• Zagi
    5.1k
    Ali ide sve u smjeru da sw novi statut napravi tako da dinamo bude demokratski..Ludovic IX

    Ne sugeriram da si u pravu ili u krivu ali na čemu to temeljiš?
  • Jaro
    5.6k
    meni optimizam lagano pada od cetvrtka... ovi u savjetodavnom tijelu su tu godinama branili dinamo od demokratizacije skupa s mumijom. Ovaj Tomacic i lana grupa su mi tipicna hrvatska hdz prica... i 4 clana uprave samo znace teze odluke i manji utjecaj za Simica koji ovako sve vise izgleda kao laganini maska prema navijacima... Nadam se da sam u krivu...
  • Nino Bule
    11.5k
    Vrlo brzo ce biti jasne namjere oko statuta jer su ukljuceni predstavnici navijaca, tako da sacuvajte pesimizam/optimizam
  • Ali
    1.9k
    Nisam upućen u način izbora ljudi u upravu. Nadam se da je jedan od 7 novih ljudi u skupštini (posebno deda, kojeg nepoznajem, ali cijenim sa zone jer mi je od prvog posta bio koristan i pozitivan lik.

    Pitam zato što me zanima od kud je upao Zrinko Čustonja ?
  • Captain America
    14k
    Upućeniji su hvalili Đulića prije 3 dana i on je u savjetodavnom tijelu. Ne bi ga se bezveze dodalo, ako se ne misli ići u korijenite promjene.
  • Nino Bule
    11.5k

    Ljudi iz kluba razgovaraju sa potencijalnim clanom uprave, ako ovaj pristane na uvjete o njemu se glasa na IO i on je clan uprave.
  • xavier
    11.1k
    Nisam upućen u način izbora ljudi u upravu. Nadam se da je jedan od 7 novih ljudi u skupštini (posebno deda, kojeg nepoznajem, ali cijenim sa zone jer mi je od prvog posta bio koristan i pozitivan lik.Ali

    Nisam baš siguran što točno pitaš. U upravi nije nitko od 7 novih u skupštini ako je to bilo pitanje.
  • Ali
    1.9k
    mx3ipjcz7jzce6bh.jpg

    Nadam se da će nove snage u skupštini blokirati lika koji predsjeda organizacijom koja organizira predavanja Benjamina Perasovića i Hrvoja Klasića, Tito, Staljin i slična sranja. Da sutra nebi imali povrat petokrake na sveti grb, kao što ova ekipa uz onog pavicica gura u hajdukov grb.
  • xavier
    11.1k
    Upućeniji su hvalili Đulića prije 3 danaCaptain America

    Ne trebate stvarno ništa brinuti oko Đulića, on je apsolutno na našoj strani.
  • Robi T
    230
    Đulić je u radnoj skupini za stadion
  • xavier
    11.1k
    Pitam zato što me zanima od kud je upao Zrinko Čustonja ?Ali

    Pa nije uopće ušao.
  • Ali
    1.9k

    Znam da su u skupštini kluba a ne upravi, ali da li mogu blokirati nekog da udje u upravo.
    To sam pitao. Jer za sada vjerujemo samo njima.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Gašparac bio od njih bio najbolje rješenje. Ali odmah sam rekao da ne vjerujem kako će on napustiti svoju trenutnu poziciju da bi bio član uprave Dinama.
  • Ali
    1.9k

    Onda čitam krive novine.
    Sorry
  • xavier
    11.1k


    Ne, članova skupštine ne mogu direktno blokirati nekog za ulazak u upravu, ali kako sam ti gore napisao, Čustonja ipak ni nije ušao u upravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.