• Jurki
    8.8k
    malo sam zgubil nit u prepiski? Na kaj tocno mislis?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Na ovog staglisca. Dammirov frend. Kao da ga se ne kuži. Danas je već preokrenuo košulju. Kao sad zeli da sw ne prodaju igrači pod novom upravom
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Kaze germanijak da je poceo zadnji IO
  • Jurki
    8.8k
    pa jasno... klub zivi od prodaje igraca.. al objasni to debilu
  • mokoxax468
    372
    Pročitao mu komentare i već je krenulo spajanje Canjuge i Mamića sa Šimićem i Možemo. Jasno je kakvu poruku želi ovdje progurati, onu od Dammira
  • Jurki
    8.8k
    Pa kaj ljudi imaju amneziju? Boliju od Alzheimera?
    Nasmrkano govno je prodavalo igrace kad im je majcino mlijeko prestalo teci kroz usta?
  • Nino Bule
    11.5k
    Bit cu iskren ovo sa tomacicem iz lana grupe mi se ne sviđa, 3 imena su bila u igri, onaj kanađanin iz pwc-a, custonja i sad taj tomacic i on mi je najgore rjesenje
  • Captain America
    14k
    Bit cu iskren ovo sa tomacicem iz lana grupe mi se ne sviđaNino Bule

    Imaš neki info o njemu ili?
  • Nino Bule
    11.5k

    Nikakav info o njemu osobno ali ta lana grupa je hdz karlovac prica i imaju covjeka u io, pretpostavljam da je on proguro ovog u upravu
  • dinamo u srcu
    1.3k


    Meni isto predavao povijest sporta na Kinezioloskom faksu, a dr Jankovic je pretpostavljam Saša Janković, isto jedan od predavača na faksu u Zagrebu, e sada obojica su izuzetno uspješni u svojoj struci, a sada kakvi su kada je u pitanju novac i da li su tu samo zbog osobne zarade, to je za vidjet, ali da su kompetetni , to sigurno jesu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nist od mog kolege. Danijel tomacic uz ovog iz istre
  • Robi T
    230
    Izdvajam iz teksta.
    Uprava je dobila zadatak da krene u osnivanje radne skupine za izradu novoga statuta te u izradu nove sistematizacije radnih mjesta GNK Dinama. IO poziva sve članove Skupštine koje su svojim djelovanjem zaveli pučisti, da podrže ove odluke, kao što je učinio Heinz Truskaller.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Službena objava

    U subotu 11. ožujka 2023. godine održana je sjednica Izvršnog odbora GNK Dinamo. Na sjednici su donesene sljedeće odluke:

    1. Dosadašnjoj Upravi kluba, koju su činili predsjednica Vlatka Peras i član Dario Šimić, Izvršni odbor imenovao je Darka Podnara i Danijela Tomačića kao nove članove Uprave. Vlatka Peras ponovno je imenovana za predsjednicu Uprave na mandat od četiri godine, koliko će trajati i mandat novih članova Uprave.


    2. Nova Uprava dobila je zadatak da u što kraćem vremenskom roku izradi novu sistematizaciju radnih mjesta u klubu.

    3. Za savjetničko tijelo predsjednika, čije će djelovanje trajati do nove sjednice Skupštine kluba, izabrani su: Nikola Hanžel, Večeslav Bergman, Ante Todorić, Vladimir Gašparović, Ivica Cvitković, Ognjen Naglić, Mladen Vedriš, Goran Đulić i Željko Marković. Prioritet u radu savjetničkog tijela bit će izrada novog statuta u suradnji sa svim zainteresiranim dionicima

    3 točka vrlo bitna
  • Ludovic IX
    5.5k
    Gledam ova imena u ovom savjetodavnom tijelu - ljudi koji su mumiji bila glavna potpora u ovome. Ali ide sve u smjeru da sw novi statut napravi tako da dinamo bude demokratski..

    Sad dal će članovi činiti 100% skupštine ili 50% +1 , to je čak i manje bitno..

    P.s. mislim na izabrane od članova..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.