upumpavanja mađarskih para i nakon lizanja Glavinog šupka za ostanak u prvoj ligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.