• ksapi
    2.2k


    Zna li se kojih troje nije bilo prisutno i na kojoj su oni strani? Znači da nam treba još 3-4 ruke za kvorum, što je užasno glupo s obzirom da je maksimalan broj sada 73, a ne 80. Koji nakaradan statut :sweat:
  • maddaddam
    2.9k
    Obzirom da je u prijavi 25 od 33 bjeguncevih, jasno je u kojem smjeru se ide. Statut je nakaradan, ali samo po njemu mozes raditi trenutno, tj traziti rupe u istom.
  • Nino Bule
    11.7k
    Jedan od onih koji se nisu pojavili je dr jankovic, dosad mamicev glasac koji ocito zeli ostat u dinamu pa se nije pojavio
  • Zagi
    5.6k
    Tko su ostala dvojica?
  • Keyser Soze
    8.3k
    Sastanak IO u 12 sati
  • Mlađi referent
    11.1k
    Zrinko Čustonja i Darko Podnar prema SN
  • Ludovic IX
    5.8k
    Zrinko je išao samnom u razred u srednjoj školi. Znači lik je sposoban, ali ja sam mu odavno zamjerao što je odmah ušao u HDZ. Prvo bio predsjednik studentskog zbora, pa ako se ne varam glavni u organizaciji univerzijade u zagrebu i sad ima neku bitnu ulogu u sportu. Uglavno živi sport i jedina mana mu je HDZ
  • superhik
    10.5k
    Ovo znači da je vlast potpuno okrenula leđa našmrkanima i njegovoj kliki
  • lucky luciano
    259
    Meni je Zrinko predavao povijest sporta na faksu. Bit će zanimljivo njegovo tumačenje o godini osnutka kluba.
  • Jurki
    9.1k
    dal mu je to jedini "krimen" kaj je u hdzu?
    Ako je covjek sposoban, posten, moralan i zna posel. Takvi nam trebaju.
  • deda
    28.6k
    Meni je Zrinko predavao povijest sporta na faksu. Bit će zanimljivo njegovo tumačenje o godini osnutka kluba.lucky luciano

    Samo nek se on ne zamara s time. Nama trebaju ljudi za rad, a ne filozofiranje u ovom trenutku. Ovo neka prepusti nama i našim svađama.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Drugi krimen nema. Dinamovac je..nažalost na 25 godina mature nije bio pa tak da ga 6 godina nisam vidio ali čovjek na mjestu je, definitivno
  • staglisce1800
    50
    Iako ne trpim kao pravas komunisticki index.hr , dobar sazetak suradnje barisica i mamica.

    Naslov: 'Barišić je 20 godina čuvao pljačkaša Dinama. Sada vodi rat protiv njega', 2023-03-11

    https://www.index.hr/sport/clanak/barisic-je-20-godina-cuvao-pljackasa-dinama-sada-vodi-rat-protiv-njega/2445326.aspx?index_ref=clanak_procitaj_jos_d

    Ja se samo nadam sad kad bumo makli mamica da bu druga uprava imala prioritet prolaz grupe v Ligi Prvaka a ne prodaju svakog igraca cim odigra jednu dobru sezonu kao do sada. Svi smo vidli kolko nam je stalo do toga. Nakon tekme v Londonu s Chelseajem nitko nije htel napustiti stadion nek se i dalje navijalo kaj da smo prosli skupinu.
  • Zagi
    5.6k
    Jedan detalj iz RTL ovog izvještaja sa skupštine.
    Cijeli sjever ti je na 20 metara od ulaza u Sheraton u jednoj (za pretpostaviti) naelektriziranoj atmosferi a murije nigdje?

    Novinarka je rekla da se čula sa policijom prije i da su ju uvjeravali da će osiguravati događaj.

    Jel samo meni to .... neuobičajeno, da se tako izrazim?
  • Ludovic IX
    5.8k
    Je, sad se prodaju igrači nakon prve dobe sezone. U zadnjih 5 godina, gvardijol je iznimka a ne pravilo. Kad je bio tvoj gazda fizički prisutan, onda je bio to modusa operandi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.