• LovroZG
    1.3k
    Ma to su pizdarije. Cijeli statut se temelji na tome da stari saziv skupštine bira novi i sad je najednom problem šta povjerenici "glasaju" o sebi.
  • Krizy
    36.4k

    Poštovani, već ste uklonjeni iz Predictora a vaše prognoze obrisane.

    Lijep pozdrav!
  • deda
    28k
    :cry:
  • Salva
    2.3k
    Upravo završio vrlo zanimljiv podcast s Antolićem od gotovo dva i pol sata. Miki ga je lijepo izrešetao s dosta nezgodnim pitanjima.
  • Nousername
    613
    nije zavrsio.Moraju odraditi jos QiA
  • Ajmosvi
    87
    Pitanje: ako se novi skuštinari dodaju na redovnim sjednicama, ne bi li nama sad bilo prioritet najaviti izvanrednu sjednicu i pokušati riješiti sva otvorena pitanja? Ne zelim strahovati od majmuna, ali godine maltretiranja su me uvjerile da se od njeg sve moze ocekivati. Zato se bojim da je lik spreman izdvojiti milijun eura, uclaniti stotine baka i djedova iz moje domovine i dobitii nove skupštinare na sljedecoj redovnoj skupštini i nadvladati sad nasu blagu prednost.
    Ako je vec ovo pitanje postavljeno, izbrisite pa cu traziti odgovore. Stvarno nisam upucen u sve ove zavrzlame.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa mislim da će i biti izvanredna a ne redovna.
  • Sunja86
    1k
    Kaže Antolić u podkastu da bi se Dinamo mogao uključiti u drugu presudu za izvlačenje novaca iz Dinama od strane Mamić&co i tražiti da se novac vrati u klub
  • markoli
    1.7k
    Spominjao se John Gašparac kao potencijalni član Uprave. Nadam se da je on ta osoba iz financijskih krugova jer je predsjednik Uprave PwC Hrvatska. Inače ta kuća je radila i reviziju Dinama kao pripremu za privatizaciju, tako da vjerujem da je dobro upoznat sa specifičnostima koje bi se mogle zateći u jednom nogometnom klubu.
  • Patak
    2.2k
    A u kulike sati je IO danas?
  • deda
    28k
    Imate danas u SN popis svih skupštinara.
  • Li d1986
    82
    zna li se kakvo je stanje sa prvom optuznicom? Kaze zdravko da je uplatio novac i da stoji na racunu drzave. Moze li se trazit da se vrati u klub. Naravno ako mu se moze vjerovat da je uplatio
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobiti natrag se ne može, barem ne taj od prve optužnice ali možda ako je država ozbiljna oko nekih stvari taj novac ulože u novi Maksimir.

    Buduće optužnice se mogu tražiti ako sam dobro shvatio.
  • Nino Bule
    11.5k
    Prošao voz sto se tice prve presude, za ostale se klub i moze ukljucit da bude veca sansa osuđujuce presude i postavit odstetni zahtjev da klubu idu novci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.