• xavier
    11.1k


    Umjesto njega je ušao Tomačić iz Lana grupe.
  • Papastrumf
    9.5k
    3 naša predstavnika ce biti u radnoj skupini koja ce raditi na novom statutu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nije ni dva dana prošlo, ovi se već počeli osipati. Truskaller podržao IO i odluke. Nisam pročitao jeli bio on na sjednici kao član IO.
  • Nino Bule
    11.3k

    Nadajmo se da kad se malo situacija stabilizira da se ponovo pokusa s njim, pretpostavljam da nije medijski bubnuto ime nego da postoji neka poslovna ili prijateljska linija sa dariom pa da je zato pokusano s njim.
  • Olmic
    2.7k
    Nisam imao pojma da je Simic bio glavni skaut za Milan za Niz,Bel,Srbiju,Hrvatsku i ne znam koga je sve nabrojao. Kaze 6 tekmi tjedno, to znaci da nogomet mora imat u malom prstu..Milan je pogodio sa onim belgijancima skroz, e sad jel to zasluga Simica tko zna. Uglavnom mislim da ce Simic uskoro poptpuno preuzet posao cancelotija odnosno da bude ovaj samo na papiru sd. Ali kao sto je netko napisao prvi posao mora biti novi ugovor Misic, Petko i Rile
  • Armagedon13
    958
    Vidim da je uprava dobila zadatak da napravi sistematizaciju radnih mjesta.Što će reći zbogom pučisti
  • Jurki
    8.5k
    Što će reći zbogom pučistiArmagedon13

    A sad adio, a sad adio.. i tko zna gde i tko zna kad..
  • Maki17
    174
    Poznajem Tomačića i stvarno nemam dobro mišljenje o njemu. Bio nekakav sudac po županiji, kasnije nešto upao u savez. Radi u Lana grupi jer mislim da mu gazda neka rodbina. Uglavnom podkapacitiran čovjek sad na važnom mjestu
  • Ludovic IX
    5.2k
    Imamo perasicu i tog tomacica i simica I ovog podnara. U slučaju 2-2, perasica odlučuje.

    Ako je istina da su zrinka u zadnji čas zamijenili sa tim iz lana grupe, to je prvi grubi prekršaj barisica u ovom novom sastavu.
  • Maki17
    174
    Ako se biralo između profesora sa kifa i ovog onda stvarno. Hanžel je privatnik, možda je financirao HDZ ali sad se sudi sa gradom oko nekog hotela.
  • Maki17
    174
    Znači Hanžel želi da ima čovjeka u upravi, ovo nije ništa drugo nego njegov pijun
  • Captain America
    13.4k
    U jednu ruku je to bilo i očekivano, a i najavljivano kad je Hanžel bio jedan od predvodnika rušenja Mamića.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Zrinko mi rekao da je on bio samo plod mašte medija. Da nije ni bio opcija.
  • Papastrumf
    9.5k

    Zrinko laže jer je bio na sastanku jucer u Maksimiru. Vidio ga na svoje oči.
  • Ludovic IX
    5.2k
    možda onda i bolje :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.